500 Kanal Üyesi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
64.99
Satın Al
1000 Kanal Üyesi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
129.99
Satın Al
2000 Kanal Üyesi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
259.99
Satın Al
5000 Kanal Üyesi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
599.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Hepsi gerçek hesaplardan oluşmaktadır ve müşterilerimiz için asla bot eklemiyoruz. çevrimdışı (sahte) üye satın almak istiyorsanız, gerçek hesap olduklarını ancak etkin olmadıklarını unutmamalısınız.

telegram telafili servisler bulunurken telafisiz servislerimiz de bulunmaktadır. Telegram güncellemesine göre eğer telafili servislerimiz çalışıyorsa düşüş yaşadığınızda bunu tolere edebiliriz fakat eğer telafili bir servis yok ise düşüşler yaşayabilirsiniz bu normaldir.

Evet elbette. Paketiniz web sitemizde yoksa Telegram veya WhatsApp messenger üzerinden bizimle iletişime geçin. 5 binden fazla üye için size indirim yapacağız.

hayır değiştirmemelisiniz değiştirdiğinizde siparişiniz için ödediğiniz ücret yanabilir bu yüzden sipariş vermeden önce ya da sipariş tamamlandıktan sonra değişiklik yapabilirsiniz.

Bu durumda, web sitesinden satın almayın. Sadece Telegram veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçin ve günlük veya aylık kaç gönderi görüntüleme istediğinizi bize bildirin. Toplu gönderi görüntülemeleri harika bir indirim içerecek!

Sahte üyeler veritabanımızdan ekleyecek, ancak çevrimiçi üyeler açılır bildirim yoluyla ekleyecek ve diğer ilgili Telegram kanallarında veya gruplarında reklam verecek.

Telegram Kanal Üyeleri Satın Alın

Rus Mesajlaşma Servisi Telegram, yaygın olarak WhatsApp'ın en büyük rakibi olarak bilinir. Lansmanından bu yana, büyük bir popülerlik kazandı. Başlangıçta, yalnızca mahremiyete meraklı insanlar bunu kullandı.

Son zamanlarda, giderek daha fazla insan Mesajlaşma Hizmeti olarak Telegram'a geçiyor. Pek çok benzer özellik sunuyor, ancak gizlilik korumasının daha iyi olduğu söyleniyor ve insanları daha güvende hissettiriyor.

Ayrıca Telegram, WhatsApp'ın sahip olmadığı birçok özelliği sunuyor. Örneğin, arkadaşlarınızla gruplar oluşturabilir ve çok sayıda üye ekleyebilirsiniz.

Bu üyelerin hepsi birbirini görebilir ve bu özellik Amerikan muadili ile oldukça benzerdir. Telegram'ın Kanallar gibi bazı benzersiz özellikleri vardır.

Telegram'daki herkes bir Telegram kanalı oluşturabilir ve sınırsız sayıda üyesi olabilir. Bu üyeler birbirlerini göremezler ve grupta yazı yazamazlar. Şirketler ve gruplar, mümkün olan her şeyi koordine etmek veya teşvik etmek için yoğun bir şekilde kullanır.

Bu kanallar son zamanlarda büyük popülerlik kazanıyor. Telegram sahibi herkes bir kanal oluşturabilir ve davet bağlantısını başkalarıyla paylaşabilir. Bu davet bağlantılarının çoğu çevrimiçi forumlarda bulunabilir veya arkadaşlarla paylaşılabilir.

Bu, kanala her mesaj yazdığınızda anında bildirim alacak büyük bir kitle oluşturmanıza yardımcı olabilir. İçeriğinizi doğrudan hedef kitlenize ulaştırmanıza yardımcı olur ve onların bunu fark etmelerini sağlar.

Telegram'ı kullanan herkes, bilgisayarları veya telefonları aracılığıyla benzersiz bir Davet Bağlantısı ile onlara katılabilir. Telegram kanalları son trend ve Telegram üyelerini satın almanız ve organik olarak takipçi sayınızı artırmanız çok önemli!

Telegram Kanalı nedir?

Telegram Kanalları, Discord veya WhatsApp Grupları ile dikkate değer benzerliklere sahiptir. Herkes bir tane oluşturabilir, ancak asıl amacı farklıdır. Telegram Kanalları, bu gruplarda yöneticiler dışında başka kullanıcıların yazı yazmasına izin vermez.

Bu, doğrudan iletişim yollarını sağlar ve istenmeyen medajları önlemektedir. Birçok yenilikçi şirket, müşterilerini indirimler ve promosyonlar hakkında hızlı bilgilendirmek için bir Telegram kanalı kullanır.

Klasik e-posta haber bültenlerinden daha yüksek bir tıklama oranına sahip oldukları için ilgi görmektedirler. Telegram'da topladığınız kanal üyeleri ürünleriniz konusunda heveslidir ve özel kanalınızı takip etmelerinin özel bir nedeni vardır! Telegram kullanıcıları aktif olarak takip ettikleri kanalları kendileri seçerler.

E-posta yoluyla ise her gün onlarca reklam alıyorlar. E-postanız gelen kutusunda kaybolacak ve kimse onları okuyamayacak. Kanalınız veya grubunuz için Telegram Üyeleri satın almanız önemlidir.

Size bir başlangıç ​​sağlar ve rakiplerinizi yenmenize yardımcı olur. Sadece bir avuç üyesi olan bir Telegram Kanalını kimse takip etmeyecek.

Sosyal Medya Ofisi üzerinden Telegram kanal üyesi satın aldığınızda, yalnızca hesabınızı aktif olarak takip edecek ve Telegram varlığınızı artıracak organik, gerçek Telegram üyelerinizin yavaş yavaş kanalınıza geldiğini görüntüleyeceksiniz.

Telegram Kanalı ile Telegram Grubu arasındaki fark nedir?

Telegram, kitle iletişimi söz konusu olduğunda iki farklı seçenek sunuyor. Bunlardan ilki Telegram Kanalları. Bunları Telegram uygulamasında herkes istediği zaman oluşturabilir. En çok kullananlar, işle ilgilenen şirketler ve bireylerdir.

En son fırsatlarınızı web sitenizde iletmenize veya sadece bir pazar yeri olarak kullanmanıza yardımcı olur. Diğer Sosyal Medya platformları ile karşılaştırıldığında iyi bir seçenektir çünkü Telegram Kanallarının dönüşüm oranı genellikle diğer platformlardan çok daha verimlidir.

yapılan araştırmalar, Telegram üyelerinin diğer sosyal medya hizmetlerindeki takipçilerinizden genellikle ürünlerinizle daha fazla ilgilendiğini kanıtladı. Üyelerinize gönderdiğiniz her Telegram mesajında ​​link paylaşabilirsiniz.

Özel çevrimiçi araçların yardımıyla, tıklama oranını ve dönüşümlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bu dönüşümlerin Twitter/Instagram profilinizden daha yüksek olacağını size garanti edeceğiz.

Telegram Kanallarını bu kadar benzersiz kılan şey, sadece yöneticilerin bunlara yazabilmesidir. Normal kullanıcılar bu Kanallara herhangi bir şey yazma seçeneğine sahip değildir ve sadece onları görüntüleyebilir. Üstelik kanala abone olan diğer kullanıcıları göremezler. Tek gördükleri, mesajlarınız ve toplam kullanıcı sayısı.

Öte yandan Telegram Grupları da bulunmaktadır. Bir Telegram Grubunda, birçok üyeyi doğrudan davet bağlantısı aracılığıyla da davet edebilirsiniz. Bu gruplar genellikle daha etkileşimlidir.

Gruptaki herkes bir mesaj yazabilir ve herhangi bir sohbete katılabilir. Etkileşim oranlarını artırmaya yardımcı olur, ancak aynı zamanda verimsiz de olabilir.

Genellikle aynı anda yazan birçok grup üyesi olduğu için çok sayıda mesaj oluşturacaktır. Bu, diğer birçok üyenin gruplarınız aracılığıyla gerekli iletişimleri takip edememesine neden olacaktır.

Ayrıca, herkes gruptaki diğer Telegram üyelerine göz atabilir. Profillerini görebilecekler ve isterlerse onlara doğrudan mesaj yazabilecekler. Web sitemizde ayrıca Telegram Grup Üyeleri satın alabilirsiniz.

Özetle, her iki seçeneğin de artıları ve eksileri vardır. Herkesin bu iki seçeneği değerlendirmesi ve faaliyetleri için daha uygun iletişim şekline karar vermesi gerekir.

Herhangi bir ek yardıma ihtiyacınız varsa, Telegram Üyeleri satın almadan önce destek ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bize 7/24 e-posta veya Whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.

50 TL'ye Telegram Grup Üyesi Çekme işlemi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Telegram Üyeleri satın almanız gerekiyor?

Kanalınız veya grubunuz için Telegram Üyeleri satın almanın çeşitli avantajları vardır. İlki Sosyal Kanıt! Sadece on üyesi olan bir Telegram Kanalını veya Telegram Grubunu kimse takip etmeyecek.

Ne kadar çok üyeniz olursa, hedef kitlenizi genişletme şansınız o kadar yüksek olur. Telegram Kanalınızda birkaç yüz üyeniz olduğunda, başkalarının da katılmasını isteyecektir.

Kanalın veya Grubun popüler olduğunu görürler. Bu, bilinçaltında onları Telegram kanalınızı takip etmeleri için etkileyecektir. Bu konsepte Sosyal Kanıt denir ve Sosyal Medya'nın üzerine inşa edildiği ana sütunlardan biridir. Ayrıca, Telegram'ınızın neden 100.000'den 101.000 üyeye büyümek için 0 ila 1.000 Telegram üyesinden daha kolay bir zamana sahip olacağını da açıklıyor.

Son olarak, web sitemizden alacağınız hizmetler gerçek Telegram üyelerinden oluşmaktadır. Web sitemizden satın alabileceğiniz her Telegram üyesi, gerçek ve aktif bir Telegram kullanıcısından gelecektir.

Bu kullanıcılar, gerçekten zevk alıyorlarsa ve bir sonraki müşterileriniz olabilirse, Telegram kanallarınızın içeriğini takip edeceklerdir. Fakat eğer içeriğiniz ilgi alanlarına hitap etmiyorsa takipten çıkabilmektedirler.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim