+1000 Saat İzlenme Süresi
 • Kanalda En Az 1 Video Olmalıdır
 • Min 60 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem Süresi Max 2-7 Gündür
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
999.99
Satın Al
+2000 Saat İzlenme Süresi
 • Kanalda En Az 1 Video Olmalıdır
 • Min 60 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem Süresi Max 7-14 Gündür
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
1999.99
Satın Al
+3000 Saat İzlenme Süresi
 • Kanalda En Az 1 Video Olmalıdır
 • Min 60 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem Süresi Max 14-21 Gündür
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
2999.99
Satın Al
+4000 Saat İzlenme Süresi
 • Kanalda En Az 1 Video Olmalıdır
 • Min 60 Dakikalık Video Olmalı
 • İşlem Süresi Max 21-30 Gündür
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
3999.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Kesinlikle. Web sitemiz bir SSL sertifikası ile korunmaktadır, bu nedenle bizden hizmet satın alırken rahat olabilirsiniz.

Ne yazık ki değil. Yalnızca videolarını kaç kişinin izlediğini görebilirler.

Hızlı bir şekilde 4000 saat izlenme almak istiyorsanız YouTube İzleme Saatleri hizmetimize göz atabilirsiniz.

1K aboneye ulaştığınızda YouTube sizi tebrik etmek için bir mail gönderir.

Kullanıcı bir reklamın tamamını veya bir reklamın en az 30 saniyesini izlerse, bu bir görüntüleme olarak sayılır. Reklamla etkileşimler de görüntüleme olarak sayılır.

İzlenme sürelerinde izlenmelerin düşüş yaşaması mümkün değildir. yine de 30 gün telafili oldukları için düşüş yaşadığınızda telafi talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet Hakkında:

 • 4000 saat kuralı için özel çalışma yapılır.
 • Görüntülenmeler dünya geneli ve kalitelidir.
 • Görüntülenmelerde düşüş yaşanmaz.
 • İşlem devam ederken videonuzu gizliye almamalı ve silmemelisiniz. Sorumluluk sizdedir.
 • 1 saatlik bir adet video linkiniz yeterlidir.
 • Youtube’un para kazandırma kurallarından önemli bir adımı geride bırakırsınız.

Müşteriden Talep Ettiğimiz Bilgiler:

1 saatlik bir adet video  linkiniz

-Şifresiz yönlendirme (Şifresiz Gönderim Sağlıyoruz)
-24 saat içinde işleme alınmaktadır. 0-48 saat içerisinde tamamlanmaktadır.
-3DSecure Güvenli Ödeme sağlanmaktadır.
-Taksit imkanı sunulmaktadır.
-7/24 WhatsApp üzerinden destek verilmektedir.

Youtube ile tanışarak içerik üreticisi olmak isteyenlerin ilk karşısına çıkan kuralların başında 4.000 saat izlenme sınırı yer alıyor. Bu kural aktif edildiğinden beri yeni içerik üretmeye başlayacaklar için büyük bir gizem yaratıyor.

Aynı zamanda para kazanma özelliği aktif olmayan tüm kanal sahiplerinin de ilgisini çekiyor. Çünkü direkt olarak bu kural tüm kanallar için etkin konuma getirilmiş durumda. Üstelik yalnızca Türkiye’de değil global olarak bunu görebiliyoruz. Youtube 4.000 saat izlenme sınırı nedir diye soranlar bu yüzden çok fazla.

Bu kural daha kaliteli içeriklerin kullanıcılara ulaştırılması, yalnızca reklam verenlere uygun kalite standartlarında kanalların reklamlardan para kazanabilmesi için uygulanan bir sınırlamadır. Sınırlamanın amacı içerik üreticilerini daha da rafine bir hale getirerek kaliteyi yukarıya çekmektir.

Dolayısıyla hesabı açıp hemen video yükleyerek para kazanmaya başlamadan önce yerine getirmeniz gereken koşullardan birisi bir videonun ya da mevcut videolarınızın toplamının 4000 saat izlenmiş olmasıdır. Aksi takdirde Youtube 4.000 saat izlenme sayısına ulaşamadığınız için reklam yayınlamanız mümkün olmayacaktır.

Youtube 4000 Saat Görüntülenme Doldurma

Youtube 4.000 saat izlenme yapmak reklam yayınlamak için önemli bir kıstastır. Ancak platformun yalnızca bununla sınırlı bir para kazanma aktifleştirme süreci bulunmuyor.

Aynı zamanda kazanç için önemli kriterlerin başında abone sayısı geliyor. Yani teknik olarak kanalınızın para kazanma özelliğini açabilmeniz için bir ya da birden fazla videonun 4000 saat izlenmesi ve kanalın toplam abone sayısının 1000’i aşması gerekiyor.

Bu da Youtube para kazanma aktifleştirme adımı için sadece 4.000 saat izlenmenin yeterli olmayacağını gösteriyor. Eğer reklam yayınlamak ve videolarınızdan gelir elde etmek istiyorsanız bunun için abone sayınızı da 1.000 ve üzeri bir noktaya taşımanız gerekmektedir.

Organik olarak bunun mümkün olabileceğinizi söyleyebiliriz. Ancak aylar veya yıllar sürebilecek bir zamandan, çok ciddi bir efordan söz etmek mümkündür. İşte bu yüzden smm paneller bu adımları kolayca aşmanıza olanak tanıyor.

Youtube 4.000 saat izlenme satın al hizmetinin bu kadar önemli olmasının altında bazı sebepler var. Çünkü 4.000 saat özellikle ortaya konmuş bir rakam ve rastlantısal olarak insanların talepleri arasında yer almıyor.

Dünya çapında bir video barındırma ağı olan Youtube para kazanma özelliğinin aktif olması için bazı kriterler istiyor. Bunların başında da videoların veya tek bir videonun izlenme saatinin 4.000’i aşması gerekiyor.

Direkt olarak sosyalmedyaofisi.com üzerinden Youtube kanalınıza izlenme satın almanız mümkündür. Bu sayede hızlı bir yükseliş yakalamak, para kazanma özelliğini aktif ederek içeriklerinizi hemen gelire çevirmeniz kolaylaşır.

Hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de bu süreç için harcayacağınız eforu gelir elde edeceğiniz yeni içeriklerinize yöneltebilirsiniz. Dolayısıyla Youtube izlenme satın al hizmeti aslında ilk olarak bu 4.000 saat sınırını aşmanız için önem teşkil etmektedir.

Tabii ki organik olarak süreci tamamlamak istemeniz bir seçenek olarak varlığını koruyor. Eğer dilerseniz kanalınıza abone kasmanız, 4.000 saat izlenme sınırını aşarken aynı zamanda 1.000 aboneye erişmeniz mümkündür.

Bunu izlenme sayınızı arttırma, daha fazla yorum alma ya da yorum beğenisi edinme noktasında da başarabilirsiniz. Yalnızca zaman ve harcayacağınız efor burada belirleyici bir kritere dönüşmektedir. İşte bu yüzden Youtube 4000 saat izlenme satın almak daha makul görünebilir.

Çünkü smm panellerden alacağınız 4k saat izlenme ile direkt olarak gönderim kademeli şekilde yapılır. Algoritmaya takılmayan, organik bir izlenme eşiği gibi görünen, gerçek hesaplardan aktarılan bu etkileşimle kanalınızı para kazanmaya uygun hale getirebilirsiniz. Ayrıca bunun yanında Youtube abone satın al hizmetinden faydalanabilir ve dolayısıyla para kazanmayı aktif etmenin önündeki tüm engelleri aşabilirsiniz.

Youtube 4000 saat izlenme fiyatı ile ilgili farklı smm panellerde farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken çok fazla unsur olduğunu da hatırlatmadan geçemeyiz.

SMM panel seçimini yaparken güvenilir ve garantili hizmet almaya özen göstermelisiniz. Keza aldığınız izlenmelerin düşmemesi, sonrasında da kalıcılığını devam ettirmesi önemlidir. Aynı şekilde düşüş yaşansa dahi size telafi şansı tanıyan bir panel seçebilirsiniz.

Bu koşullarda telafili Youtube izlenme hizmeti almanız olası bir düşüş yaşamanız durumunda da mağduriyetle karşılaşmamanızı sağlar. Bunu sosyalmedyaofisi.com ile elde edeceğiniz avantajlar sayesinde kolayca gözlemleyebilirsiniz.

08508402212 numaralı Whatsapp destek hattından 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçebileceğiniz müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Üstelik yalnızca düşüş yaşanmasıyla alakalı değil aklınıza takılan tüm sorulara yanıt alabileceğinizi de vurgulayalım.

Hızlı bir biçimde para kazanmak, içerik üreticisi olarak yükselişe geçen bir imaj yaratmak istiyorsanız bunun için smm panellere yönelebilirsiniz. Sizin için tamamıyla organik etkileşimler sağlayan hizmetler sunuluyor.

Tabii ki bunun ilk durağı para kazanmayı aktifleştirmek için Youtube tarafından konulmuş sınırları aşmak. Hem abone satın al hem de izlenme satın al hizmetiyle tam bu aşamada karşı karşıya kalacaksınız. Çünkü kazanç için Youtube 1000 abone 4000 saat satın al hizmetine ihtiyacınız olacak.

Bu iki sınırı aşmak için düzenli içerik üretmek, sıfırdan kitle edinmek, sosyal medya ile kanalınızı beslemek, tüm takipçilerinizle ve abonelerinizle yorumlarla etkileşime girmek gerekecek.

Organik olarak bu sınıra ulaşmanın ne kadar güç olduğunu anlamak için sürecin gerektirdiği zamanı göz önüne almak yeterli olacaktır. Ancak etkileşimleri direkt olarak satın alabildiğimiz için ucuza Youtube 4000 saat satışı bizi bir adım öne çıkaracak bir etki yaratacaktır.

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al Ucuz

Hemen etkileşimleri yükselterek para kazanmak ve Youtube dünyasının en kaliteli içerik üreticilerinden birisine dönüşmek için harekete geçebilirsiniz. Belki de bu aşamada ilk arayışınız Youtube 4000 saat izlenme ucuz fiyatlarla temin edilebilir mi arayışı olacaktır.

Tabii ki çok sayıda smm panele rastlayabileceğiniz gibi farklı fiyat etiketleriyle farklı niteliklerde etkileşim hizmetlerine rastlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda kanalınızın sonrasında da alacağı etkileşimler için belirleyici bir seçim olarak görülmelidir. İlk etapta gönderimi sağlanacak olan etkileşimlerin algoritma tabanında negatif bir etki yaratmaması gerekiyor.

Dolayısıyla ucuz Youtube etkileşimleri arasında 4000 saat izlenme satın aldığınız zaman kanalınızı para kazanmaya açamadığınız gibi sonrasında da ciddi etkileşim sorunları yaşayabilirsiniz.

Bu gönderimlerin gerçek kullanıcı hesaplarından yapılması gerekmektedir. Bot veya sahte hesapların tercih edilmesi durumunda algoritma bunu tespit ederek kanalınızın tüm etkileşimlerini ciddi oranda düşürebilir.

Youtube 1000 Abone 4000 Saat İzlenme Kaç TL?

Para kazanmaya başlamadan evvel 1.000 aboneyi aşmanız ve 4.000 saat video izlenme süresine ulaşmanız gerektiğini vurgulamıştık. Dolayısıyla Youtube için içerik üretmeye başlayacak olan yeni kullanıcılar bu iki sınırı aynı anda aşabilecekleri etkileşim paketlerini arayabiliyor. Fakat ikisini aynı anda temin etmenin faydadan çok zarara yol açabileceğini vurgulamak gerek.

Bu yüzden Youtube 4.000 saat izlenme hizmeti aldıktan bir süre sonra abone satın al hizmetinden faydalanmak ve bu siparişleri ayrı ayrı geçmek daha mantıklı olacaktır.

Dolayısıyla Youtube 4.000 izlenme kaç para sorusunun yanıtını pek çok farklı varyasyona göre vermemiz mümkün olabiliyor. Yalnızca 4.000 saat izlenme, 4.000 saat izlenme ile 1.000 abone, 4.000 saat izlenmenin hangi hesaplardan gönderileceği gibi parametrelerin tümü fiyatı belirleyen bir etki yaratabiliyor.

Özellikle botlar ve sahte hesaplar artık dünya çapında en iyi video sitesi olan Youtube için tespit edilmesi kolay bir faktöre dönüştü. Tercihlerinizi buna göre yapmanız gerektiğini vurgulayalım.

En ucuz 4000 Saat İzlenme

Günümüzde halen daha 4.000 saat izlenme Youtube fiyatları ile ilgili ucuz kampanyalar görülebiliyor. Tabii ki uygun fiyata smm panel hizmeti almanın kullanıcı açısından hiçbir sakıncası yok. Hatta bunun bir avantaj olduğunu bile söylemek mümkün.

Yine de sonrasına göz atmak, analizleri geneli baz alarak yorumlamak daha iyi sonuçlar verecektir. Bir izlenme hizmeti almak için aşağıdaki kriterleri mutlaka göz önünde bulundurmanız gerek.

 • İzlenmelerin gerçek ve aktif kullanıcı hesaplarından gönderilmesi
 • İzlenmelerin global karışık ya da Türk kullanıcı hesaplarından gönderilmesi
 • İzlenmelerin asla bot hesaplarla ya da sahte ve otomatik olarak açılmış onaylanmamış hesaplarla gönderilmemesi
 • İzlenmelerde düşüş yaşanmaması
 • 000 saat izlenme gönderimlerinde kademeli gönderim sağlanması ve belli bir sürece yayılması

Özellikle sosyalmedyaofisi.com bu aşamada son derece profesyonel hareket ederek her detayı öngörerek hizmet sunuyor. Eğer kanalınız için Youtube 4.000 saat al hizmetinden faydalanmak istiyorsanız tüm gönderimler global karışık kullanıcılarla yapılıyor.

Aktif ve gerçek hesaplardan aktarılan bu izlenmelerde düşüş yaşanmıyor. Ayrıca 48 saat içerisinde teslim edildiğinden algoritmada organik bir izlenme trendi görünümü yakalanabiliyor. Bir adet video linki iletmeniz ve bunun 1 saatlik olması talep ediliyor. Böylece 4.000 saatlik izlenme çalışması başlatılıyor.

Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi

Tüm sosyal ağlarda ve aynı zamanda Youtube gibi platformlarda da izlenme hizmeti için olduğu gibi hileler ve çeşitli bot programları ortaya çıkabiliyor. Youtube 4.000 saat hilesi bunlardan birisi olarak ön plana çıkarılabilir.

Aslında bunun algoritma yönünden incelendiğinde kanallara hiçbir faydasının olmadığını görmek mümkün. Çünkü hiçbir koşulda kullanıcılara geri dönüş sağlamıyor. Daha doğrusu algoritma bu hileler vasıtasıyla gönderilen bot izlenmeleri tespit ederek etkileşimleri siliyor. Akabinde de düşüş yaşanıyor ve aynı zamanda kanalın etkileşimleri daha da kısıtlanmış oluyor.

Yeni içerik üreticilerinin amacı hızlı bir biçimde 4.000 saat sınırını aşmak ve 1.000 abone edinerek para kazanmayı aktif etmek oluyor. Fakat bunu Youtube 4000 saat izlenme hileleri ile yapmanın pek mümkün olmadığını, yapılsa dahi kalıcılığının söz konusu olmayacağını vurgulamak gerek.

En basit şekilde algoritmada fark edildiği anda kanalınızın kapanması, hiçbir etkileşim almaması, para kazanma özelliğinin de hiçbir zaman aktif edilmemesi gibi sonuçlar doğurması mümkün olabiliyor. Hatta kullanım için hesapla giriş zorunluluğu olan hilelerde kanalınızın çalınması dahi mümkün.

Youtube Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Youtube İzlenme Satın Al 100 İzlenme 14.99 TL

Youtube Beğeni Satın Al 100 Beğeni 6.99 TL

Youtube Abone Satın Al 100 Abone 74.99 TL

Youtube Yorum Beğenisi Satın Al 50 Yorum Beğenisi 4.99 TL

 

Youtube 4000 Saat İzlenme Kaç Görüntülenme?

Aslında Youtube 4.000 saat kaç izlenme yapıyor gibi bir yaklaşım tam olarak genel bir cevaba sahip değil. Çünkü burada 4.000 saatlik bir izlenme süresinin kıstasını belirleyen pek çok ayrıntı var.

Örneğin bu izlenme saatini tek bir videodan elde edebileceğiniz gibi çok sayıda video yükleyerek hepsinin totalinden de elde edebilirsiniz. Dolayısıyla kaç izlenmeye tekabül ettiği bu ayrıntılara ve videoların uzunluğuna göre farklılık gösterebiliyor. Kabaca bir örnekle 1 saatlik bir video yüklemeniz durumunda 4.000 saate ulaşmanız için videonun 4000 izlenmeye sahip olması yeterli olacaktır.

Video süresini 15 dakika yapmanız durumunda toplamda 16.000 izlenme sayısına ulaşması gereken bir videonuz olacaktır. 15 dakikadan 3-4 farklı video yüklediğinizde de 4.000 saatin dolması için geçerli izlenmeleri analiz edip buna göre bir sayı belirlemek gerekir. Yani teknik olarak Youtube 4000 saat kaç görüntülenme diyenlere bunun karşılığı olarak net bir sayı vermek doğru olmayacaktır.

Youtube 4000 Saat İzlenme Botu

Youtube ile yüksek kazançlar elde etmenin yanı sıra çok ciddi bir kitleye erişmek istemenizin altın kurallarından birisi 4.000 saat izlenme satın almak. Bunu satın almak ilk bakışta mantıklı geliyor olsa da aklınızı karıştıran en bariz detaylardan birisi piyasada sık sık gözlemlenen hileler ve botlar. Çünkü bu uygulamalar ve web servisleri direkt olarak ücretsiz bir biçimde sunuluyor.

Hiçbir şekilde kullanıcılardan ücret talep edilmeyebiliyor. SMM paneller ile kıyaslandığında ise hesabınıza giriş yapmanız gerekliliği en büyük fark olabiliyor. Youtube 4.000 saat izlenme botu ile kalıcı bir biçimde izlenmeleri almak, organik bir yükseliş sağlamak, para kazanma özelliğini açmak pek mümkün olmuyor.

Bu tarz ücretsiz Youtube 4.000 saat izlenme hizmetlerinin tamamına yakını mevcut kanalların kontrolünü ele geçirmek, hesapları çalmak ve zarar vermek üzerine kurgulanmıştır.

SMM paneller hiçbir şekilde hesabınızla giriş yapmanızı zorunlu kılmadan size etkileşim gönderimi yapabilmektedir. Hatta sosyalmedyaofisi.com ile Youtube dahil tüm sosyal mecralarda dilediğiniz etkileşimi seçerek hemen gönderimine başlayabilirsiniz.

Fakat botlar ve hileler bunun tam tersini talep ederler. Hesabınızla giriş yapmanız sağlandıktan sonra bot gönderimleri ile etkileşim geldiğini düşünebilirsiniz. Kısa süre sonra yaşanan düşüş ve hesabınıza erişim sorunları ise problemlerin başlangıcını temsil eder.

Youtube 4000 Saat Kaç İzlenme Yapar?

İzlenme sayısı ve görüntülenme olarak adlandırılan video istatistiğini ayrıca ele almak gerekiyor. Çünkü Youtube 4.000 saat ne kadar diye merak edenlerin bu ayrımı iyi yapması gerek.

İzlenme sayınız önemli bir istatistik olmakla beraber aslında 4.000 saat sınırından bağımsız bir noktayı temsil etmektedir. Videonuzun izlenme süresi ile izlenme sayısı aynı standartları temsil etmemektedir. Eğer para kazanmayı aktif hale getirmek istiyorsanız 1 saatlik bir video yükleyebilirsiniz. Bunun 4.000 kez izlenmesi sizin için sınırı aşmanız anlamına gelir.

Fakat bunu farklı bir senaryoyla düşündüğümüzde videonuzu organik olarak 4.000 kişinin açtığını fakat hepsinin yarıda kapattığını varsayalım. Bu durumda sizin yine 4.000 izlenmeniz olacak fakat video izlenme süreniz yalnızca 2.000 saat işleyecektir.

Dolayısıyla Youtube 4000 saat izlenme hizmeti alırken bu detayı göz önünde bulundurun. İzlenme sayısı bu aşamada önemsiz bir ayrıntıyken sonrasında en önem verdiğiniz etkileşimlerden birisine dönüşecektir.

Güvenilir Youtube 4000 Saat İzlenme Satışı

Youtube en güvenilir video servisi olarak global bir başarıya imza atarken smm paneller aracılığıyla 4000 saat izlenme satın alıp hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hem güvenilir olması hem de reklam ağları arasında en geniş skalaya sahip olması bu aşamada sizi ayrı bir noktaya taşıyacaktır. Elbette ki alacağınız etkileşimde de güvenilirlik sizin için önemli olacağından sosyalmedyaofisi.com ile tanışmanız gerekiyor.

Çünkü bu sayede banka havalesi, EFT ve banka kartı dışında kredi kartı ile de ödeme yaparak etkileşim satın alabilirsiniz. Youtube 4.000 saat izlenme satışı için en güvenilir kaynak olduğunu telafi hizmetlerine odaklanarak anlayabilirsiniz.

7 gün 24 saat sipariş verebildiğiniz gibi hem satış öncesinde hem de satış sonrasında 08508402212 numaralı Whatsapp hattıyla iletişime geçebilirsiniz. Tüm bunlar Türkiye’nin en iyi smm paneli olduğunun bir göstergesidir.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim