Seo 200 Yorum Backlink
 • Yüksek DA PA
 • Dofollow - Nofollow Karışık
 • Sıralamada Gözle Görülür Artış
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
149.99
Satın Al
Seo 1000 Yorum Backlink
 • Yüksek DA PA
 • Dofollow - Nofollow Karışık
 • Sıralamada Gözle Görülür Artış
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
599.99
Satın Al
Seo 2000 Yorum Backlink
 • Yüksek DA PA
 • Dofollow - Nofollow Karışık
 • Sıralamada Gözle Görülür Artış
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
999.99
Satın Al
Seo 5000 Yorum Backlink
 • Yüksek DA PA
 • Dofollow - Nofollow Karışık
 • Sıralamada Gözle Görülür Artış
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
2499.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Paketlerimiz kapsamında siteniz için alınan backlinkler sitenize zarar vermez. Profesyonel SEO ekibimiz, büyük bir titizlikle ve önemli analizlerden sonra hazırlanan backlink listelerini oluşturur.

İsteğiniz üzerine SEO uzmanlarımız bütçenize uygun backlink paketleri oluşturabilir.

Bağlantı kurma web siteniz için çok önemlidir. Yüksek kaliteli geri bağlantılar almak için bir profesyonele danışmalısınız.

Backlink türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterdiğinden bu soruya kesin bir cevap vermek mümkün değildir. Yine de, seçtiğiniz geri bağlantıların toplam maliyetini 'Siparişiniz' bölümünde görebilirsiniz.

Geri bağlantılar, SEO çalışmasının önemli bir parçası olsa da, her şey değildir. Sitenizin tanıtımına katkıda bulunan çeşitli faktörler olsa da tanıtım garantisi veremiyoruz. Ancak ortaya çıkan geri bağlantıların siteniz için olumlu bir sonuç sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Bu, hedef kelimeniz için rekabet düzeyine bağlı olarak değişebilir. Satın aldığınız backlinklerde "Şimdi indexlendi" seçeneğini işaretleyerek backlinklerin daha hızlı yansımasını sağlayabilirsiniz.

Backlinkler Neden Önemlidir?

Web sitenizin SEO stratejilerini geliştirmek için bağlantılar satın alın. Yüksek alan otoritesine sahip web sitelerinden kaliteli geri bağlantılara sahip olmak, SEO ve bağlantı kurma için bir zorunluluktur. Aynı zamanda arama motorlarının sıralama faktörlerinden biridir.

Geri bağlantılar, web sitenizin sıralamaların en üstüne çıkmasına, daha fazla organik web sitesi trafiği almasına ve çevrimiçi bilinirliğini artırmasına yardımcı olur. Arama motorları kaliteli linklere sahip siteleri tercih eder.

Dolayısıyla, bu tür bağlantıları almayı başarırsanız, web siteniz arama motoru algoritmalarıyla uyumlu olacak ve bu da başarınızı sonuç sayfalarında üst sıralara taşıyabilecektir. Kaliteli backlink satın almak istiyorsanızsosyal medya ofisi size backlink paketleri sunmaktadır.

Paketlerimizden web sitenize uygun olanı seçebilirsiniz. Tüm sitelerin internette işlerini büyütmeleri için yüksek otorite web sitelerinden kaliteli bağlantılar kullanmak gereklidir.

Elbette, anahtar kelime araştırması SEO'nun önemli bir parçasıdır, ancak ücretli bağlantılar gibi beyaz şapkalı geri bağlantılarla bağlantı kurma, Google arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmek için kaçınılmazdır.

Google'ın tarayıcıları, web sitenizdeki tüm sayfaları gözden geçirir. Tarama yaparken, bağlantılar dahil olmak üzere sayfalarınızda gördüğü bilgileri analiz eder.

Bu nedenle, Google'ın tarayıcılarına hazır olduğunuzda, web sitenizde yüksek kaliteli bağlantılara sahip olduğunuzdan emin olun. Ancak, yalnızca Google cezaları alacağınız ve alan adı otoritenizi zaman içinde yok edeceğinden asla siyah şapka bağlantıları satın almayın. En kötüsünden kaçınmak için geri bağlantı analizi hizmetimizi deneyin.

Backlink Nedir?

Geri bağlantılar, web siteleri tarafından diğer web sitelerine verilen giden bağlantılardır. Bir bağlantı metni ile vurgulanabilirler. Bunları elde etmek, bir web sitesinin değerinin ve itibarının başka bir web sitesine referans olarak artmasını sağlama sürecidir.

Web 2.0 web siteleri gibi yüksek kaliteli kaynaklardan sağladığınız bağlantılar web sitenizin sıralamasını etkiler ve diğer SEO çalışmalarıyla birleştiğinde organik trafiğiniz üzerinde olumlu bir etkisi olur ve ardından size yüksek bir DA verir.

Google'ın botlarının sıralama için ortalama 200'den fazla kriteri vardır ve Google bu kriterleri sürekli olarak günceller. Backlinklerin bu kriterler içerisinde en önemli unsurlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Farklı ve kaliteli web sitelerinde web sitenize bir bağlantının bulunması, bu sitenin sayfanızı önerdiğini ve SEO kampanyalarınızın sürecine büyük ölçüde yardımcı olabileceğini gösterir.

Google botları, başka bir web sitesinde sahibi olduğunuz web sitesine bir bağlantı ile karşılaştığında web sitenizi otomatik olarak algılar ve sıralamanızı olumlu yönde etkiler.

Bağlantılarınızdaki çeşitlilik önemlidir. Bunu, herkesin sizinle çalışmasını önerecek iş bağlantılarınız olarak düşünün. Bu şekilde, bağlantı kurma ve bağlantı yönetimi stratejileriniz daha güçlü hale gelir ve web siteniz için meşru bir yükseliş sunar.

Neden Kaliteli Backlink Almalısınız?

İnternette büyümek ve rakiplerinizden daha iyi olmak için, bunun gerçekleşmesi için yüksek otorite web sitelerinden veya web sayfalarından yüksek kaliteli bağlantılar almalısınız.

Geri bağlantılar, web siteleri tarafından diğer web sitelerine verilen giden bağlantılardır. Bir bağlantı metni ile vurgulanabilirler. Bunları elde etmek, bir web sitesinin değerinin ve itibarının başka bir web sitesine referans olarak artmasını sağlama sürecidir. 

Farklı kaynaklardan bağlantı yerleştirme ile web sitenize birçok geri bağlantı (özellikle Google geri bağlantıları) kazandırarak, ziyaretçilerine daha fazla bilgi sunmak için web sitenize bağlanan benzer nişlere sahip binlerce web sitesine sahip olursunuz. Bu, Google'ın algoritmalarıyla sıralamanızı yükseltmenin harika bir yoludur.

Yüksek kalite
Bağlantı kurma uzmanları tarafından belirlenen yüksek kaliteli web sitelerinden alınan geri bağlantılar sayesinde web siteniz hedeflerinize ulaşmak için daha güçlü olacak ve sıralamalarınızda iyileştirmeler elde edeceksiniz.
En Uygun Fiyatlar
Kaliteli backlink hizmetimiz SEO çalışmalarında görebileceğiniz en uygun fiyatlara sahiptir. Bu sayede satın alma backlink işlemleriniz sonrasında memnuniyetiniz ve kazancınız kat kat artacaktır.
Yasal Bağlantı Oluşturma Hizmeti
Diğer web sitelerinden farklı olarak Instafollowers.co olarak süreçlerimizi tamamen manuel olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede tüm backlinkleriniz sitenize doğal olarak yansıyacak ve size en yüksek değeri verecektir.
%100 Güvenli Ödeme Sistemi
Sosyal medya ofisi'ndeki tüm ödeme yöntemleri %100 güvenilirdir. Ayrıca onaylı PayTR hesaplarımız sayesinde alışverişinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

Backlink Satın Alma Hizmetimiz Neler Sunar?

Geri bağlantı satın alırken, güvenilirliklerinin farkında olmalısınız. Güvenilir bir kaynaktan almazsanız, web sitenizi kötü bir şekilde etkileyebilirler. Siyah şapkalı bir şekilde bağlantı satan web sitelerinden düşük kaliteli olanlar, sıralamanızı yükseltmek yerine düşürebilir.

Bu nedenle sosyal medya ofisi en iyi yerdir ve yalnızca güvenilir kaynaklardan geri bağlantılar sunar. Dofollow bağlantılarından Nofollow bağlantılara kadar, kullanım için birçok web sitesi bağlantımız bulunmaktadır.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim