Trend Topic Hizmeti Hashtagsiz
 • 1 Saat Listede Kalma Garantisi
 • İlk 10 Garantili Trend Topic
 • 250 bin - 2M Görüntülenme
 • 5 Dakika'da GÜndemde '
 • %100 Geri Ödeme Garantisiyle
 • 7/24 Canlı Destek
5499.99
Satın Al
Trend Topic Hizmeti Hashtagli
 • 1 Saat Listede Kalma Garantisi
 • İlk 10 Garantili Trend Topic
 • 250 bin - 2M Görüntülenme
 • 5 Dakika'da GÜndemde '
 • %100 Geri Ödeme Garantisiyle
 • 7/24 Canlı Destek
7499.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Meyda Ofisi twitter trend topic hizmeti, kamuoyu oluşturarak fikrinizin milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlar. Her gün milyonlar kişi dünya ve ülke gündemlerini twitter üzerinden takip etmektedir.

TT yapmak doğal olarak karmaşık ve zaman alıcı bir işlemdir ancak bu hizmeti sosyal medya ofisi'nden satın alabilir ve etiket adının TT listesinde olduğunu kolayca görebilirsiniz. Etiket Twitter'da viral hale gelir ve etiketiniz birçok olağanüstü Twitter hesabında viral hale gelir.

TrendTopic listesine eklemek istediğiniz etiketleriniz en az 1 saat listenin ilk 10'unda kalır. Etiketlerinizin TrendTopics'e girmesi 2 saat sürecektir. Ama en az 1 saat trend olacaksın. Bu %100 garantidir.

Sizler TT işlemini gerçekleştirmek istediğiniz saati bizlere bildiriyorsunuz uygun tarih ve saat belirlendikten sonra belirtilen zamanda 15 dakika içerisinde TT listesine çıkmaktasınız.

Trend Topic hizmetini satın alarak, Twitter'da kolaylıkla günden olabilir ve etkileşim kasabilirsiniz.

Twitter TT çalışması yapmanız hiçbir risk oluşturmamaktadır. Twitter algoritmasının bu yaptığımız çalışmayı sizinle ilişkilendirmesi imkansızdır.

Twitter Trend Topic Satın Al 5 Dakikada Gündemde Ol!

 

 • Twitter Trend Topic işlemi Türkiye gündeminde Hashtagsiz  45 dakika – 1 saat kalma garantilidir.
 • Hizmetiniz, uygulamanız, YouTube kanalınız vb. reklamını yaparak daha çok kitle elde edebilirsiniz.
 • Siyaset , cinsel , hukuku ve ahlakı zedeleyecek tagler ile çalışılmaz.
 • TT Fiyatı 45 dakika – 1 Saat için 1199 TL’dir!
 • Müşteriden Talep Ettiğim Bilgiler:
  • Twitter kullanıcı adınız ve linkiniz nedir?
  • Şifre talep edilmemektedir.
  • Hesabınızın gizliliğinin herkese açık olması gerekmektedir.

Hashtagli TT hizmeti için 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hashtagli TT ile Hashtagsiz TT ücretleri birbirinden farklı olmaktadır.

Twitter Trend Topic hizmeti ile Türkiye genelinde paylaşımlarınız popüler hale gelebilir. Satın alma sonrası gündem olmaya hazır olun.

Twitter trend topic ile hem lokal olarak hem de global açıdan gündemde olan her şeyi anında görme şansını bize sunuyor. Özellikle günümüz şartlarında gündemi takip etmek isteyenlerin pek çok mecra tercih ettiği biliniyor.

Bilgiye ne hızlı ulaşılan ve tarafsız bir perspektiften bakmamıza vesile olan sosyal ağ ise Twitter oluyor. Trend topic satın almak ise işte tam bu noktada daha büyük kitlelere erişmenin altın anahtarına dönüşüyor. Hatta bu sayede fenomen olmuş pek çok hesap ya da bağlantılı web servisine rastlamak mümkün.

Çünkü aynı zamanda bir trend topic hizmeti ile fenomen bir hesap yaratılabiliyor, belirlenmiş bir anahtar kelimede inanılmaz bir popülerlik ve etkileşim alınabiliyor.

Aynı zamanda hizmetten sadece anahtar kelime özelinde değil dilerseniz hashtag ile de faydalanmak mümkün oluyor. Belirlediğiniz bir konuda ya da bir hizmet ve ürün tanıtımında bu daha tercih edilir oluyor. Ki marka bilinirliği açısından da Twitter trend topic olmak en önemli kriterlerin başında geliyor.

Twitter TT ne demek sorusunun çok sık görülmesi aslında bir bakıma normal. TT direkt olarak Trend Topic kısaltması olarak kullanılan bir sosyal medya terimi.

Trend topic olmak ise son 24 saat içerisinde çok fazla kişinin tweet attığı bir hashtag ya da anahtar kelime ile ilgili başlığı temsil ediyor. Gerçekleşmiş bir olay, gerçekleşecek bir organizasyon, bir kişinin ismi ya da bir marka TT olabilir. Bunun için hashtag kullanımı önemli olmakla beraber sadece anahtar kelimeler de belirleyici bir unsur olabiliyor.

Aynı zamanda Twitter TT nedir diye soranların merak ettiği bir diğer detay Türkiye gündemi ile dünya gündemi arasındaki farkı hedef alabiliyor.

Tabii ki dünyanın dört bir noktasında kullanılan, milyarı aşan kullanıcı sayısıyla öne çıkan bir sosyal ağdan bahsediyoruz. Dolayısıyla her ülke için özel bir gündem yaratılırken diğer tarafta dileyenler global gündeme de odaklanabiliyor. Twitter bunun tercihini direkt olarak kullanıcılarına bırakıyor.

Twitter gündem olmak için ciddi bir çalışma gerektiğini ve popülaritenin en uç noktasını temsil ettiğini söyleyebiliriz. Yaşanan olaylarda, markalara ya da kişilere karşı atılan tweetler kısa sürede gündeme girmelerini sağlarken sıfırdan bir hesap için ya da bir marka adıyla TT olma çabası büyük bir emek gerektiriyor.

İşte bu yüzden de gündem olmak için vereceğiniz efor ve zaman sizi yıpratabilir. Tabii ki bunun yerine Twitter hesabınızı ön plana çıkarmanın çok daha kolay bir yolu var.

SMM paneller aracılığıyla diğer tüm etkileşimleri alabildiğiniz gibi trend topic hizmeti de alabiliyorsunuz. Gündem olmak, TT listesine taşımak istediğiniz bir hesaba sahipseniz yeni kullanıcılara merhaba demek için çok güzel bir yöntem olduğu aşikâr.

Hemen Twitter TT satın al hizmetinden faydalanarak çok geniş bir kitleye hesabınızı ve adınızı duyurabilirsiniz. Ayrıca hizmetinizi veya ürününüzü, kısacası markanızı tanımlayan anahtar kelimeleri veya hashtagi tercih edebilmek büyük avantaj sağlar.

Twitter Trend topic dünya listesine girmek ülkemizde son derece zordur. Özellikle dünya genelinde atılmış olan tüm tweetleri kapsayan bir gündem listesi olduğu için ciddi çalışmalar sonucunda yapılabilir.

Fakat Türkiye odaklı bir hesaptan yapılacak olan marka tanıtımları, ürün ve hizmet reklamları ya da içerik üretiminin dünyaya hitap etmesine gerek yok. Aksine Türkiye odaklı çalışmalar çok daha faydalı olacaktır.

Yani dünya gündemini takip etmek için Twitter TT World kısmına göz atılabilir. Ancak içerik üreticilerinin asıl girmeyi hedeflemesi gereken liste TT Türkiye listesi olacaktır. Gündem içerisinde yer alarak diğer Türk kullanıcıların ilgisini çekebilmesi için bu önemli bir faktördür. Ki organik takipçi kazanımının en yüksek olduğu, RT ve fav oranlarının maksimum seviyeye çıktığı süreçlerden söz etmek mümkündür.

Twitter trend topic satın almak istediğiniz takdirde karşınıza çıkan hizmetlerin tamamı Türkiye gündemini kapsar. Ülkemizde popüler olan ve son 24 saat içerisinde sürekli olarak farklı kullanıcılar tarafından tweet atılan konulara eğilen bu gündemde kendinize 10 başlık arasından yer bulmanız gerekmektedir. Organik olarak bu doğal yükselişi yakalamanız belki de hiçbir zaman mümkün olmayabilir. Ancak smm paneller size bu aşamada destek olabilir.

Hızlı bir biçimde hedeflediğiniz anahtar kelimelerde TT olabilir ve daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Direkt olarak anahtar kelime ve hashtag odaklı bir çalışma olmasından dolayı hedef kitlenizle %100 uyumlu bir takipçi kazanımı mümkün hale gelecektir.

Ayrıca takipçi olarak size katkı sağlayan kitlenin dışında tweetlerinizin görüntülemeleri ve paylaşımları artacak, fava atılan tweet sayısı ise yine ciddi boyutlarda yükselecektir.

Bir bakıma tüm Türkiye’den büyük bir kitlenin ilgisini çekeceksiniz ve bu ilgiyi profilinizde yer alan içeriklerle sürdürmeniz durumunda fenomen olacaksınız. Twitter trend topic hizmeti teknik olarak bu şekilde tanımlanabilir.

Twitter’da Gündem Olmak İçin Kaç Tweet Gerekir?

Twitter trend topic olma işleminin bireysel çabalarla ya da bir grup tarafından yapılmaya çalışmasıyla gerçekleşmeyeceğini vurgulamalıyız. Keza büyük bir kitlenin dikkatini çekmek o kadar kolay değildir.

Resmi olmayan rakamlara göre kişisel gündeme düşmek yani Türkiye TT sıralamasında yer almasanız bile bazı hesapların gündemine düşebilmek için 500 farklı hesaptan atılmış tweet baz alınmaktadır. 500’den fazla hesabın tek tweet atması gibi bir durum söz konusu iken aynı zamanda tweet sayısının artması da önemli bir kriterdir.

Tabii ki burada hesapların gerçek ve aktif hesaplar olması zorunludur. Eğer Twitter TT için kaç tweet gerekli diyorsanız bunun için 600’den fazla hesaptan tweet atılması gerektiğini unutmayın.

Ayrıca pek çok konuda 600’den fazla hesabın tweet attığı, çok büyük bir rekabetin oluştuğu listede yer almak bu kadar kolay değil. Çünkü aynı zamanda 1 saat içerisinde atılmış tweetler, son 24 saat içerisinde atılmış tweetler gibi pek çok algoritma devreye giriyor. Sahte hesapların kullanılması ise sizi sonuca kesinlikle götürmeyecek bir eylem olarak nitelendirilebilir.

Twitter TT Olmak İçin Ne Yapılmalı?

Twitter’da trend topic için kaç tweet gerekiyor sorusu o kadar popüler ki herkesin amacının TT olmak olduğu anlaşılıyor. Ancak bunun ne kadar zor bir süreç olduğunu anlamak için gündeme bakmak yeterli.

Her saat değişen ve sürekli birbiriyle bağımsız konularla yenilenen bir gündem listesi var. Türkiye’de bu süreç daha da hızlı etkilenebiliyor. Hesabınızın öne çıkması, hizmet ve ürünlerinizin bilinirliğinin artması, marka bilincinin oluşturulması için TT hizmetinin kalıcı bir biçimde düzenli olarak sağlanması şart.

Bunun organik olarak hesabınızda kaç kez yaşanacağı muamma. Fakat dilediğiniz zaman sosyalmedyaofisi.com üzerinden TT hizmeti alabileceğinizi vurgulayabiliriz. TT olmak için çok sayıda gerçek ve aktif hesaptan o konuyla ilgili anahtar kelimeleri içeren tweetler atılmalı ve hashtag kullanımı ile bu taçlandırılmalıdır. Dolayısıyla Twitter trend topic satışı işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Twitter TT Olmak İçin Ne Kadar Para Ödenir?

Twitter trend topic fiyatı ile ilgili resmi bir rakamdan söz edilememektedir. Organik olarak gündeme düşen başlıkların hashtag ve anahtar kelimelerin analiziyle oluşturulan listeye girmek istiyorsanız hizmet alacağınız bir smm panel seçmelisiniz.

Güvenilir bir smm panel sayesinde tamamı gerçek ve aktif hesaplardan atılan tweetlerle dilediğiniz konuda gündem olabilirsiniz. Tabii ki panelden panele değişkenlik gösteren bir dizi kuraldan söz etmek mümkün olabiliyor.

Çoğu zaman siyaset ya da benzeri konularda çalışmalar yapılmıyor. Ayrıca panellerde yine hashtag ile ya da hashtag olmadan şeklinde seçilebilecek iki farklı TT hizmeti olduğunu görüyoruz.

Hashtag olmadan yapılan trend topic çalışmaları çok daha uygun fiyatlı olurken eğer hashtag kullanılmasını talep ediyorsanız özel olarak fiyat alabiliyorsunuz. Twitter hashtag trend topic hizmeti çok daha büyük bir marka bilinirliği yaratarak kullanıcı kitlesinin direkt olarak organik takipçiniz olmasını sağlayabiliyor.

Twitter Trend Topic Hizmeti Almak Mantıklı Mı?

Tabii ki trend topic olmanın hesap görünürlüğü açısından inanılmaz büyük bir avantaj yarattığı aşikâr. Günümüzde popüler olan fenomen hesapların tümü bir dönem sürekli TT oluyordu.

Ancak bu sahip oldukları etkileşimlerden ya da içeriklerinden ziyade bu hizmeti çok sık tercih etmelerinden kaynaklıydı. Daha büyük bir hedef kitle yaratmanın altın kuralı TT hizmetinden faydalanmaktan geçiyor. Twitter trend topic olmanın yararları öncelikli olarak hesabınızın çok daha büyük bir kitleye ulaşmasını sağlamaktır.

Bu kitle Türkiye genelinde çok geniş bir demografik yapıya sahip olacağı için kitlenizi katlayarak büyütecektir. Aralarından ise hedef kitle diyebileceğimiz niş bir edinim elde etmek mümkün olacaktır.

Takipçi sayısı dolayısıyla fav, RT ve video izlenmeleri arttıracak, daha fazla konuşulan bir hesap olmanızı sağlayacaktır. Her yeni paylaşımla birlikte çok ciddi bir kitlenin önüne çıkacağınızdan dolayı hesabınızın büyüme ivmesi maksimum düzeyde olacaktır. Twitter TT olmanın artıları kısa sürede fenomen olmak şeklinde özetlenebilir.

Twitter’da Trend Topic Olmanın Avantajları

Twitter TT avantajları ile tanıştığınızda ne kadar önemli bir büyüme ivmesi yaşadığınızı hemen fark edeceksiniz. Çünkü normal şartlarda elde edeceğiniz organik büyüme trendi ile kıyaslandığında çok ciddi bir yükseliş yakalamanız muhtemel olacaktır.

Hem doğal yollarla takipçi kazanacak hem de diğer etkileşimlerinizi yükselteceksiniz. Ki bunun yanında ek olarak hesabınızın, markanızın, ürünlerinizin ya da hizmetinizin bilinirliğini maksimum düzeye çıkaracaksınız.

 • Hesap görünürlüğünü üst düzeye çıkarır
 • Hesabınızın çok daha geniş bir kitleye organik olarak ulaşmasını sağlar
 • Hesabınızın alanıyla, sektörünüzle, hizmet veya ürününüzle ilgilenmeyen genel bir kitleye ulaşma şansınız olur
 • Hedef kitlenizi çok daha kısa sürede büyütmenizi sağlar
 • Daha fazla takipçi, fav, RT ve video izlenme almanıza olanak tanır
 • Yüksek etkileşimlerle sponsorluk, işbirliği ve reklam taleplerini arttırır
 • Twitter’ın en dikkat çekici hesapları arasına girmenizi sağlar
 • Marka bilinirliği yaratır

Twitter TT hizmeti ile tüm bunları kısa sürede sağlamak mümkün olduğu için belli aralıklarla ve belli hashtag ya da anahtar kelimelerde uygulanması önerilir. Hızlı bir yükselişi garanti eden TT sistemini ne kadar sık kullanırsanız gündemde o kadar büyük bir yer işgal edersiniz.

Güvenilir Twitter Trend Topic Hizmeti

Her etkileşim hizmetinde olduğu gibi TT hizmetinde de ana önceliğiniz güvenilirlik olmalıdır. SMM paneller bu noktada çok önemli bir rol üstleniyor. Çünkü hizmeti alırken belirlediğiniz bir anahtar kelimeye ya da hashtage yönelik yüzlerce tweet atılacak. Bu tweetlerin tümünün farklı hesaplardan atılması, ayrı IP adresleri kullanılması, hesapların gerçek olması önem arz ediyor.

Belirli bir bot ya da sahte hesap kullanılarak yapılan çalışmalarda hedefe ulaşabilmek neredeyse imkânsız. Çünkü Twitter bu noktada ciddi bir algoritma kullanıyor. Hemen tespit ederek bu etkileşimleri kısıtlandırıyor. Güvenilir Twitter trend topic satışı ise şu şartları sağlamak zorundadır.

 • Belirlediğiniz anahtar kelime ya da hashtag kullanılarak tweetlerin atılması gerekmektedir
 • Atılan tüm tweetlerin gerçek ve aktif hesaplar aracılığıyla gönderilmesi gerekir
 • Alacağınız hizmet için trend topic listesinde kalacağınız sürecin belirtilmesi gerekir.
 • Fiyat dahilinde kaç saat kalacağınız söylendiyse o kadar saat TT olmanız sağlanmalıdır
 • TT olunamayan ya da olunsa da belirtilen saat boyunca sabit kalınamayan durumlarda telafi hizmeti sunulmalıdır
 • Tweetler birbirinden farklı hesaplarla atılarak organik bir gündem yaratılmalıdır

Herhangi bir şekilde Twitter TT satın almak istediğinizde hesabınızla giriş yapmanız ya da şifrenizi belirtmeniz gerekmez. Hiçbir profesyonel smm panelde böyle bir zorunluluk yoktur. Dolayısıyla güvenilirlik noktasında en dikkat edilmesi gereken nokta budur.

Twitter Trend Topic Hizmeti Garantili Mi?

Twitter trend topic süresi için belirlenmiş bir ortalama zamandan söz etmek mümkün değil. O an atılan tweetlere, gündemde olan konuya, konuya gösterilen reaksiyona bağlı olarak saatlerce TT olmak mümkündür.

Ancak smm paneller bu hizmeti saat usulüyle sunmaktadır. Örneğin hashtag ile TT olma hizmetini 1 saat ya da 2 saat almak mümkündür. Dilerseniz paket sayısını yükselterek daha uzun saatlerde de satın almayı talep edebilirsiniz. Bu durumda yapılacak çalışma çok daha kapsamlı olacak, daha fazla hesapla tweet atılacak ve dolaysıyla fiyat yükselecektir.

Referans alınan hizmet sayısı ise 1 saat olarak tüm smm panellerde ortalama olarak alınmaktadır. Yani garantili Twitter TT hizmeti için 1 saat süreçten söz etmek mümkün hale geliyor.

Tüm panellerde bu 1 saatlik süreç garanti ediliyorken eğer TT olunmazsa hızlı bir biçimde bunun telafisi sağlanabiliyor. Aynı standartlarda tekrardan çalışma yapılıyor ve herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Twitter Trend Topic Hizmeti Gerçekleşmezse Ne Olur?

Telafili Twitter trend topic hizmeti aldığınızda böyle bir sorunla karşılaşsanız bile sorun yaşamazsınız. Çünkü hiçbir şekilde mağduriyet yaşamayacağınız zaten garanti ediliyor.

TT hizmeti alırken ilk önceliğiniz direkt olarak tarih ve zaman olmalıdır. Ardından ise sektör, anahtar kelime veya hashtag seçimi gelmelidir. Bu detayları hizmet alacağınız smm panel ile paylaştığınızda size rekabet oranına ve o saatin yoğunluğuna göre bilgi aktarılır.

Çalışmalar sizin belirlediğiniz tarihte, istediğiniz saat aralığında ve verdiğiniz anahtar kelimeler ya da hashtagler kullanılarak gerçekleştirilir. Dolayısıyla başarılı olunmaması durumunda firma aynı hizmeti yine belirlediğiniz farklı bir tarih veya saat için bedelsiz olarak tekrarlar. Siz ödediğiniz tutarın karşılığı olan Twitter trend topic hizmetini mutlaka almış olursunuz.

Twitter Beğeni Satın Al Hizmetlerimiz 9.99 TL'den başlamaktadır.

Twitter Takipçi Satın Al Paketlerimiz 44.99 TL'den başlamaktadır.

Twitter Video İzlenme Satın Al 500 Video Görüntülenme Sadece 4.99 TL!

Twitter ReTweet RT Satın Al 100 RT Sadece 39.99 TL

Kredi kartıyla Twitter trend topic satın al hizmetini değerlendirirken PayTR altyapısı kullanabilirsiniz. Bunu sosyalmedyaofisi.com sizler için sunmaktadır. Ayrıca dilerseniz banka havalesi, EFT veya banka kartıyla ödeme yapma şansınız da mevcut. Shopier üzerinden de siparişlerinizi oluşturabiliyor olmanız kesintisiz bir hizmet almanıza olanak tanıyor.

 • Hashtag İle Twitter Trend Topic Hizmeti Satın Al
 • Anahtar Kelime İle Twitter Trend Topic Hizmeti Satın Al (Hashtagsiz)

Standart olarak belirlenmiş olan TT hizmeti hashtagsiz olarak anahtar kelime üzerinden kurgulanarak size teslim edilir. Ayrıca dilerseniz Twitter trend topic fiyatları farklı olsa da hashtag ile TT olmak için sipariş oluşturabilirsiniz. Her halükarda size 1 saat boyunca TT Türkiye gündeminde kalma garantisi sunulmaktadır.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim