HAKKIMIZDA

Sosyal Medya Ofisi yıllardır binlerce müşteriye yüzlerce hizmet vermekle birlikte yetkin destek ekibimiz ile her zaman daha hızlı hizmetler vermek için çalışmalar yapmaktadır. 

Bayi paneli olarak da adlandırabileceğimiz panel.sosyalmedyaofis.com sistemi ile bakiye yüklenerek ve sipariş verildiğinde var olan bakiye kullanımı ile sipariş verilmektedir. Takipçi satın al işlemlerinizi sistemimiz üzerinden kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Panelimiz üzerinden yapacağınız yüklemelerde fatura kesimi yapılmaktadır. otomatik olarak çalışan sistemimiz üzerinden sipariş geçildiğinde direkt olarak sisteme gidilerek işlenmesi ve siparişin ulaşması hızlı bir süreç olmaktadır. 

Takipçi siteleri arasında en güvenilir siteler arasında bulunan panelimizde siparişleriniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçerek kısa süre içerisinde siparişiniz ile ilgili çözüm sağlayabilirsiniz. 

Kendi sistemimizi üreterek daha hızlı ve kaliteli takipçi satın al hizmeti sunarken müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktayız. İster panelimizi bireysel olarak sosyal medya hesaplarınızı yönetebilirken isterseniz de bayilik alarak takipçi satışını sizler de yapabilmektesiniz. 

PayTr ödeme alt yapısı ve havale ile ödeme yapabilme imkanına sahip olmaktasınız. Ödemelerinizi havale ile yaptıktan sonra ödeme bildirimi yaparak bakiyenizin eklenmesini sağlayabilirsiniz. Bizlere mesai saatleri içerisinde telefon ile ve whatsapp destek hattı ile iletişim kurabilirken mesai saati dışında whatsapp destek hattımız hizmet vermeye devam etmektedir. 

Kendiniz web siteniz üzerinden takipçi satın alma işlemi yapmak istiyorsanız bayimiz olabilirsiniz. Bayilik için sizden ücret talebinde bulunmamaktayız. Bayi panelimizi kullanarak takipçi satışı yapabilirsiniz. Bayilik almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim