Facebook 250 Grup Üyesi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Yabancı Aktif Kullanıcılar
 • Düşüşlere Karşı Telafi
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
59.99
Satın Al
Facebook 500 Grup Üyesi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Yabancı Aktif Kullanıcılar
 • Düşüşlere Karşı Telafi
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
99.99
Satın Al
Facebook 1000 Grup Üyesi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Yabancı Aktif Kullanıcılar
 • Düşüşlere Karşı Telafi
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
189.99
Satın Al
Facebook 5000 Grup Üyesi
 • %100 Gerçek Kullanıcı
 • Yabancı Aktif Kullanıcılar
 • Düşüşlere Karşı Telafi
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
789.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Facebook hesabınızın ve grubunuzun engelleme riski yoktur. Son 5 senedir müşterilerimizden bu konu ile ilgili herhangi bir olumsuz geri dönüş almadık.

Hzmetlerin tamamlanma süresi 24-48 saat arasında değişmektedir.Siparişiniz bu sürenin içinde teslim edilmediği taktirde ücret iadesi talep edebilirsiniz.

Kullanıcılar gerçek yabancı insanlardan oluşmaktadır.Fakat aktiflikleri ile ilgili garanti verememekteyiz.

Siparişiniz alındıktan 24 saat içerisinde sizlere facebook grup üyesi hizmetini teslim etmekteyiz.Aldığınız miktar eksiksiz bir şekilde sizlere ulaşacaktır.Sizlere sağlamış olduğumuz hizmetin tamamı yabancı gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.

Siparişinizi aldıktan sonra 2 veya 3 saat içinde üzerinde çalışmaya başlayacağız! Teslimat süresi, fiyatlandırma tablosundan seçtiğiniz pakete bağlıdır. Her paketin kendi teslim süresi vardır.Siparişiniz 0-24 saat içerisinde tamamlanacaktır.

Online olarak; payTR üzerinden kredi kartı yada banka kartınız ile ödemenizi yapabilirsiniz.Dilerseniz EFT/Havale ile de ödemelerinizi yapabilirsiniz.Yurtdışı alımları için western union yada ria ile ödemelerinizi yapabilirisniz.

Neden Facebook grup üyelerini satın almalısınız?

Çoğu insan Facebook gruplarını görmezden gelir ve Facebook sayfalarına odaklanır, ancak aslında Facebook grupları işletmeniz için harika bir pazarlama aracı olabilir. Facebook, sayfalara beğeni almak için reklam yerleştirmenize izin verir, ancak gruplara katılmak için reklam yerleştirme imkanına sahip değildir. Gerçek üyeler gönderen kaliteli bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Sosyal medya ofisi olarak daha fazla grup üyesi edinmenize yardımcı olabiliriz. Facebook grup üyesi satın almadan önce Neden satın almanız gerektiğini sorgulayabilirsiniz.

Üye satın aldıktan sonra grubunuzu ne kadar çok kişi ziyaret ederse, grubunuza o kadar çok güvenirler. Yeni kullanıcılar, birden fazla Facebook üyesine sahipse grubunuzu daha değerli bulacaktır. Bildiğiniz gibi, insanların küçük gruplara katılmaya pek ilgisi yoktur. Bu grubun öldüğünü ve kimsenin aktif olmadığını düşüneceklerdir fakat aktif fazla grup üyesine sahip olan gruplar muhakkak ilgilerini çekecektir.

Grubunuz ayrıca Facebook arama çubuğunun en üstünde görünecektir. Hizmetlerimiz özgün ve diğerlerinden daha iyidir, çünkü müşterilerimize tamamlama garantisi veriyoruz. Katılımcı sayısında azalma olması durumunda tekrar ekleyeceğiz.

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için Facebook grup üyeleri satın alın:

Ürün veya hizmet sunan bir grup işletiyorsanız, grubunuzda giderek daha fazla kişiye ihtiyacınız olur. Daha fazla satış elde edeceksiniz ve gönderiniz saatler içinde viral hale gelecek. Facebook, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için en iyi platformlardan biri haline geldi. Birçok kişi ürünlerini geliştirmek için başka bir grubun bağlantısını paylaşır, ancak grup sahibi gönderinizi onaylamıyor veya artık oradan trafik alamayabilirsiniz.

Ancak grubunuzu oluşturur ve bağlantınızı buraya gönderirseniz, tüm üyeler bilgilendirilir, çünkü grup sahibi gruba bir gönderi gönderirse, tüm üyeler mesajını hemen alır.

Gerçek ve aktif Facebook grup üyelerini nasıl sağlıyoruz:

Binlerce kullanıcıdan oluşan bir datamız bulunmaktadır evet bu kullanıcılar yabancı hesaplardan oluşmaktadır fakat hesabınızın algoritma değerinin yükselmesi için türk ya da yabancı olması fark etmemektedir. Bu yüzden en uygun ücretler ile facebook grup üyesi satın almak istiyorsanız doğru adresiniz. Hemen bir paket satın alın ve 24 saat içerisinde üyelerinizin grubunuza katılmasını seyredin.

Kendi Facebook grubunuzu oluşturmanın faydaları:

Facebook grupları, hayranlarınızla bir Facebook sayfasından farklı bir şekilde etkileşim kurmanın en iyi yoludur. Web sitenizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi grubunuzla risk almadan paylaşabilirsiniz. Ayrıca yardımcı olan şey, herkesin düşüncelerini yayınlayabilmesi ve paylaşabilmesidir. Kendi grubunuzu oluşturmanın diğer bazı faydaları şunlardır: Yeni tekliflerinizi kullanıcılara duyurabilme imkanına sahip olursunuz. Ürünlerinizi kolay bir şekilde satabilir ve hazır bir pazara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda geri bildirim alarak kendinizi ve işinizi geliştirmenize katkı sağlayacaktır.

Katılmak ve harekete geçmek için grubunuza gerçek, aktif Facebook grup üyeleri satın alın. "Herhangi bir üye, üye ekleyebilir veya onaylayabilir." Siparişinizi teslim etmek için erişim verilerine veya idari erişime ihtiyacımız yok. 1 siparişte en fazla 2 grup için bölünmüş sipariş talep edebilirsiniz. Sadece alana 2 grup URL'si girin.

Facebook Grup Üyeleri Satın Alın

Artık dünya çapındaki işletmeler ve bireyler, Facebook Gruplarının gücünden ve etkisinden her zamankinden daha fazla yararlanıyor. Yüzeyde nispeten basit ve sıradan görünmelerine rağmen, Facebook Grupları yine de platformda şaşırtıcı derecede önemli bir rol oynamaktadır. Öyle ki, her zamankinden daha fazla insan, performanslarını ve çekiciliğini artırmak için Facebook Grup Üyelerini satın almayı tercih ediyor. Ancak Facebook Grup Üyelerini satın alırsanız ne tür somut faydalar bekleyebilirsiniz? Daha da önemlisi, ne olursa olsun, hedeflerinize ulaşmak için Facebook Grup Üyeleri satın almak güvenli ve tavsiye edilir mi?

Facebook Grubu Üyelerinin Etkisi

Facebook Gruplarının arkasındaki fikir basittir - kullanıcılara dünyanın her yerinden benzer ilgi alanlarına sahip diğer insanlarla işbirliği yapma fırsatı verilir. Bir Facebook Grubu, teknik olarak olmasını istediğiniz herhangi bir şey olabilir - ilgilendiğiniz konuları tartışabileceğiniz, projeler üzerinde işbirliği yapabileceğiniz, diğer Facebook kullanıcılarının tavsiyelerine erişebileceğiniz bir yer. Facebook Grupları kendi başlarına şaşırtıcı derecede etkili pazarlama platformları olabilir.

Yüzlerce (hatta binlerce) veya üyenin ilgisini çeken bir Facebook Grubuyla karşılaştığınızda, otomatik olarak bunun yasal olduğunu varsayıyorsunuz. Ayrıca içgüdüsel olarak Gruba katılanların ne hakkında konuştuklarını bildikleri ve ilgilendiğinizi söyleyecek bir şeyleri olduğu sonucuna varırsınız.

Sonuç olarak, Gruba ilgi duymaya ve kendiniz dahil olmaya mecbursunuz. Tüm bunlar, yalnızca mevcut Grup Üyelerinin sayısından başka bir şeye dayanmaz. Bu nedenle, Facebook Grup Üyeleri satın almanın, başkalarının sizi ve Gruplarınızı ciddiye almasını sağlamak için nasıl harika bir yol olabileceğini anlamak kolaydır.

Neden Facebook Grubu Üyeleri İçin Ödeme Yapayım?

Tüm Facebook Grupları (ve genel olarak Facebook'taki içerik/yayınlar) viral potansiyele sahiptir. Kalabalığın arasından sıyrılmak ve sesinizi duyurmak için elinizden geleni yapmanız yeterlidir. Bir seçenek, organik olarak ortaya çıkmanız gereken tüm Grup Üyeleri için haftalar, aylar ve hatta yıllar boyunca takılmaktır.

Alternatif seçenek, Facebook Grubu Üyelerini güvenilir bir kaynaktan satın almak ve birkaç saat içinde değerlerinden yararlanmaktır. Nasıl çalıştığına gelince, aslında göründüğünden çok daha kolay ve daha güvenli. Siparişinizi saygın bir satıcıya vermeniz yeterlidir, ardından talep ettiğiniz Grup Üyeleri önümüzdeki birkaç gün içinde grubunuza (veya Gruplarınıza) eklenir.

Bu, sunumun zorunlu olmaktan ziyade organik görünmesini sağlar ve nihayetinde sizi başkalarına çok daha çekici ve yetkili görünen bir Facebook Grubu ile bırakır. Ardından, işlerin doğru yönde ilerlemesini sağlamak için düzenli olarak Facebook Grup Üyeleri satın almayı seçebilir veya her şeyi olduğu gibi bırakıp yeni üyelerin doğal olarak katılmasını bekleyebilirsiniz.

Facebook Grup Üyeleri Satın Almak Tehlikeli Değil mi?

Facebook tarafından belirlenen hüküm ve koşulları ihlal ederseniz, başınız belaya girebilir. Aynı şekilde, organik olarak kazanmak yerine sosyal kanıt satın aldığınız ortaya çıkarsa, itibarınız için harikalar yaratmayacaktır. Bu nedenle, size gerçek Facebook hesaplarından %100 orijinal Grup Üyeleri dışında hiçbir şey sağlama konusunda güvenebileceğiniz yerleşik ve saygın satıcılarla özel olarak çalışmak önemlidir. Bot yok, algoritma yok ve otomatik kaynak bulma sistemi yok - sadece doğru mesajı göndermek için ihtiyacınız olan gerçek Grup Üyeleri. Sosyal Medya Ofisi'nde, aktif ve doğrulanmış Facebook hesaplarından %100 gerçek sosyal kanıttan başka bir şey sağlamıyoruz. Stratejik yaklaşımımız, en yüksek kalitede sosyal sinyalleri mümkün olan en düşük fiyatlarla, en uygun ücretli paketlerle sunmamızı sağlıyor.

Facebook Grup Üyeleri Satın Alın

Çoğu Facebook kullanıcısı, Facebook gruplarını görmezden gelme ve Facebook sayfalarına odaklanma eğilimindedir. Ancak gerçekte, Facebook grupları işinizi pazarlamak için muazzam bir araç olabilir. Facebook platformu, sayfalarda beğeni almak için reklam yayınlamanıza izin verir. Ancak, grup katılımları için reklam yayınlayacak yerleri yoktur. Bu nedenle gerçek grup üyeleri sağlayan güvenilir bir şirket bulmak sizin elinizde. Bu konuda hizmetimizi kullanarak daha fazla grup üyesi edinmenize yardımcı olabiliriz.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim