250 Sunucu Üyesi
 • %100 Gerçek Üyeler
 • Süper Hızlı İşlem
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
299.99
Satın Al
500 Sunucu Üyesi
 • %100 Gerçek Üyeler
 • Süper Hızlı İşlem
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
599.99
Satın Al
750 Sunucu Üyesi
 • %100 Gerçek Üyeler
 • Süper Hızlı İşlem
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
899.99
Satın Al
1000 Sunucu Üyesi
 • %100 Gerçek Üyeler
 • Süper Hızlı İşlem
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
1119.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır. Ortalama olarak, Discord üyeleri sunucunuza 4 ila 36 saat arasında herhangi bir yerde eklenmeye başlayacaktır. Ancak, nadir durumlarda, yüksek miktarda sipariş alıyorsak, siparişinizin sonuçlandırılması 48-72 saat kadar sürebilir.

Discord üyelerimiz genellikle Discord davetiyesi olarak sayılır. Ancak, sunucunun ayarlarına ve davet izleyicisine bağlı olduğundan, bunların sayılacağını garanti edemeyiz. Sunucunun etkin baskın önleme ayarları veya çevrimiçi üçüncü taraf bot afişleri varsa bunlar sayılmaz. Üyeler hala sunucuya eklendiğinden, başarılı bir şekilde Discord daveti olarak sayılmadığı durumlarda geri ödeme kabul edemeyiz.

Hayır. Bunlar, sunucu güçlendirme amacıyla oluşturulmuş bot/sahte hesaplardır.

Yüksek Kaliteli Discord Üyeleri, bir sunucuya eklendikten sonra çevrimdışı kalacaktır. Premium Çevrimiçi Discord Üyeleri, bir sunucuya eklendikten sonra 90 gün boyunca 7/24 çevrimiçi kalırlar; yani %100 gerçek ve aktif kullanıcılar gibi görünüyorlar.

Premium Çevrimiçi Discord Üyelerimiz, 90 gün boyunca sunucunuzda 7/24 çevrimiçi kalacaktır. 90 gün sonra bu üyeler çevrimdışı olur ancak sunucunuzda çevrimdışı üyeler olarak kalır. Üyeleri 90 günden daha uzun süre çevrim içi tutmak isterseniz, 90 gün dolmadan bizimle iletişime geçebilir ve onları daha uzun süre çevrim içi tutabilmeniz için size daha fazla seçenek sunabiliriz.

Üyelerimiz, üyelerin e-posta onaylı Discord hesaplarına veya daha azına sahip olması gereken sunucularda sunucu kurallarını kabul edebilir. Üyelerin telefonla doğrulanmış Discord hesaplarına sahip olmasını gerektiren sunucularda sunucu kurallarını kabul edemezler.

Hızlı Bir Büyüme İçin Discord Üyeleri Satın Alın

2015 yılında kurulan bir anlık mesajlaşma platformu olan discord çok fazla ilgi görmeye başlamıştır. Skype gibi uygulamalara benzemektedir. Kullanıcılar metin, video veya sesli arama yoluyla iletişim kurabilmektedir. 

Arama işlevleri sunar ve sohbeti çok kolaylaştırır; birçok kullanıcı discord'u bir araya gelmek, toplantılar ve eğitim öğretileri yapmak için örgütsel ve sosyal bir araç olarak kullanır.

Farklı ilgi alanlarına sahip kişiler Discord sunucularına katılabilir ve Anime, Crypto ve oyunla ilgili konuşmalardan her şeyi konuşabilecekleri bu sunucunun Discord üyesi olabilirler.

Ayrıca Discord'un kullanımı ücretsizdir. İnsanlar, farklı üyeler için farklı roller ayarlayarak, discord sunucuları oluşturabilir ve uygun gördükleri şekilde yapılandırabilirler. Ne kadar aktif olurlarsa, o kadar iyi rol alırlar.

Discord'a erişim ve kullanımı daha kolay hale getiren birçok yolla da erişilebilir. PC sürümünü veya mobil uygulamayı Google Play veya Apple Store'dan indirebilirsiniz.

Discord'da bir sunucuya katılmak kolaydır. Sunucuyu aramanız ve bağlantıya tıklamanız gerekir. Ne kadar çok sunucu üyesi olursa, sunucu o kadar iyi olur. Herkesin katılmasına ve sunucuyla ilgili toplantılar yapmasına olanak tanır.

Discord 28 dilde, 1800+ sunucuda ve 80 ülkede mevcuttur. Bir sunucu oluşturmak kolaydır, ancak çok sayıda üyenin sunucunuza katılmasını sağlamak zor olabilir. İşte bu noktada bizler sosyal medya ofisi olarak devreye giriyoruz, Discord topluluğunda hedeflerine ulaşmaya çalışan insanlara yardımcı olan en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kaç Discord Üyesi Satın Alabilirim?

Satın almak istediğiniz Discord Üyelerinin sayısı size kalmış. Herhangi bir zamanda ve herhangi bir günde ihtiyaç duyulan herhangi bir miktarı gönderebilmekteyiz.
Discord üyesi satın aldığınızda Discord sunucunuzun aranılan görünürlüğünü ve erişimini ve discord sunucu üye sayısını kısa sürede arttırabilirsiniz. Bu sayede daha da fazla kişi sizden haberdar olacak ve sizi diğer Discord kullanıcılarına önerecektir.

Yeni bir içerik oluşturucu, oyuncu veya podcast sunucusu olarak bu, hedefinize daha hızlı ulaşmanıza da yardımcı olabilir.
Diğer sohbet uygulamalarının çoğu gibi, Discord da uygulamayı kullanan ve doğrudan sunucu dışında iletişime geçilebilecek bir arkadaş listesi oluşturmanıza olanak tanır. Bu şekilde sosyal çevrenizi büyütebilirsiniz.

Neden Sosyal Medya Ofisi'nden Discord Üyeleri Almalısınız?

Gerçekten gerçek ve her şeyden önce yüksek kaliteli Discord sunucu üyelerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için sağlayıcı seçimi çok önemlidir. Yetkinlik ve güven burada anahtar kelimelerdir.

Uzun yıllara dayanan deneyimli destek ekibimizden yararlanabilirsiniz. Videonuzun erişimini artırmak ve Discord sunucusundaki birçok kullanıcıya ulaşmanıza yardımcı olmak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.. Discord Üyeleri Satın Aldığınızda, hedefinize daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olur.

Çevrimiçi dijital hizmetler için Pazar Deneyimi önemlidir; Uzun yıllara dayanan sosyal medya pazarlama deneyimimizle Sosyal Medya Ofisi olarak bizler, sosyal medya platformlarında görünürlüğün çok şey ifade ettiğini anlıyoruz ve bunu gerçekleştirmek için her şeyin ötesine geçiyoruz.

Çok fazla deneyim ile müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz. Discord sunucu üyesi satın al hizmetimiz için ödemiş olduğunuz ücretin karşılığını almanız için kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Hiçbir müşteri parasını ödedikten sonra Discord sunucu üyelerini almak için saatlerce beklemek istemez; Discord Üyeleri Satın Aldıklarında müşterilerimize hızlı teslimat garantisi veriyoruz.

Kaliteli Discord Sunucu Üyesi Satın Al

Discord Üyeleri Satın Aldığınızda, sadece platformdaki gerçek aktif Discord Sunucu Üyesi sahibi olursunuz. Bot kullanıcılar veya farklı yöntemler ile oluşturulmuş olan kullanıcıları sizlere göndermemekteyiz.  

Ayrıca bot Discord Üyeleri, gerçek Discord sunucu üyelerinde olduğu gibi sürdürülebilir bir avantaj sunmamaktadır. Ağımız, yalnızca yıllar içinde oluşturduğumuz gerçek Discord Üyelerini size göndermektedir. Sosyal medya hizmetlerimiz en iyi çevrimiçi hizmetlerden biridir ve müşteri memnuniyeti bizler için her zaman önemli olmaktadır.

Güvenilir Discord Sunucu Üyesi Satın Al

Web sitemiz üzerinden siparişlerinizi ve mesajlarınızı sürekli olarak güvenli bir şekilde iletebilmeniz için çeşitli güvenlik önlemleri oluşturduk. Örneğin, tüm veri trafiği yalnızca şifreli olarak gönderilir, böylece hiç kimse bilgilerinize erişememektedir.

Ayrıca, yalnızca güvenli ödeme yöntemleri ile çalışmaktayız. Her zaman tutarlı bir şekilde yüksek düzeyde güvenlik sağlanmaktadır. Müşterilerimiz Discord Üyeleri Satın Aldıklarında, ihtiyaç duydukları en iyi güvenliği almalarını sağlamaktayız.

Güvenilir Müşteri Desteği
Discord Üyeleri Satın Alırken iyi iletişim çok önemlidir. Bu nedenle, Discord Üyeleri Satın Aldığınızda, herhangi bir soru, belirsizlik veya sorun durumunda iletişime geçebileceğiniz 7/24 sağlanan teknik destek ekibimiz ile 0850 840 222 12 numaralı whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer sosyal medya platformlarının yapamadığı şey aktif bir topluluk oluşturmaktır. Discord bunu en iyi şekilde yapar. Çevrimiçi bir topluluk oluşturmak için harika bir platformdur. Discord Sunucunuzu organik olarak büyütmek için işinize yarayacak bazı ipuçlarını burada sizinle paylaşacağız.

Mümkün olduğu kadar Discord Sunucunuzun reklamını yapmalısınız. Bu, mutlaka ücretli reklamlar yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Bunu diğer sosyal medya platformlarınızda düzenli olarak yayınlayabilirsiniz. Topluluğunuz belirli bir noktaya ulaştığında, kulaktan kulağa, ihtiyacınız olan tüm tanıtım olacaktır.

Belirli bir kitleye hitap etmeniz gerekiyor. Genelleştirilmiş bir Sunucu yapmak yerine, daha spesifik bir Sunucu oluşturmaya çalışın. Bu, insanların Sunucunuzun neyle ilgili olduğunu neredeyse anında anlamalarına yardımcı olacaktır. Bu sayede daha fazla insanı daha kolay bir şekilde elde etmenize yarayacaktır.

Discord Üyeleri Neden Önemlidir?

Discord, gerçek bir sosyal medya süperstarı olmak için birdenbire ortaya çıkan benzersiz bir anlık mesajlaşma ve dijital dağıtım platformudur. Bugün Discord, yaklaşık 150 milyon benzersiz aylık aktif kullanıcıyı kendine çekiyor. Dünya çapında düzinelerce ülkede popüler olan Discord, kullanıcılarının sesli aramalar, görüntülü aramalar, yazılı mesajlaşma, medya ve dosyalar ile iletişim kurmasına olanak tanır.

Tüm sosyal ağlarda olduğu gibi Discord'da da güvenilirliğin anahtarı popülerliktir. Hedef kitleniz tarafından ciddiye alınacaksanız, doğru ilk izlenimi yaratmak önemlidir. Discord'daki rekabet göz önüne alındığında, sesinizi duyurmak için alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız var.

Discord hedef kitlenizin boyutunun önemli bir mesaj gönderdiği yer burasıdır. Büyük ve yerleşik bir kitleniz varsa, güvenilir ve kontrol edilmeye değer görünüyorsunuz. Hiç üyeniz yoksa, çok fazla dikkat çekmeniz olası değildir.

Discord Takipçisi Satın Almak Gerçekten İşe Yarar mı?

Satın aldığınız üyeler veya takipçiler yasal olduğu sürece cevap evet. Discord sunucusu takipçileri satın almanın tamamen görünüşe ayak uydurmakla ilgili olduğunu hatırlamakta fayda var. Takipçi veya üye satın aldığınızda, aslında ilgili bir kitle satın almıyorsunuz. Güvenilirliğinizi artırmak için sadece rakamlara yatırım yapıyorsunuz.

Discord gibi platformlarda bu her şeyi değiştirebilir. Geniş bir takipçi kitleniz olduğunda, kitlelere anında daha çekici gelirsiniz. Zaten popüler olduğunuz için, açıkça doğru bir şey yapıyorsunuz ve kontrol etmeye değersiniz - tamamen sayılara dayalı olarak hepimizin yaptığı bir varsayım.

Hedeflediğiniz kişi kim olursa olsun, zaten yerleşik bir kitleniz olduğunda organik takipçileri çekmek çok daha kolay hale gelir. Bir şeylerin olmasını beklemek yerine, neden işleri hızlandırmak için sadece Discord üyeleri satın almıyorsunuz?

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim