Linked-in 25 Türk Bağlantı
 • %100 Türk ve Gerçek 
 • Düşme Olmaz!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
249.99
Satın Al
Linked-in 50 Türk Bağlantı
 • %100 Türk ve Gerçek
 • Düşme Olmaz!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
469.99
Satın Al
Linked-in 100 Türk Bağlantı
 • %100 Türk ve Gerçek
 • Düşme Olmaz!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
919.99
Satın Al
Linked-in 150 Türk Bağlantı
 • %100 Türk ve Gerçek
 • Düşme Olmaz!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
1139.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Bu, yalnızca standartların altında bir satıcıdan sahte, hileli ve etkin olmayan Bağlantılar satın alma hatası yaparsanız gerçekleşir. Güvende kalın ve güvenebileceğiniz %100 özgün LinkedIn Bağlantıları satın alan sitemizden işlem yapabilirsiniz.

LinkedIn bağlantı hizmeti için Sosyal Medya Ofisi'nden daha kaliteli ve hızlı hizmet sunan bir web sitesi bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz kullanıcıların tamamı türk hesaplardan oluşmaktadır.

Web sitemizden alacağınız Linkedin türk beğeni hizmeti türk kullanıcılardan oluşan gerçek aktif kullanıcılardır. Bu da sizin hesabınızın popülerliğinin daha fazla artmasını sağlamaktadır.

Linkedin Türk Bağlantı hizmetini en güvenli şekilde elde etmenizin ilk yolu doğru ve güvenilir hizmet sunan bir site ile çalışmanızdır. %100 Aktif ve gerçek kullanıcıları sunduğumuz için herhangi bir sorun ile karşılaşmanız mümkün değildir.

Ücretler paket miktarlarına göre değişmektedir. Alacağınız paketteki miktara uygun bir şekilde birim fiyatına göre hesaplanmaktadır.

Amacınız kalabalığın arasından sıyrılmak ve daha ciddiye alınmaksa, cevap evet. Benzer şekilde, LinkedIn Bağlantıları satın almak, platformda geniş ve çeşitli bir kitleye ulaşmayı çok daha kolay hale getirebilir.

LinkedIn Connection Satın Alın

LinkedIn Bağlantılarının potansiyel gücü ve etkisi rutin olarak hafife alınır. Bununla birlikte, bunun gibi büyük platformlarda kalabalığın arasından hangi hesabın daha popüler olduğu, öne çıktığını nihai olarak belirleyen, bu gibi sosyal sinyallerdir. Bu nedenle, bilgili işletmelerin ve profesyonellerin imajlarını geliştirmek için LinkedIn Bağlantıları satın almaları alışılmadık bir durum değildir. Güvenilirliğiniz, otoriteniz ve değeriniz hakkında güçlü bir mesaj göndermenin hızlı, kolay ve uygun maliyetli bir yolu olan LinkedIn Bağlantılarını satın alarak hesabınızın popülerliğini arttırabilirsiniz.

Ancak, bağlantı satın alacaksanız, güvenebileceğiniz bir firmadan gerçek LinkedIn Bağlantı satın almanız gerektiğini unutmamak önemlidir. LinkedIn'de gerçek Bağlantılar satın almak gerçekten her şeyi değiştirebilir, düşük kaliteli Bağlantılar için ödeme yaparak satın almak sizlere hiçbir fayda sağlamayacaktır.

Neden LinkedIn Bağlantılarına İhtiyacınız Var?

LinkedIn, esasen dünyanın en büyük ve en başarılı çevrimiçi ağ platformudur. Özünde, etkili ağ oluşturma, bağlantılar kurmakla ilgilidir. Ne kadar çok bağlantı kurarsanız, ağınız o kadar büyük olur ve istediğinizi elde etmek o kadar kolay olur. Sonuçta, şimdi ne olduğun değil, kimi tanıdığınla ilgili bir durum.Linkedin algoritması, LinkedIn kullanıcılarını popülerliklerine göre değerlendirir.

Ne kadar çok Takipçiniz, Bağlantınız varsa, başkaları tarafından o kadar ciddiye alınma olasılığınız artar. Böylece LinkedIn Bağlantıları, kalabalığın arasından kimin öne çıktığını belirlemede büyük bir rol oynuyor. Bu nedenle, her şeyin doğal olarak ilerlemesini sonsuza kadar beklemek yerine neden aktif hesaplardan yüksek kaliteli LinkedIn Takipçileri satın almıyorsunuz?

LinkedIn Bağlantıları için Kim Ödeme Yapmalıdır?

Kısa cevap basit - profesyoneller için dünyanın bir numaralı sosyal platformunda ilerlemek isteyen herkes. LinkedIn Bağlantıları için ödeme yapmak, iki büyük avantajdan hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde yararlanmaktır: Profiliniz, diğer LinkedIn kullanıcıları tarafından ciddiye alınma olasılığınızı artıran, etkili sosyal sinyallerle anında geliştirilir. Her bağlantı, sizi, aksi takdirde tamamen erişilemeyecek olan yeni ve çeşitli LinkedIn kullanıcı kitlesine erişmenizi sağlar.

İkincisi durumunda, zincirleme reaksiyonu harekete geçirmenin klasik örneğidir. Hedeflenen bir coğrafi konumdan her biri ayrıca 500 Bağlantıya sahip 500 Bağlantı satın alırsınız. Bu, yalnızca ikinci derece ağınızda 250.000 kişi demektir.

Ne kadar çok LinkedIn Bağlantınız varsa, alanınızda çok daha geniş bir kitleye ulaşmak o kadar kolay olur. Aynı zamanda, (çoğu durumda) sizi yalnızca sayılara dayanarak içgüdüsel olarak yargılayacak olan başkalarını etkilemek ve onlara hitap etmek de daha kolay hale gelir. Kaliteli sosyal sinyallere basit ve uygun maliyetli bir yatırımdan iki istisnai fayda.

LinkedIn Bağlantıları Satın Almak Güvenli mi?

Tabii ki, LinkedIn'de sosyal kanıt satın almayı planlarken güvenlik ve sağduyu asla göz ardı edilmemelidir. Sosyal sinyaller tamamen güvenilirlik, otorite ve itibar ile ilgilidir - bunların hiçbiri boş ve etkin olmayan LinkedIn hesaplarından bir grup düşük dereceli Takipçi ile kazanmayı bekleyemezsiniz.

%100 özgün sosyal sinyaller satın almanın önemi burada yatmaktadır. Sosyal medya ofisi’nde, yalnızca kendi geniş ağlarımız içindeki aktif ve doğrulanmış hesaplardan üstün kaliteli LinkedIn Bağlantıları sağlıyoruz.

Bu şekilde, sağladığımız her bir takipçinin gerçekliğini doğrulayarak tutarlı güvenlik ve takdir hakkı sağlıyoruz. LinkedIn Bağlantıları satın almak, yalnızca satın aldığınız Bağlantılar sentetik, etkin değil ve/veya bot tarafından oluşturulduğunda tehlikeli hale gelir.

Oldukça basit, Bağlantılarınızın sahte olduğu açıkça belliyse, amaçlanan etkinin tam tersi olabilir. İster kendiniz için ister başka biri için LinkedIn Bağlantıları satın almak isteyin, Sosyal Medya Ofisi’nden daha yetenekli veya kaliteli bir sosyal medya hizmeti bulamazsınız. Mevcut LinkedIn Bağlantıları paketlerimiz şunları içerir.

LinkedIn Bağlantılarını Satın Almak Gerçekten Çalışıyor mu?

Evet, ancak platformdaki hedeflerinize bağlı. Bunun nedeni, dünyadaki tüm sosyal sinyallerin işinizi veya profilinizi tek başına satmayacağıdır. Sonuç olarak, hedef kitlenize hitap etmek ve doğru ilgiyi çekmek için ne gerekiyorsa yapmak size kalmış.

LinkedIn Bağlantıları (ve genel olarak sosyal sinyaller) satın almak, yalnızca kalabalığın arasından sıyrılmak ve sesinizi duyurmakla ilgilidir. Bundan sonra, doğru mesajı gönderdiğinizden emin olmak size kalmış. Her durumda, bol miktarda sosyal kanıt olmadan LinkedIn gibi platformlarda ciddiye alınmak neredeyse imkansız.

Benzer deneyime sahip, ancak sizden daha fazla Takipçisi, Bağlantısı, Yorumu ve Önerisi olan rakip bir adayla karşı karşıyaysanız, sizce işi kim alır? LinkedIn Connections'ın gücünü ve etkisini gözden kaçırmak, kendinizi ve profesyonel profilinizi kısa sattığınızı görebilecek büyük bir hata yapmaktır.

Bu yüzden rakiplerinizden daha fazla artı değere sahip olmak istiyorsanız sosyal medya ofisi’nden linkedin türk bağlantı satın alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim