50 İndirme
 • %100 Kaliteli İndirmeler
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
344.99
Satın Al
100 İndirme
 • %100 Kaliteli İndirmeler
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
689.99
Satın Al
200 İndirme
 • %100 Kaliteli İndirmeler
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
1389.99
Satın Al
250 İndirme
 • %100 Kaliteli İndirmeler
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
Teklif Al
Teklif Al

Sıkça Sorulan Sorular

Biz profesyonel bir reklam ağımız, teklif duvarlarımız, ödüllü trafik, yayıncılar ve ortaklardan oluşan bir ağımız var. Biz de hayır ile entegreyiz. hem Android hem de iOS kampanyaları için yüksek hacim sağlamak üzere reklam ağları ve reklam borsaları.

Incent ve Incent olmayan başlıca trafik türlerini destekliyoruz. Incent trafiği uygun maliyetlidir ve Incent olmayan yüksek kaliteli trafiktir.

ücretlendirmeler alınan miktar ve türk-yabancı olup olmadığına göre değişmektedir. Aynı zamanda kimi kullanıcılar indirme+ yorum olarak alım yaptığı zaman ücretlendirmeler değişmektedir.

toplu yüksek alımlarınızda indirimler sağlayabilmekteyiz. aynı zamanda özel günlerde indirim kampanyalarımız bulunmaktadır.

evet sistemimizden alacağınız tüm uygulama indirme hizmetleri gerçek kullanıcılar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Uygulamanızın görünürlüğü yeterince yeterli olduğunda, uygulamanız Google Play Store veya Apple App Store'da dizine eklenmeye başlayacak ve uygulamanızı en trend anahtar kelime aramalarında En Üst sıraya çıkarmak için hedeflenen anahtar kelime yükleme kampanyalarını çalıştırmanız gerekebilir. Böylece, trend olan en az bir anahtar kelime için En İyi konuma ulaşırsanız, günlük olarak binlerce yüksek kaliteli organik yükleme almaya başlayacaksınız.

Google Play Uygulama İndirme Satın Alma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Mobil uygulamalarda indirme sayısı ne önemli faktörlerden birisi olduğu için uygulama indirme satın al hizmetin ayrı bir noktada inceleyebiliriz.

Günümüzde cep telefonları ve tabletler için en gözde mobil işletim sistemi Android olarak biliniyor. Dolayısıyla çok sayıda aplikasyon cihazlar için aktif olarak sunuluyor.

Farklı amaçlara hizmet eden, kullanıcı deneyimini iyileştiren, farklı fonksiyonları yapmaya olanak tanıyan ya da oyun gibi eğlence odaklı uygulamalar Google Play Store üzerinden kullanıcılara ulaştırılıyor.

Dolayısıyla uygulamanın daha geniş kitlelere erişebilmesi için organik anlamda çok fazla kişi tarafından indirilmesi gerek. Rekabetin çok yüksek olduğu uygulama marketlerde daha etkin bir kullanıcı portföyü yakalamak için indirme sayısını önemsemek şart.

Bilhassa Andorid uygulama indirme satın al hizmeti bu aşamada daha da öne çıkabiliyor. Çünkü Play Store üzerinde ilk dikkat çeken istatistik indirme sayısıyla uygulama için yapılan derecelendirme oluyor.

Google Play Store İndirme Hizmeti

Google Play Store bizzat Android tabanlı cihazlar için sunulan resmi aplikasyonların yer aldığı markettir. Ücretli ya da ücretsiz çok sayıda aplikasyonu resmi olarak cihazlara yükleyebildiğimiz bir mecra olması tüm uygulama geliştiricileri tarafından ilk tercih olmasında önemli bir rol oynuyor.

Ayrıca Google Play Store uygulama indirme satın al hizmeti kadar diğer etkileşimlere de odaklanmanız mümkün olabiliyor. Örneğin yorum ve derecelendirmeler kullanıcıların doğal olarak ilk baktığı noktalar olarak tanımlanıyor.

Google Play Store uygulama indirme satın almak istediğinizde bunun için profesyonel smm paneller size çok uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Daha fazla indirme doğal olarak daha fazla reklam gösterimi ve dolayısıyla daha yüksek kazançlar elde etmenizi sağlıyor.

Algoritma tabanında da yüksek bir indirme sayısıyla çok daha fazla kişinin karşısına çıkabiliyorsunuz. Teorik olarak tüm bu avantajları tek potada erittiğimizde uygulamanızın en popüler aplikasyonlar arasına girmesi mümkün hale geliyor.

Google Play İndirme Sayısı Arttırma

Google Play uygulama indirme satın al hizmetiyle aplikasyonun indirme sayısını inanılmaz derecede yükseltebilirsiniz. Tabii ki bu indirme sayısını arttırmak popülerliğin en önemli kriteri olarak düşünülebilir.

Hatta indirme sayısını arttırmak için bunun organik yollarına da başvurabilirsiniz. Farklı yöntemlerle indirmeleri maksimum düzeye çekmek istiyorsanız bazı kıstasları göz önüne almanız gerekmektedir.

 • Ücretli uygulamalar kullanıcıların %80’i tarafından tercih edilmemektedir
 • Ücretsiz uygulamalar sunarak daha fazla indirme sayısı elde edebilirsiniz
 • Ücretsiz uygulamalarda ana etken reklam gösterimi olduğu için reklam yoğunluğu iyi ayarlanmalıdır
 • Aşırı reklam içeren uygulamalar indirilse dahi kısa sürede silinebilir
 • Reklam, uygulama içi performans, açıklamalarda vaat edilen özelliklerin kullanımı gibi detaylar 5 yıldız ve pozitif yorum için önemli bir kriterdir
 • Derecelendirmede yüksek yıldız ve daha fazla pozitif yorum daha çok organik indirmeye davetiye çıkarır
 • İnsanların taleplerine yönelik, isteklerini karşılayan ve eğlenmelerini sağlayan aplikasyonlar daha fazla indirilir

Temel anlamda uygulamanın işlevselliği ve özellikle ücretsiz olarak sunulduğu için reklam gösterimlerinin yoğunluğu indirme sayısını net bir biçimde etkilemektedir.

Ayrıca kullanıcı deneyimi yönünden de bazı detayları ele almak gerekli. Memnun kalan kullanıcıların birbirlerine tavsiyeleri ya da sosyal ağlarda paylaşmalarıyla birlikte Google Play uygulama indirme sayısını arttırmak organik olarak mümkün hale gelebilir.

Google Play Organik İndirme

Organik uygulama indirme satışı için en dikkat çeken noktalardan birisi indirmelerin gerçek kullanıcılar tarafından yapılmasıdır. Eğer sosyalmedyaofisi.com üzerinden sipariş verirseniz bu noktada tamamıyla üst düzey bir kalitede hizmet alabilirsiniz.

Çünkü tüm indirme işlemleri global ölçekte kaliteli bir karışık kullanıcı kitlesi tarafından gerçekleştirilir. Seçeceğiniz pakete bağlı olarak indirme sayısı değişkenlik gösterse de indiren gerçek ve aktif kullanıcı hesapları ile bunların kaliteleri sabit kalır. Siz yalnızca uygulamanızın popülerleşmesini izlemeye vakit ayırarak bundan keyif alabilirsiniz.

Organik açıdan değerlendirildiğinde uygulama indirme satın almak çok önemli bir adımdır. Daha büyük bir kitleye ulaşarak aplikasyonun kullanım oranını arttırmak nihai amacınıza ulaşmanız açısından önem arz eder.

Bir aplikasyon bir hizmeti ya da ürünü satmak, bir web sitesine trafik aktarmak ya da direkt olarak aplikasyon üzerinden trafik alarak reklam geliri elde etme temeline dayanabilir. Her halükarda organik bir kitleyle bu aşamada kazanç elde edeceğiniz aşikâr.

Google Play Yorum Yıldız Hizmeti

İndirme sayısı en önemli unsur olarak anılsa da aslında insanların doğal yollarla indirme eğilimine girmesini hızlandırmak mümkün. Bunun için en önemli noktaların başında ise derecelendirme geliyor.

5 yıldız üzerinden ölçümlenen bu derecelendirmeler Play Store indirme sayıları üzerinde ciddi bir etkiye sahip. Bir aplikasyon türünde arama yapıldığında en yüksek yıldıza sahip olan uygulamalar insanların en çok tercih ettiği seçenekler arasına giriyor.

Aynı zamanda 3-4 yıldız aralığında olanlarda da ciddi bir popülarite söz konusu olsa da yorumlara göz atmak kaçınılmaz oluyor.

Yani Google Play Store indirme sayısı tek başına her zaman yeterli olmuyor. Aynı zamanda kullanıcıların memnun kalmasını sağlamak, onların derece puanına 5 yıldız vermesine önayak olmak ve yorum yazarak pozitif bir geri bildirimde bulunmasını sağlamak önemli.

Bu hizmetlerin organik olarak alınması ise çok daha değerli oluyor. Ve aynı zamanda indirme satın almak gerçek kullanıcılardan gelen indirmeler sayesinde yorum ve yıldız açısından da bir yükseliş yaratıyor.

Google Play Uygulama İndirme Sayısı Neden Önemlidir?

Android uygulama indirme satın almak bir bakıma diğer kullanıcılara doğru olan aplikasyonun bu olduğunu gösterme biçimidir. Kabaca insanlar çoğunluğun yürüdüğü yolu tercih ettiği için ne kadar çok indirme sayısı varsa o kadar güvenilir bir izlenim yaratılabilir.

Çok az indirme sayısına sahip bir aplikasyon diğer tüm alternatiflerinden daha iyi performans sunsa dahi insanların tercihi olmaz. Ancak indirme sayısı yükseldikçe daha çok insan için ilgi çekici bir hal alabilir.

Bu algıyı yaratmak içinse uygulamanızı markete yükledikten hemen sonra profesyonel smm paneller aracılığıyla indirme hizmeti almanız gerekir.

 • Kullanıcıların uygulama kategorisinde ya da diğer rakiplerine göre daha fazla görmesi sağlanır
 • Daha çok kişinin gördüğü uygulamanın daha fazla indirilmesi mümkün hale gelir
 • İndirme sayısı arttıkça organik olarak daha büyük bir kitlenin karşısına önerilen uygulamalar arasında çıkar
 • Organik büyüme sayesinde indirme sayısı artarken yorum ve 5 yıldız oranı da yükselişe geçer
 • Daha fazla kullanıcının indirmesiyle birlikte uygulama içi reklam gösterimi artarken aynı zamanda kazanç yükselir
 • Ürün ve hizmet satışı yapılan ya da uygulama içi satın alma özelliğine sahip bir uygulama ise kazancı yükseltir

Tüm bunların ortak noktasına bakıldığında direkt olarak kazançtan bahsetmek mümkün hale geliyor. Yani Play Store uygulama indirme satışı bir bakıma her açıdan kazanacağınız bir alışveriş olarak nitelendirilebilir.

Daha fazla kullanıcıya ulaşmış olmanın ötesinde aplikasyonunuzu çok daha geniş bir kitleden gelen reklam gelirleriyle bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Google Play İndirme Satın Almanın Faydaları

Google Play Store indirme satın alma işlemini doğru adımlarla yaptığınız takdirde hayalinize ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. Mobil uygulama geliştiriciliğinin en önemli yönü yüksek reklam gelirlerine sahip olabilmekten geçer.

Aplikasyonun yüklü olduğu cihazda dilediğiniz bir içerik için ya da hizmet ve ürünler için bildirim oluşturabilir, kullanıcılarla direkt olarak etkileşim halinde olabilirsiniz.

Aynı zamanda bunun haricinde büyük bir kitleye reklam gösterimi yapmak, yüksek kazançlar elde etmek için ciddi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Reklam gösterimlerini arttırmak için indirme sayınızın daha fazla olması şart.

Reklam dışında hizmet satışı, ürün satışı ya da bir marka özelinde aplikasyon geliştirdiğinizde satışları ciddi anlamda arttırma şansı doğar. Özellikle günümüzde daha çok kişiye ulaşan uygulamalar baz alındığında bu gelir rakamlarını analiz etmek mümkün olabiliyor.

Yüksek indirme sayısı ile direkt olarak ulaşabileceğiniz kitle artış gösterecektir. Bu koşullara sahip olmanın organik açıdan çok ciddi bir zaman alacağını hesaba kattığımızda ise Android uygulama indirme satışı sizin için çok daha pratik bir yola dönüşecektir.

Google Play İndirme Satın Aldığım Kullanıcılar Gerçek Mi?

Burada pek çok farklı değişkenden söz edilebilir. Keza sosyalmedyaofisi.com tüm müşterilerine en güvenilir ve en garantili hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Buna istinaden panelde yer alan kullanıcıların tümü gerçek ve aktif hesaplardır.

Google hesaplarının gerçek ve aktif oluşu uygulamayı indiren her kullanıcının potansiyel olarak etkileşimi arttırmasını sağlar. Ayrıca reklam gösterimleri için ciddi bir kazanç sağlarken uygulamayı değerlendiren, yorum yapan ve aynı zamanda insanlara tavsiye eden bir yapı ortaya çıkar.

Google Play Store gerçek indirme satın almak bu açıdan önemli bir unsur. Çünkü bot ya da sahte indirmeler satın aldığınızda ya da kullandığınızda bunu Google’ın anlamaması pek mümkün değil.

Aksine çok kısa sürede tespit edilerek bu hesapların kapatılması mümkün hale geliyor. Ancak yaptırımlar bununla sınırlı olmuyor. Uygulamanızın market üzerinde daha az kişinin karşısına çıkması için etkileşimleriniz kısıtlanıyor.

Ki bu noktada geliştirici hesabınızın kapatılmasından uygulamanın yayından kaldırılmasına kadar pek çok sonuçla karşılaşılması muhtemeldir. Bu tarz bir sonuçla karşılaşılmaması adına sadece gerçek indirmeler satın almanız özellikle tavsiye edilmektedir.

Google Play İndirme Hizmeti Kalıcı Mıdır?

Uygulama indirme satın al Google Play üzerinden değerlendirildiğinde kalıcılık açısından bazı kriterler ortaya çıkabiliyor. Öncelikle tüm satın aldığınız indirmeler gerçek ve aktif kullanıcı hesaplarının cihazlarına yapılıyor.

Yani teknik olarak global ve karışık bir kullanıcı kitlesi sizin uygulamanızı cihazına indirmiş oluyor. Eğer dilerseniz herkese yönelik bir hizmet sunarak kalıcılığını sağlayabilirsiniz. Bu aşamada smm paneller bir garanti vermemekle beraber bunun indirme ile bağımsız olduğunu vurgulamak gerek.

Çünkü uygulama indirme satın al Android cihazlara yüklenen aplikasyonlar olarak tanımlanan bir hizmettir. Kullanıcıların uygulamayı kullanıp kullanmaması tamamıyla kendi tercihlerine bağlıdır.

Fakat düşüş görülme ihtimalinin çok zayıf olduğu bir etkileşim türü olduğunu da rahatlıkla ifade edebiliriz. Kullanıcılar aplikasyonu indirdikten sonra kullanmasalar bile telefonlarından silmeden varlığını korurlar. Geniş depolama alanları vesilesiyle bu durum indirme sayınızda düşüşe sebep olmamaktadır.

Google Play Uygulama İndirme Satın Almak Zarar Verir Mi?

Google Play indirme satın almak zararlı mı sorusunun hiçbir şekilde karşılığı yoktur. Günümüzde uygulama marketlerin tamamında çok ciddi bir rekabet oranı söz konusudur.

Bu rekabet oranından sıyrılarak daha fazla kullanıcıya ulaşmanın yolları ise etkileşimi arttırmaktan geçer. Uygulama market özelinde düşündüğümüz zaman bu etkileşimleri indirme sayısı, yorum sayısı ve verilen derecelendirme puanları olarak listeleyebiliriz. 5 yıldız alan uygulamalar son derece ön plana çıkarken daha fazla yoruma sahip uygulamalar kullanıcılara güven verebiliyor.

Tüm bunların ötesinde indirme sayısı daha yüksek olan uygulama ise kayıtsız şartsız kullanıcıda indirme isteği uyandırıyor. Daha fazla kişinin tercih ettiği aplikasyonların popülerliğinin hızlı bir biçimde artmasında da bunun payı büyüktür.

Keza yüksek potansiyelli bir algı oluşturmak için düzenli olarak indirme satın alındığı kanısına varmak mümkündür. Pek çok popüler uygulamada da yükseliş buna bağlıdır. Android uygulama indirme hizmeti çok uzun bir süreçte organik olarak ulaşacağınız indirme sayılarına hızlıca erişmenize imkân sağlar.

Google Play Uygulama İndirme İşlemi Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Her smm panelin farklı bir altyapı standardı ve buna bağlı hizmet koşulları vardır. Normalde etkileşimlerin hemen gönderilmesinde herhangi bir altyapısal engelden söz edilemez.

Ancak etkileşimler kademeli olarak belirli bir aralıkla gönderildiğinde çok daha verimli sonuçlar alınabiliyor. Örneğin Google Play indirme hizmeti için belirlenmiş olan teslimat süresi 24 saattir. Yani günlük olarak sipariş verebilir, o gün içerisinde de siparişinizin tamamlandığını görebilirsiniz.

Tamamıyla gerçek ve aktif kullanıcılardan gönderilecek olan bu indirmeler Google gözünde de hiçbir sorun teşkil etmeyecektir. Çünkü direkt olarak organik bir biçimde kullanıcıların uygulamaya erişerek indirme işlemi yaptığı gözlemlenecektir.

Haliyle uygulama markette çok daha geniş bir kitlenin karşısına çıkmaya başlamanız, daha fazla doğal indirme almanız, yorum ve 5 yıldız alarak kullanıcı deneyimini uç noktalara çıkarmanız sağlanacaktır. Google Play uygulama indirme hizmeti bu açıdan %100 risksiz bir işleme dönüşmektedir.

Google Play Uygulama İndirme Sayısı Kazanç Sağlar Mı?

Elbette ki uygulamanın temeline bağlı olarak kazanç ve satış oranlarınızı ciddi anlamda arttıracaktır. Eğer aplikasyonda gelir kaleminiz reklam gösterimi ise her indirme işlemi daha fazla kişiye reklam gösterimi ve tıklama almak olarak size geri döner.

Bu reklam kazancınızı yükselterek maddi bir getiriye dönüşür. Üstelik kullanıcılar kalıcı olarak uygulamayı kullanacağından ve aynı zamanda gerçek kullanıcı olduklarından tek seferlik bir kazançtan söz etmemekteyiz. Google Play Store uygulama indirme hizmeti ile her zaman kazanç sağlanabilir.

Eğer uygulama bir markaya, ürüne veya hizmete aitse bu kez siparişlerinizde ve marka bilinirliğinizde ciddi bir artış gözlemlenecektir. Ciddi anlamda yüksek potansiyellere ulaşmanın en kolay yolu olarak bu gösteriliyor.

Güvenilir bir smm panel aracılığıyla hizmet almanız halinde garantili olarak yükseliş sağlamanız mümkün. Uygulama indirme satın al Google Play Store üzerinde en popüler uygulamalar arasına girmenizi sağlayacak bir kısa yol olarak görülebilir.

Google Play Uygulama İndirme Paketleri ve Fiyatları

Tabii ki bu tarz hizmetler için en önemli kriterlerin başında fiyatları geliyor. Eğer Google Play Store uygulama indirme fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz bir detay varsa sosyalmedyaofisi.com üzerinden paketleri inceleyebilirsiniz.

Talep ettiğiniz indirme sayısına göre en uygun paketi seçtikten sonra siparişinizi 7/24 verebilirsiniz. Hızlı bir biçimde gönderimler başlatılacak ve yalnızca 24 saat içerisinde teslimatı tamamlanacaktır.

 • 50 Google Play Uygulama İndirme Satın Al
 • 100 Google Play Uygulama İndirme Satın Al
 • 200 Google Play Uygulama İndirme Satın Al
 • 250 Google Play Uygulama İndirme Satın Al
 • 500 Google Play Uygulama İndirme Satın Al

Kredi kartıyla Google Play Store indirme satın almak için PayTR ve Shopier altyapılarını kullanabilirsiniz. Banka havalesi ve EFT ile de ödeme yapma şansınız olduğu gibi hem ödemeler hem de hizmetlerle alakalı olarak tüm sorularınıza Whatsapp destek hattıyla yanıt alabilirsiniz. 08508402212 numaralı müşteri hizmetleri hattı 7 gün 24 saat sizlerin sorunlarına çözüm üretmektedir.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim