100 Takipçi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Otomatik Doğal Artış
 • şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
14.99
Satın Al
250 Takipçi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Otomatik Doğal Artış
 • şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
39.99
Satın Al
500 Takipçi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Otomatik Doğal Artış
 • şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
69.99
Satın Al
1000 Takipçi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Otomatik Doğal Artış
 • şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
149.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Gerçek takipçiler sunduğumuz için videolarınızla etkileşim bulmanız mümkün.

Elbette. Sitemiz SSL ile korunmaktadır. Bu yüzden herhangi bir güvenlik sorunu için endişelenmeyin.

Vimeo takipçilerinin tammalanma süresi 0-24 saat arasında değişmektedir. Yoğunluğa göre bu süre uzayabilmektedir.

İstediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Yine de spam gibi görünmemek en iyisidir. Aracımızdan tek seferde 10.000 takipçi satın alabilirsiniz.

Hayır. En kolay ve en hızlı hizmetleri sunuyoruz. Sadece hizmeti alıp siparişinizin tamamlanmasını izleyin ve hepsi bu.

Diğer Vimeo kullanıcılarının bunu fark etmesi kolay değil. Takipçilerimiz gerçekçi görünümlü hesaplara sahiptir.

 

Vimeo Takipçi Satın Alın ve Etkileşiminizi Artırın

Vimeo, dünyanın en büyük video paylaşım platformlarından biridir. YouTube'un en büyük rakibi olarak görülebilir. Yine de, bu iki platformu birbiriyle karşılaştırırken önemli farklılıklar bulunmaktadır.

YouTube, her tür içeriği kapsamaktadır. Herhangi bir içerik yüklemeden de youtube'den yararlanabilirsiniz. Ya da herhangi bir video yüklemesi de yapabilirsiniz.

fakat Vimeo'nun kullanıcılardan daha fazla beklentileri bulunmaktadır. Vİmeo profesyonel video içerikleri üreten kullanıcıların daha çok kullanmış olduğu  bir platformdur.

Vimeo platformunda yüksek kaliteli ve profesyonel olarak oluşturulmuş içeriklerden oluşmaktadır. videolarını düzenli olarak güncelleyen dünya genelinde milyonlarca marka ve üreticileri kapsamaktadır.

Profesyonel olarak oluşturmuş olduğunuz videonuzu vimeo üzerinden video meraklılarından oluşan bir kitleye ulaştırabilirsiniz. Fakat elbette sadece içerik yüklemeniz yeterli olmamaktadır. Vimeo'da hak ettiğiniz ilgiyi görmek için Vimeo Takipçi satın almanız gerekmektedir.

Yeni bir hesap açtığınızda muhakkak başlangıçta zorlanabilirsiniz. Bu her sosyal medya platformu için geçerlidir fakat vimeo için bu zorlu süreç daha çok olabilmektedir.

Rekabet muazzam ve hemen hemen her video niteliksel olarak etkileyici, bu da yeni gelenlerin videolarından sıyrılmasını zorlaştırıyor. Videolarınız için hak ettiğiniz ilgiyi almanıza yardımcı olmak için buradayız.

Videolarınızın kalitesine dikkat etmeniz gerekiyor ve size herhangi bir ürün için uygun pazarlamayı sağlayacağız. En kaliteli Vimeo Takipçilerimiz ile en kısa sürede Sosyal Ağda zirveye çıkabileceksiniz.

Vimeo profillerinizi hızla yükseltmek için şimdi Vimeo Takipçileri satın alın. Gerçek Vimeo Takipçilerimizin yardımıyla, erişiminizi de otomatik olarak artıracaksınız.

Özel bir kişi veya bir işletme olmanız farketmez. kaliteli bir görsel içeriğe sahip olduğunuz sürece, Vimeo sizin için doğru yer. Zaten bir YouTube hesabınız var mı? Bu hiç problem değil!

Vimeo'daki izleyiciler diğer platformlara oranla farklı olmakta ve yeni bir kullanıcı kitlesi ile tanışarak daha fazla deneyim elde edebilirsiniz. Vİmeo'daki başarınız muhakkak diğer platformlarda da başarılı olmanızı etkileyecektir.

Vimeo'dadiğer platformlardan tamamen farklı insanlara ulaşabilirsiniz. Araştırmalar, Vimeo'nun ağırlıklı olarak profesyoneller ve kaliteli içerik hayranları tarafından kullanıldığı görülmektedir.

Platformdaki sanatsal not, rekabeti oldukça karmaşık hale getiriyor. Vimeo Takipçi satın alırken kısa sürede erişiminizi artıracaksınız. Size göndereceğimiz gerçek Takipçiler ayrıca profilinizi kontrol daha popüler bir hale getirebilir ve içeriğinizin hayranlarını arttırabilirsiniz.

Ayrıca, diğer kullanıcılar da bu şekilde profilinizdeki yüksek trafiği göreceklerdir ve profilinizi muhakkak ziyaret edeceklerdir. Bu, profilinizin organik olarak da daha fazla kullanıcı tarafından dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

Neden Vimeo Takipçi Satın Almalısınız?

Vimeo diğer platformlardan daha farklı bir ağdır. Aynı videoları farklı kullanıcılar tarafından paylaşan platformlardan ayrılan birçok yönleri bulunmaktadır. Vimeo'nun en büyük farkı sanatsal yeteneğe dayanan içeriklerin paylaşımı olmaktadır. 

Vimeo, içeriğiniz için doğru hedef kitleye sahip olacaktır. Yaratıcı çalışmalarınızı anında başkalarıyla paylaşabilir ve kişisel sanatınızın ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

Yine de, içeriğinizin ne kadar harika olduğu önemli değil. Birincil büyümeyi başlatmak her zaman en zorlu kısımdır. Düşük takipçi sayısına sahip bir kanalı kimse izlemez. Vimeo kariyerinize iyi bir başlangıç ​​yaptığınızdan emin olmalısınız.

Çok sayıda Takipçisi olan bir Vimeo kanalı, çok az takipçisi olan veya hiç takipçisi olmayan bir kanaldan daha fazla dikkat çekicidir. Bu, her insanın izlediği basit bir psikolojik süreçtir.

Birçok kişinin bir şeyden keyif aldığını gördüğünüzde, otomatik olarak bu özel içeriğin mükemmel ve eğlenceli olması gerektiğini varsayıyorsunuz. 

Popüler hesapların her Sosyal Medyada platformunda diğer kullanıcılardan daha hızlı büyümesine yardımcı olur. Siz de bu faktörden faydalanmalı ve hemen Vimeo Takipçi satın almalısınız.

Yeni Takipçilerinizin yardımıyla, başkalarının Profiliniz ve içeriğinizle ilgilendiğini gösterebileceksiniz. Bu, başkalarını da hesabınızı takip etmeye motive edecek ve hızlı bir büyüme elde etme imkanına sahip olabileceksiniz.

Sosyal Medya Ofisi'nden Vimeo Takipçi Satın Alma

Vimeo Takipçi satın almak istediğinizde doğru adrese geldiniz. Bizim yardımımızla, Takipçi sayınızı arttırarak Vimeo hesabınızın hızlı bir şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz.

Şu an birçok popüler Vimeo Kullanıcısının büyümesine ve bu platformda başarılı olmasına yardımcı olduk. Yılların verdiği tecrübe ile gerçek Vimeo Uzmanı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Yeni hesapların hızlı büyümesini ve popüler hesapların daha da büyümesine yardımcı olduk. Müşterilerimizle birlikte, genellikle Vimeo'da büyümeleri için mükemmel pazarlama planını hazırlarız.

Siz de Vimeo Takipçi satın almadan önce bireysel destek almak istiyorsanız bizimle e-posta veya whatsapp üzerinden iletişime geçmekten çekinmeyin. Güler yüzlü destek personelimiz size hemen yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Vimeo Takipçileri Satın Alın

Bir Vimeo influenceri olmak için ihtiyacınız olan takipçileri, beğenileri ve hemen sitemizden edinebilirsiniz. Otomatik olarak oluşturulan yazılımsal bot takipçiler kullanmıyoruz. Yapacağınız tüm işlemler güvenli yöntemler ile hesabınızın güvenliği sağlanılarak sizlere aktarılmaktadır.

Kimler Vimeo Takipçi Satın Almalıdır?

Elbette tüm platformlarda içeriğinizin kalitesi önemlidir fakat içeriklerinizin kalitesi profilinizi belli bir yere kadar götürebilmektedir. Eğer devamlı sizi takip eden kullanıcılar yok ise ya da bilindik bir isim değilseniz içeriklerinizin sizlere edeceği yardım kısıtlı kalacaktır.

Tüm diğer sosyal ağlarda olduğu gibi, Vimeo'da da başarının anahtarı popülerlikte yatıyor. Ne kadar popüler görünürseniz, diğer kullanıcılar tarafından güvenilir olarak yorumlanma olasılığınız o kadar artar.

Fakat hesabınızı ilk oluşturduğunuzda yüksek bir kitleye sahip olmanız zor olabilir. Popülarite kazanmak için popülerlik gerekir. Bunu sağlayabilmeniz için de öncelikle güvenilir bir siteden vimeo takipçi satın al işlemi yapmanız gerekmektedir. Düşük takipçi sayısı ile daha fazla kullanıcı elde etmek yerine vimeo takipçi satın alarak daha güçlü bir izlenim elde edebilirsiniz.

Eğer profesyonel bir içerik üreticisi iseniz organik, aktif kullanıcı sayınızı arttırmanız için takipçi satın almanız popülerliğinizin etkili bir yolu olmaktadır. Vimeo takipçisi satın alırsanız, kanalınızı ziyaret etmek için daha fazla insanı çekeceksiniz.

Ayrıca daha fazla abone kazanabilirsiniz. Bu yüzden vimeo platformu üzerinden yeni bir başlangıç yapmak isteyen kullanıcıların vimeo takipçi satın al hizmetlerinden yararlanmaları önemli olmaktadır.

Takipçi satın alım sonrasında günlerce haftalarca videolarınızın hala izlenme sayısı düşük ise ekstra olarak vimeo izlenme satın al hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde kanalınız ve videolarınız için abonelerinizi ve görüntülemelerinizi otomatik olarak artırarak gerçek takipçiler sağlamaktadır.

Gerçek takipçiler, kanalınızı ve videolarınızı viral hale getirecek. sosyal medya ofisi üzerinden vimeo takipçi satın alırsanız, vimeo kanalınızın sıralamasının yükselmesi olası bir durumdur. Ve her zamankinden daha fazla beğeni, paylaşım, yorum ve yeni takipçilere sahip olacaksınız. 

Vimeo Takipçilerinin Önemi Nedir?

Vimeo, YouTube'un en büyük rakiplerinden biri olarak görülse de aslında biraz farklı bir şey. Yine de Vimeo, YouTube ile çok karşılaştırılıyor ve YouTube'un dünyanın en büyük video paylaşım platformu olduğu düşünüldüğünde aslında iyi bir şey.

Vimeo aynı zamanda bir video paylaşım platformudur. Ancak Vimeo kendisini dünyanın önde gelen profesyonel video platformu olarak görüyor. Aslında bir değerlendirmeden daha fazlası çünkü bu doğru.

Vimeo'daki içerik YouTube'dan gerçekten farklıdır. Yaratıcı içerik üreten kişiler videolarını Vimeo'da paylaşmak ve çalışmalarına destek bulmak isterler. Bu yüzden Vimeo takipçisi nasıl alınır konusuna değiniyoruz.

Vimeo üyesiyseniz ve izlemeye değer yaratıcı içeriklere sahipseniz ancak yeterli desteği bulamıyorsanız endişelenmeyin. Hesabınızı düşündüğünüzden daha kolay bir şekilde artırmak mümkündür.

Bazen, özellikle Vimeo gibi rekabetçi bir bölgede yeterli desteği bulmak zordur. Yine de hesabınızı büyütmenin bir yolunu bulursanız başarıya ulaşabilirsiniz. Vimeo görüntülemeleri satın almak sizin için iyi bir başlangıç ​​olabilir, ama nasıl? Bakalım.

İş amaçlı olarak da sıra dışı bir aşamadır. Görsel yaratıcısı veya video yöneticisi iseniz, işinizi ilerletmek için Vimeo'yu kullanabilirsiniz. Platformun sanatsal bir yaklaşımı olduğu için rekabetin ölçüsü yüksek olacaktır.

Tutarlı bir şekilde, özünüze beklenenden farklı ve yeni bir şey koymalısınız. Vimeo videolarınız için beğeni satın almak, içeriğinizi geliştirmenize büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Tabii ki, birçok insan rakamlardan memnun. Onlar için takipçi sayısı, işinizdeki yüksek kaliteli içerikten daha önemlidir. Takipçi satın almak, bu kişilerin işinize dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

Vimeo Takipçisi

Bir zamanlar Broadway için müzikhol bestecisi neyse, video yapımcısı bugün Vimeo için "burada başarılı olan her yerde başarılı olabilir" sloganına sadıktır. Bununla birlikte, bir müzik salonu biletinin aksine, Vimeo'ya erişim temelde herkes için ücretsizdir.

Ancak başarıya ulaşmak ve nihayetinde gerçekten başarılı olmak Vimeo'da da çok zor. Ve bu bir bakıma iyi, çünkü videoların hala yüksek kalitede üretilmesini sağlayan tek şey bu.

Öte yandan, daha az iyi olan, Vimeo pazarlamanızın size kendi konumunuzu makul ölçüde güvenli olarak kabul etmeniz için gerekli sayıda takipçi getirmesinin sonsuz bir zaman alabilmesidir.

Video'daki kullanıcı sayısı 1,7 milyon, ki bu muhtemelen kurucuların 2004'te hayal etmeye cesaret edemeyeceklerinden çok daha fazla. Ama aynı zamanda Vimeo'nun karakteri de büyük bir hızla değişti. Video endüstrisindeki yaratıcı beyinler için bir ağ, en çok takipçisi ve etkileşimi olanın üstün olduğu bir satış kanalına dönüştü.

Temel olarak, burada Vimeo'nun büyümesi ve gelişmesi memnuniyetle karşılanmaktadır. Ancak, zaten belirgin bir statüye sahip olmadan platformda video sunan veya sunanlar için bir görünürlük sorununa yol açmaktadır.

Her şeyden önce, genç yetenek Vimeo'da görünürlük elde etmek için mücadele ediyor. Ancak bu, birinin daha genç video yapımcıları için yeni bir portal başlatması gerektiği anlamına mı geliyor? Olmasa iyi olur. Daha basit çözümler mevcut. Bunlardan biri de Vimeo takipçi satın almak. Vimeo Beğeni Satın Al paketlerimiz 14.99 TL'den başlamaktadır.

Vimeo takipçi satın alarak prodüksiyonlarınızın ve katkılarınızın haber akışının içinde boğulup gözden kaçmasını engellemiş olursunuz. Akış yalnızca, takipçiler gönderilerinizi beğendiklerinde, kaydettiklerinde, yorum yaptıklarında veya tavsiye ettiklerinde etkileşime girdiğinde yavaşlar. Sonuçta, her takipçinin Vimeo'da kendi hesabı veya kanalı var. Bu aynı zamanda her takipçi ile daha fazla takipçi göreceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca her sosyal medya kullanıcısı haber akışını kendi yöntemiyle filtreler. Dünyanın her yerindeki insanlar tek bir şeyde aynıdır: Bir gönderi zaten çok sayıda beğeni veya başka etkileşim aldığını gördüklerinde merakları artar.

Bu kadar kısa sürede neden bu kadar çok takipçi çekebildiğini bilmek istiyorlar. Ayrıca kanalları kendiliğinden takip etme eğilimindedirler. Sonuçta, yaratıcı endüstri, güncel kalmanın ve yeni trendleri asla kaçırmamanın özellikle önemli olduğu bir sektördür.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim