250 Takipçi
 • %100 Gerçek Takipçi
 • Yüksek Kaliteli Takipçi
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
399.99
Satın Al
500 Takipçi
 • %100 Gerçek Takipçi
 • Yüksek Kaliteli Takipçi
 • Süper Hızlı Teslimat
 • Düşme Olmaz!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
749.99
Satın Al
1.000 Takipçi
 • %100 Gerçek Takipçi
 • Yüksek Kaliteli Takipçi
 • Süper Hızlı Teslimat
 • Düşme Olmaz!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
1499.99
Satın Al
2.000 Takipçi
 • %100 Gerçek Takipçi
 • Yüksek Kaliteli Takipçi
 • Süper Hızlı Teslimat
 • Düşme Olmaz!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
2899.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

LinkedIn üyelerinin en fazla 30.000 bağlantısı olabilir. Ancak LinkedIn, kullanıcılarının yalnızca tanıdıkları kişilerle bağlantı kurmasını önerir.

Genellikle, çoğu LinkedIn kullanıcısı 1000'den az bağlantıya sahiptir. Yine de ortalama olmayın. Daha fazla bağlantıya sahip olmak için LinkedIn takipçileri satın alın.

3. derece bağlantılar anlamına gelir. Size doğrudan bağlı olan kişiler 1. derece bağlantılardır. 1. derece bağlantılarınıza bağlı olup da sizinle bağlantısı olmayan kişiler 2. derece bağlantılardır. 3. derece bağlantılar, 2. derece bağlantılarınızın bağlantılarıdır. Başka bir deyişle, arkadaşların arkadaşları.

Evet, tamamen güvenlidir. Sitemiz SSL ile korunduğu için çok güvenli bir şekilde LinkedIn takipçi satın alabilirsiniz.

Tek seferde 10.000 LinkedIn takipçisi satın alabilirsiniz. Ancak daha fazlasını istiyorsanız, satın alma işlemini tekrarlayabilirsiniz.

Hesabınız için istediğiniz takipçi numarasını girdikten sonra LinkedIn takipçilerinizin tahmini teslim süresini görebilirsiniz.

Linkedin Takipçi Satın Al sayesinde, Fotoğraf ve video paylaşımı yaparak pek çok kullanıcıya ulaşmayı amaçlayan Linked-in kullanıcıları, daha fazla kitleye erişmek veya fenomen olmak istediklerinde Linkedin takipçi sayısını arttırma yolunu seçiyor.

Sosyal Medya Ofisi hizmetlerimiz hesabınızın yönetimini sistemimiz üzerinden yürütebilmenizi ve ihtiyaçlarınıza 7/24 katkı sağlamayı amaçlar. Bu nedenledir ki sistemimize giriş yaparak istediğiniz an sipariş verebilir, gelişmiş APİ sistemlerimizden yararlanabilirsiniz.

Linked-in Takipçi Satın Alma İşlemi

Sosyal Medya Ofisi olarak tam otomatik sistemler ile hizmet veriyoruz. Bu sayede sistemimize online katılım sağlayabilir, kredi kartı, havale ve EFT yoluyla hesabınıza ödemenizi geçerek bakiye tanımlayabilirsiniz.

Tanımlanan bakiyenize uygun takipçi satın almak için Sipariş Ver menüsü kullanılmaktadır. Sosyal Medya Ofisi’ni tercih eden kullanıcılarımıza oldukça kolay bir sistem aracılığıyla hizmet sunmaktayız.

Kategoriler altından Linked-in Takipçi Satın Al seçerek, hesabınızın linkini ve takipçi sayısını belirterek servisimizden hızlı bir şekilde yararlanabiliyorsunuz.

İşleminizi tamamladıktan sonra sipariş kontrolünü yapabilir, ihtiyaç duyduğunuzda güvenilir PayTr altyapımız aracılığıyla yeniden online olarak bakiye yükleyebilirsiniz. Sosyal Medya Ofisi’nden destek almak için talep oluşturabilir veya 0850 840 22 12 numaralı destek hattımızı arayabilirsiniz.

Sosyal Medya Ofisi sisteminden ad-soyadı ve e-posta adresi bilgileriniz; belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile ücretsiz olarak hesap oluşturabiliyorsunuz. Kaydınız tamamlandıktan sonra Linked-in Takipçi Satın Al 2023 veya ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm sosyal medya hesaplarınız için bakiye yükleyerek sipariş verebilirsiniz.

Linked-in Takipçi Satın Alma Neden Önemlidir?

Tüm sosyal medya araçlarında olduğu gibi Linked-in hesabı kullanıcılarının daha geniş bir kitleye hitap etmesi için Linked-in Takipçi Satın Al işlemi büyük önem taşır. Öyle ki, beğenisi ve gönderi görüldü sayısı düşük olan bir hesap yeni kullanıcı kazanmakta güçlük çeker.

Sosyal Medya Ofisi Linked-in takipçi arttırma sistemi tamamen gerçek kişilerin takibi ile sonuçlanacak çalışmalar yürütmektedir. Böylece takipçileriniz her an yaptığınız paylaşımlardan haberdar olacak ve aktif olduğunuz sürece takibi sürdürmeyi devam edeceklerdir.

Linked-in takipçi satın almak ne işe yarar ?

– Linked-in takipçi neden alınmalı ?
– Linked-in takipçi Nasıl ve nereden alınır ?
– Linked-in Takipçi satın almak güvenli midir ?
– Linked-in Takipçi satın almak kanalıma zarar verir mi ?

Tüm sorularınızın cevabı yazımızda ;

Linked-in her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Siz de bu büyümenin bir parçası olmak ister misiniz?

 • Belli bir hayran kitlesi oluşturmak
 • Sizi takip eden takipçilerinizin olması
 • Linked-in da videolarınızın trend olması (ana sayfada olması)
 • Linked-in üzerinden para kazanmak (Para kazanmak için en az 1000 Linked-in takipçi sayısına ulaşmak gereklidir)

Ve bunun gibi daha bir çok sebepten dolayı sizde en hızlı  şekilde Linked-in da yerinizi almalı, takipçi sayınızı yükseltmeniz gerekmektedir.

Bunun için nereden başlamalısınız?

İşte bu bölümde  sosyalmedyaofisi web sitesi sizlere  Linked-in takipçi satın al servisini öneriyor. Bu web sitesinden takipçi satın alabilir, 0850 840 22 12 numaralı müşteri hizmetlerinden 7/24 destek alabilirsiniz.

Ayrıca Sosyal Medya Ofisi sitesinde güvenilir ödeme yöntemleri mevcut. Banka kartı, kredi kartı, yada havale / eft yöntemlerini sorunsuz kullanabilirsiniz.

Peki bu sizin için nasıl bir fayda sağlar?

Linked-in takipçi satın almak takipçi sayınızın yüksek olması diğer takipçiler tarafından takip edilmenizi teşvik eder. Takipçi sayısı düşük olan sayfaları pek kimse takip etmez takipçi olmaz.

Linked-in takipçi satın almak; Sizin takipçi sayınız arttıkça Linked-in sayfanızı daha üst seviyeye çıkacaktır. bu sayede Linked-in da hızlı bir şekilde trend olmanızı sağlar.

Satın aldığınız Linkedin takipçiler popüler bir görünüm sağlayarak diğer kişilerin takip etmesini sağlarsınız.Bu da hesabınızın hızlı büyümesini sağlar.

Linked-in Takipçi satın almanın zararları hakkında sizlere şu şekilde bilgi vermeliyiz. Bot hesaplar, aynı IP adresinden olan hesaplar, profil fotoğrafı olmayan hesaplar, aynı mail adresi ile birden fazla oluşturulan Linked-in hesapları gibi satış yapan onlarca web sitesi bulunmaktadır.

Bu web sitelerinden yada Linked-in gibi platformlarda satış yapan kişilerden aldığınız takipçiler kanalınıza zarar verecektir. Linked-in güvenlik duvarı firewall devreye girerek bunu algılayacak ve hesabınızı kapatma riski bile bulunmaktadır. 

LinkedIn Takipçisi Satın Alma Hizmeti

Esas olarak iş arayan insanları şirketlerle birleştirme gibi bir politikası bulunmaktadır. LinkedIn'deki kullanıcıların çoğu yüksek nitelikli ve gerçekten yetenekli kişilerdir. Platform, şirketlerin her iş için en uygun kişiyi istihdam etmesine olanak tanır. Dünya çapında kullanılmaktadır ve muazzam bir popülerliğe sahiptir.

Rekabetçi iş teklifleri olan birçok çok uluslu şirket, teklif edilen pozisyon için en uygun kişiyi seçmeye çalışmaktadır. Dünya çapında 740 milyondan fazla kullanıcıyla rekabet çok büyük olmaktadır.

Sadece Amerika Birleşik Devletleri'ne baktığımızda 170 milyondan fazla insan kullanıyor; bu nedenle, kalıcı olmak ve kalıcı bir etki yaratmak önemlidir.

Doğru LinkedIn Pazarlama Stratejisini Seçme

Linkedin'de pazarlama, yüksek kaliteli içeriğe sahip iyi düşünülmüş bir plan gerektirir. Yeteneklerini ve eğitimlerini doğru ışıkta temsil eden aktif bir kullanıcı olmak demektir. Bunu yapmanın birçok yolu var.

En büyük öncelik her zaman profilinizi güncel tutmak ve diğer birçok kullanıcının ifadelerinizi onayladığından emin olmak olmalıdır. Ancak aynı zamanda yüksek kaliteli içerik yayınlamanız ve toplulukla etkileşim kurmanız gerekir.

Bu size çok sayıda takipçi ve bağlantı getirebilir, bu da iş başvurusunda bulunma veya çalışan bulma konusunda oldukça yardımcı olabilir. LinkedIn, başkalarının sizi görebilmesi için becerilerinizi ve yeteneklerinizi sergilemekle ilgilidir.

Bir profesyonel olarak, her kuruluşun sizinle çalışmak istediğinden emin olmanız gerekir. Öte yandan, şirketlerin LinkedIn kullanıcılarının kendileri için çalışmaya istekli olduğundan emin olmaları gerekiyor.

Her kullanıcı sahip oldukları bağlantı ve takipçi sayısına göre değerlendirilir. LinkedIn'deki genel kural basittir. Çok sayıda takipçiniz ve bağlantınız olduğunda, ağdaki görünürlüğünüz son derece artar.

LinkedIn Takipçileri satın almanız gerekmesinin tam nedeni budur. LinkedIn'de çok sayıda takipçiye sahip olduktan sonra, neredeyse tüm müşterilerimiz iş davetlerinin önemli ölçüde arttığını bildiriyor. Bu trendi kaçırmayın ve diğerlerinin yaptığı gibi faydalanın.

LinkedIn Takipçileri Satın Alın ve Popüler Olun

LinkedIn'i düzenli olarak kullandığınızda, muhtemelen bu eğilimi de fark etmişsinizdir. Herkesin üniversiteden eski bir arkadaşı ya da LinkedIn'de gösteriş becerilerini mükemmelleştiren sevimli bir iş arkadaşı vardır. Profesyonel yaşamlarında yaptıkları her şeyden bir hikaye yaratmaktadırlar.

Saygın bir şirkette staj yapmış olmaları ya da yakın zamanda yerel bir barınakta yardım etmiş olmaları fark etmez. LinkedIn'de, önemli şirket değişikliklerinden nasıl sorumlu oldukları ve kendilerini ve organizasyonu nasıl etkilediği hakkında hikayeler yayınlarlar. Bunu yapmalarının basit bir nedeni bulunmaktadır. Görünürlüklerini artırmak ve daha da iyi bir iş bulma şanslarını artırmak istemektedirler.

Daha önce açıklanan gönderilerin çoğu, zaman içinde topladıkları birçok farklı Takipçiden çok sayıda Beğeni alır. Bu, bazı kullanıcıların iş aramada başarılı oldukları kanıtlandığı için düzenli olarak kullanmayı unuttuğu çok önemli bir özelliktir. Bizden LinkedIn takipçileri satın aldığınızda, hangi işe başvurursanız başvurun çekici bir başvuru sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Şirketler, neden bu kadar çok takipçiniz olduğunu ve bunun şirketlerinde onlara nasıl fayda sağlayabileceğini merak edecek. Yüksek bir takip genellikle kendisi için konuşur ve ayrıca LinkedIn sıralamanızı iyileştirir. Birçok takipçisi olan kullanıcılar, şirketler iş ilanları yayınlarken genellikle en üst sıralarda önerilir.

Yine de, özellikle LinkedIn kariyerinizin başlangıcında, organik olarak takipçi edinmenin zor olabileceğini biliyoruz. Tüm arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı zaten eklediniz ve artık takip sayınızı artıramazsınız. İşte tam da bu noktada size yardımcı olabiliriz.

Profiliniz için LinkedIn takipçileri satın alarak olağanüstü başarılar elde edebilir ve rakiplerinizin önünde hayati avantajınızın tadını çıkarabilirsiniz. Yalnızca erişiminizi organik olarak artırmak ve büyümenize yardımcı olmak için Gerçek LinkedIn Takipçileri satıyoruz.

LinkedIn'de Takipçilerin Önemi

İlgili bir alanda geniş bir iş deneyimine sahip olduğunuzda, rakiplerinizin önünde size bir avantaj sağlar. Benzer şekilde, Linkedin'de çok sayıda takipçiye sahip olmak size eşdeğer bir fayda sağlar. Bunlar, işe alım uzmanlarının profilinize baktıklarında aradıkları ana şeylerdir. Ayrıca, LinkedIn'de çevrimiçi kurslar satma ve platformda para kazanma fırsatınız bulunmaktadır.

Bu durumda LinkedIn Takipçi satın almanın önemi diğer sosyal medya platformları ile benzerlik göstermektedir. Kullanıcıları müşterilere dönüştürme şansınızı artırır.

Sosyal kanıt ilkeleri nedeniyle, müşterilerin büyük bir takipçi kitlesine sahip güvenilir satıcılardan mal ve hizmet satın alma olasılıkları daha yüksektir. Bu mantığa göre daha fazla takipçi daha iyi bir ürün demektir. Sosyal Medya Ofisi’nden LinkedIn Takipçileri satın aldıktan sonra tam olarak burada kar elde edebilirsiniz.

Ancak tek başına Linkedin Takipçi satın almak genellikle yeterli değildir. Takipçilerinizin hala meşgul olduğundan ve içeriğinizin birinci sınıf olduğundan emin olmanız gerekir. Takipçilerinize neden takip ettikleri düzenli olarak hatırlatılmalıdır.

Ve size ve profilinize olan ilgilerini asla kaybetmeyeceklerinden emin olmalısınız. Bu hedefi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek basit adımlar var ve LinkedIn Pazarlamanızda daha başarılı olmanız için bir özet oluşturduk.

Profilinizi basit ve heyecan verici bir şekilde güncelleyin.

Takipçilerinizle etkileşim kurun.

Sizinkine benzer Profillerle etkileşime geçin.

Benzersiz içerik oluşturun.

Her gönderi için birkaç temel ve alakalı Hashtag kullanın.

LinkedIn Takipçileri Satın Alın.

Bu adımları izleyerek, uzun vadede LinkedIn başarınızı artırmaya hazırsınız. Her zaman takipçilerinizi mümkün olan en iyi şekilde şaşırtmaya çalışın. LinkedIn Takipçileri satın aldıktan sonra, bu adımları dini olarak takip ettiğinizden emin olun, yakında büyük başarı elde edeceksiniz.

Kalıcı LinkedIn Takipçileri Satın Alma

Hizmetimizle büyümenizi hızlandıracak Gerçek LinkedIn takipçileri satın alabileceksiniz. Ayrıca satın aldığınız takipçiler kalıcı Linkedin Bağlantıları elde etmenize yardımcı olmaktadırlar. Bu bağlantılardan biri potansiyel olarak girişiminizdeki bir sonraki kurucu ortağınız veya size gerçekten yardımcı olabilecek tek kişi olabilir. Bu nedenle Linkedin Takipçi satın aldığınızda size her konuda yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.

Daha önce özetlediğimiz adımları izleyerek hesabınızı doğru şekilde düzenlediğinizde, takipçilerinizin size sadık kalacağından emin olabilirsiniz. İlginç içerikler yayınlamak ve profiliniz için Linkedin Takipçileri satın almak, özel bir büyüme katalizörü oluşturmanıza yardımcı olabilir. Yeni takipçilerinizin size sağladığı tüm potansiyelden yararlanmanız gerekir. Linkedin Takipçi satın almanın ve organik takipçi almanın mükemmel karışımı ile profiliniz anında en üstte olabilir.

Herhangi bir türde bir işletme sayfası veya şirket sayfası için LinkedIn Takipçileri satın almak üzere piyasadaysanız, azınlıkta değilsiniz. Aslında araştırmalar, her zamankinden daha fazla işletmenin ve profesyonelin profillerini geliştirmek için düzenli olarak LinkedIn Takipçileri satın aldığını gösteriyor. Yine de, herkesin bir şey yapıyor olması, onu mutlaka doğru yapmaz.

Ek olarak, saygın bir satıcıdan yüksek kaliteli orijinal Takipçiler satın almak ile gölgeli bir kaynaktan bot tarafından oluşturulan ucuz Takipçileri almak arasında büyük bir fark vardır. LinkedIn Takipçileri için ödeme yapacaksanız, gerçek, aktif ve ödemeye değer olduklarından emin olmak size kalmış. Her şeyin nasıl çalıştığına biraz daha ayrıntılı olarak bakalım.

Linkedin Türk Sayfa Takipçi Satın Al

Linkedin Türk Beğeni Satın Al paketlerimize de göz atabilirsiniz.

LinkedIn Takipçilerine Kimin İhtiyacı Var?

LinkedIn'de Takipçi satın aldığınızda nasıl yararlanabileceğinizi anlamak için önemli bir istatistiğe bakmanız yeterlidir: Linkedin, 200'den fazla ülkede 590 milyon kullanıcıya sahip olmaktadır.

Bunu düşündüğünüzde, herhangi bir sosyal platform için oldukça olağanüstü bir insan sayısı. Fark, LinkedIn ile hepsinin tek bir şey için dışarıda olması ve tek bir şey olması - başarı. İster işletme sahibi, ister iş arayan veya bağımsız bir profesyonel olun, LinkedIn'de başarılı olmak, sesinizi duyurmak anlamına gelir.

Bu tür sayılarla kalabalığın arasından sıyrılmak kolay değildir, ancak gerçek LinkedIn Takipçileri satın aldığınızda mükemmel bir şekilde mümkün olur. Hemen hemen her sosyal ağda olduğu gibi, LinkedIn'de başarının anahtarı yalnızca rakamlarda yatmaktadır.

Güvenli internet siteleri seçiminde sizlere Sosyal Medya Ofisi Linked-in Servislerini öneriyoruz

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim