1000 Takipçi
 • %100 Gerçek Takipçi
 • Süper Hızlı İşlem
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
449.99
Satın Al
1250 Takipçi
 • %100 Gerçek Takipçi
 • Süper Hızlı İşlem
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
559.99
Satın Al
1500 Takipçi
 • %100 Gerçek Takipçi
 • Süper Hızlı İşlem
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
674.99
Satın Al
2000 Takipçi
 • %100 Gerçek Takipçi
 • Süper Hızlı İşlem
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
874.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat süresi pakete göre değişmektedir. Fakat çoğunlukla 2-5 gün arası tamamlanma süresi bulunmaktadır.

Evet, tamamen güvenlidir. Bu, takdire, özgünlüğe ve kaliteye öncelik vermemiz ve garanti etmemiz gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Hayır, Shazam takipçisi satın almak yasa dışı değildir. Bununla birlikte, yine de kaliteli bir sağlayıcı seçmek istersiniz, çünkü takipçiler veya Shazam'ın kendisi, takipçi satın aldığınızı fark ederse sizi daha az düşünebilir. SocialBoss gibi kaliteli sağlayıcılar, deneyimimiz ve dikkatli stratejilerimiz sayesinde bundan kaçınırlar.

Yalnızca insanlara ait hesaplardan %100 orijinal Shazam Takipçileri satın aldığınız sürece, askıya alınma veya yasaklanma riski yoktur.

Evet - güvende kalmanın anahtarı kaliteye, özgünlüğe ve sağduyuya öncelik vermekte yatar.

234.99 TL'den başlayan orijinal Shazam Takipçileri ile rakipsiz kalite ve paranızın karşılığını tam anlamıyla garanti ediyoruz.

Shazam Takipçi Satın Alın ve Kitlenizi Arttırın

1999 yılında kurulan ve 2002 yılında piyasaya sürülen Shazam, 2018 yılında Apple Inc tarafından 400 milyon dolara satın alındı. Shazam, spektrogram adı verilen bir zaman-frekans grafiğine dayalı olarak ses parmak izlerine dayalı şarkıları tanımlayan bir uygulama olarak başladı. Çalınan sesin kısa bir örneğini toplamak için bir telefon veya bilgisayar yerleşik mikrofonu kullanılır.

Çalınan müzik Shazam tarafından analiz edilecek kadar iyiyse, Shazam herhangi bir kaynaktan çalınan herhangi bir müziği dinleyebilir ve tanımlayabilir. Apple, kullanıcıların şarkıları saniyeler içinde bulmasını sağlayan Shazam Kitini Tanıttı.

Shazam bir müzik arama uygulamasından daha fazlasıdır, müzisyenler artık Shazam'ı kullanmaktadır. ve son zamanlarda çok daha fazla popüler olan bir platform olmaktadır. Shazam Takipçisi ne kadar çok olursa, o kadar çok erişim elde eder. İşte burada biz devreye giriyoruz. Sosyal Medya Ofisi olarak, Müzisyenlere ve içerik oluşturuculara sosyal medya platformu Shazam'da başarılı olmanın kolay bir yolunu sunuyoruz. Müziğinizin platformda birçok kullanıcıya ulaşmasını istiyoruz.

Shazam Takipçileri Neden Önemlidir?

Daha fazla Shazam Gerçek Takipçisi olan bir hesap, algoritmadan daha fazla dikkat çeker.  Shazam kullanıcıları arama yaparken takipçisi yüksek hesapları öncelikli olarak tercih etmektedir. Bu yüzden Shazam Takipçi Satın almak önemli olmaktadır.

Shazam Takipçi Satın Aldığınızda, Shazam profilinizdeki gönderilerin çok rağbet gören görünürlüğünü ve erişimini kısa sürede artıracaksınız. Bu şekilde, daha fazla insan sizden haberdar olacak ve Shazam hesabınızla daha fazla etkileşime girecek.

İnternetteki bir hesabı, kullanıcıyı veya kanalı sıralamak ve değerlendirmek için hepimiz sayılara güveniriz. Shazam'ların ve Takipçilerin miktarı en fazla ağırlığı taşır. Ne kadar çok Shazam Takipçiye sahipseniz diğer kullanıcılar üzerinde o kadar olumlu etkisi olacaktır. Bu nedenle, kanalınızda çok sayıda Shazam Takipçisi varsa, daha fazla etkileşim ve diğer Shazam Kanalları işbirliklerinin ilgisini çekecektir. İçeriğinizi beğenen birçok kişinin yanlış olma olasılığının düşük olduğunu söyleyen sosyal kanıt etkisinin tadını çıkarırsınız.

Birçok Shazam Takipçisi olan bir Shazam hesabı çekicidir. Sonuçta, çok sayıda Shazam Takipçisi, Shazam Kullanıcılarının güvenini kazanmanıza yardımcı olur. Böylece siz ve hesabınız önemli ölçüde daha çekici hale gelir ve daha fazla etkileşim sahibi olabilirsiniz.

Neden Bizden Shazam Takipçileri Satın Almalısınız?

Shazam Takipçilerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için yetkin bir sosyal medya ortağına ihtiyacınız bulunmaktadır. Sosyal Medya Ofisi ile tam olarak böyle bir ortak elde edebilirsiniz.

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz uzun yıllardır müşterilerimiz için çalışmakta ve onları birçok bilgi birikimi, deneyim ve tutkuyla desteklemektedir. Bizden Shazam Takipçi satın aldığınızda da bu iyi koordine olmuş ekipten yararlanacaksınız.

Güvenilir Shazam Takipçi Satın Al

Hızlı ve güvenilir teslimat bizim için standarttır. Siparişinizi aldıktan sonra, Shazam Takipçilerinizi en kısa sürede tamamlamak için gerekli hazırlıkları yapmaktayız. Böylece uzun bir bekleme süresi önlenmektedir. Shazam Takipçi Satın Aldığınızda, bekleme süresi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Shazam Takipçisi Satın Al hizmetlerimiz ile sizler de hızlı bir yükseliş elde edebilirsiniz.

Shazam platformunu yeni kullanmaya başladıysanız, yüksek kaliteli içerik belli bir süre sonra yeterli olmayacaktır. Son yıllarda, bilgisayarı, kamerası ve iyi bir internet bağlantısı olan herkesin bir sonraki internet yıldızı olabileceği düşünülmektedir, evet bu doğrudur fakat artık yeterli olmamaktadır.

Shazam platformunun bu gelişmede önemli bir etkisi oldu. Her kullanıcı kaliteli içerikler üretebildiği için shazam operatörleri popülerlik için belli kriterler daha eklemektedir.

%100 Gerçek Shazam Takipçi Satın Al

Çok sayıda sağlayıcının kullanıcılara botlar veya farklı yöntemler ile oluşturulmuş zararlı kullanıcılar gönderdiklerini biliyoruz. sistemimizden sizlere kesinlikle bot kullanıcılar gönderilmemektedir. Shazam Kanalınızı önemsiyoruz, bu nedenle bizden yalnızca aktif kullanıcılardan gelen gerçek Shazam Takipçilerini alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Güvenli Ödeme ve Sipariş Süreci

Güvenlik konusu bugün her zamankinden daha kritik bir konu olmaktadır. Web sitemiz aracılığıyla işlenen tüm mesajlar ve siparişler yalnızca SSL şifreli bir ödeme ağ geçidi aracılığıyla gönderilir. Bunu garanti eden kapsamlı bir güvenlik konsepti geliştirdik.

Böylece üçüncü şahıslar veri trafiğini göremez veya etkileyemez. Ayrıca, yalnızca en sevdiğinizi seçebileceğiniz saygın ödeme hizmeti sağlayıcılarıyla çalışıyoruz. Bu şekilde, Shazam Takipçileri Satın Aldığınızda verilerinizi ve anonimliğinizi koruyan ve koruyan güvenli bir ortam sağlıyoruz.

Yetkili Müşteri Desteği

Başarılı bir işbirliğinin ancak iyi iletişimle mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, soru, belirsizlik veya sorun olması durumunda günün her saati yanınızdayız. Yetkili 7/24 müşteri desteğimiz, size hızlı bir şekilde yardımcı olacak ve dilerseniz sunduğumuz hizmetler hakkında size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacaktır. 

En iyi koşullar ve Uygun Fiyatlar

Müşterilerimiz, tekliflerimizle ilgili açıklığı ve şeffaflığı takdir ediyor. Böylece tüm fiyatlar ve maliyetler size gösterilir. Tek seferlik bir ödemeden sonra her şey sizin için yapılır. Gizli maliyetler, uyumsuz ek ödemeler veya pahalı abonelik tuzakları ile çalışmıyoruz. Shazam Takipçileriniz için gereğinden fazla ödeme yapmamanızı sağlıyoruz.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim