Uygulama İndirme Satın Al (IOS Uygulama İndirme)

Sosyal Medya Ofisi sizlere IOS uygulama indirme satın alma hizmetini sorunsuz ve sınırsız bir şekilde sunmaktadır.

Peki ne işe yarar IOS uygulama indirme satın alma;

-Uygulamanızın popüler olarak öne çıkmasını sağlar.

-Dünya çapında çok fazla kitleye ulaşmanızı sağlar.

-İndirme sayınızın artışı kazancınızın artmasını da sağlar.

Sosyal Medya Ofisinden temin edebileceğiniz IOS uygulama indirme satın alma işlemi gerçek ve farklı IP adresleri üzerinden indirmelerdir.

IOS 50 İndirme
 • %100 Kaliteli İndirmeler
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
1199.99
Satın Al
IOS 100 İndirme
 • %100 Kaliteli İndirmeler
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
2249.99
Satın Al
IOS 150 İndirme
 • %100 Kaliteli İndirmeler
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
3299.99
Satın Al
IOS 200 İndirme
 • %100 Kaliteli İndirmeler
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
Teklif Al
Teklif Al

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulama Pazarlama hizmetleri sunuyoruz hizmetlerimizi kullanarak iOS Yüklemeleri Satın Alabilir, uygulamanızı dünya çapında ünlü kılmak için gerekli olan yönetilen kampanyamızın yardımıyla yüksek hacimli yüklemeler satın alabilirsiniz. Sadece uygulamanızı geliştirmek ve başlatmak yeterli değildir, belki sadece uygulama açıklaması ve grafikler gibi uygulama mağazası optimizasyonuna güvenirsiniz ama bu yeterli değildir. App Store'daki görünürlüğünüzü artırmanız gerekecek ve biz de uygulama pazarlama kampanyamız aracılığıyla kullanıcıları yönlendirmenize yardımcı olacağız, onlar uygulamanızı yükleyecek ve incelemeler, puanlar verebilirler.

Uygulamanızın görünürlüğü yeterince yeterli olduğunda, uygulamanız Google Play Store veya Apple App Store'da dizine eklenmeye başlayacak ve uygulamanızı en trend anahtar kelime aramalarında En Üst sıraya çıkarmak için hedeflenen anahtar kelime yükleme kampanyalarını çalıştırmanız gerekebilir. Böylece, trend olan en az bir anahtar kelime için En İyi konuma ulaşırsanız, günlük olarak binlerce yüksek kaliteli organik yükleme almaya başlayacaksınız.

Sizden kesinlikle herhangi bir şifre istenmemektedir. Gizli kalması gereken bilgilerinizi kesinlikle kimse ile paylaşmamalısınız.

Biz profesyonel bir reklam ağımız, teklif duvarlarımız, ödüllü trafik, yayıncılar ve ortaklardan oluşan bir ağımız var. Biz de hayır ile entegreyiz. hem Android hem de iOS kampanyaları için yüksek hacim sağlamak üzere reklam ağları ve reklam borsaları.

Düşük bir ortalama puana ve olumsuz yorumlara sahip olmak, uygulamanız üzerinde inanılmaz derecede kötü bir etkiye sahip olabilir. Kullanıcılar ne kadar iyi olursa olsun bu tür uygulamaları yüklemek istemezler. Günlük gelirle aynı şekilde günlük yükleme tutarınızı düşürür. Ücretli Yükleme kampanyaları da uygulamanızın sıralamasını yükseltecek ve size organik kitleyi getirecektir.

iOS indirmelerde bot kullanmak asla iyi bir fikir değildir. Apple tarafından dolandırıcılar ve kötü amaçlı yazılımlar olarak algılanabilirler ve uygulamanız üzerinde büyük olumsuz etkileri vardır. Botlar sahte gösterimler, tıklamalar, uygulama içi etkileşimler ve uygulama içi satın alma işlemleri yapar.

iOS Uygulama İndirme Satın Al Hakkında Bilmeniz Gerekenler

iOS Uygulama indirme satın al işleminin tüm uygulama marketlerde önemli bir fayda sağladığını vurgulamak gerekiyor. Bu tabii ki ilk olarak geliştiriciler için büyük bir koza dönüşüyor.

Daha fazla indirilen bir uygulama hem kullanıcılar arasında popüler oluyor hem de uygulama marketin algoritmasında biraz daha ön plana çıkıyor. Dolayısıyla organik açıdan bakıldığında büyüme süreci devam ediyor ve daha fazla kullanıcının ilk tercihi haline gelebiliyor.

Bu bağlamda Android ve iOS olarak iki ana gruba ayırmak teknik açıdan mümkün değil. Her uygulama market için geçerli olan bu standartlar yalnızca sağlayıcılar tarafından bazı farklılıklar gösterebiliyor.

Örneğin iOS mobil işletim sistemine sahip olan cihazlar için kullanıcılara sunulan uygulamalar App Store üzerinde yayınlanıyor ve indirme verileri kullanıcılarla paylaşılmıyor.

Yani diğer marketlerde bir uygulamayı kaç kişinin indirdiğini sayı olarak görebiliyorken, iOS için bu mümkün olamıyor. Tabii ki derecelendirme ve yorum kısmı aktif olduğu için incelemeyi buna göre yapmak yine mümkün hale geliyor.

Burada iOS uygulama indirme satın almak daha çok algoritmaya yönelik bir eylem olarak değerlendirilebilir.

iOS İndirme Hizmeti

Teknik olarak her uygulamanın belli bir indirme hacmi vardır ve bu kategoriye, rekabete ve diğer unsurlara göre değişkenlik gösterebilir. Hemen iOS uygulama indirme hizmeti ile ilgili popülerlik ayrıntısını ön plana çıkarmak gerekiyor.

Marketlerde en çok indirilen uygulamalar editör seçimi, popüler uygulamalar ve benzer başlıklar altında kullanıcıların daha kolay erişebilmesi için bir araya getiriliyor. Kategorize edilen bu uygulamalar arasına girebilmek içinse belli bir indirme sayısını aşmak şart.

İşte iOS uygulama indirme satışı tam burada devreye giriyor ve geliştiricilerin aradıkları popülariteye ulaşmalarını sağlıyor. Tamamıyla gerçek kullanıcılar tarafından aktarılan indirmeler smm paneller aracılığıyla istenilen yükselişin yakalanmasında başrole sahip oluyor.

Üstelik her defasında daha fazla organik kullanıcı elde etmenin ve uygulamanın indirme verilerinin maksimum düzeye çıkmasının sebebi yukarıda da bahsettiğimiz popülerlik oluyor.

App Store İndirme Sayısını Arttırmak

App Store uygulama indirme satın alma işleminin nihai amacı tabii ki indirme sayısını yükseltmek. Tam bu noktada aplikasyonu indirecek olan kullanıcıların bu sayıyı göremeyecek olması aklınıza gelebilir.

Tabii ki diğer uygulama marketlerle kıyaslandığında önemli bir algı aracına sahip olmadığınız fikri ağır basabilir. Yine de bu verileri geliştiricilerin görebiliyor olması kendi veri analizinizi yapabilmeniz için önem arz ediyor.

Dolayısıyla uygulamanızı daha da ileriye taşımak ve daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak istiyorsanız en birincil amacınız bu olmalıdır. İndirme sayısını arttırmak için uygulamayı ücretsiz servis etmek önemli bir ayrıntıdır.

Hatta App Store en çok ücretli uygulamanın bulunduğu market olma özelliğine sahip olduğu için ücretsiz aplikasyonlar için çok daha önemli bir pazara dönüşüyor.

 App Store uygulama indirme satın al hizmetini bu perspektiften değerlendirirseniz diğerlerine nazaran daha kârlı çıkabilirsiniz.

iOS Organik İndirme Artırma Yolları

Herkesin daha yüksek bir indirme sayısına ulaşmayı amaçladığı mobil uygulama sektöründe tabii ki bazı detayları ele almak gerek. Organik yollarla tamamıyla doğal olarak bu indirme verilerini üst noktalara taşımanın bir yolu yok mu diye merak edenler var.

Fakat bunun mümkün olsa dahi en önemli gerekliliği uzun bir zaman ve yüksek efordan geçiyor. Yıllar boyunca çok rutin bir grafikle yoluna devam eden bazı aplikasyonlar sonrasında patlama noktasına gelebiliyor.

 • Daha kullanışlı ve işlevsel aplikasyonlar üretmek
 • Uygulamaları ücretli değil ücretsiz olarak sunmak
 • Ücretsiz uygulamalarda reklam gösterimi aktif olsa da reklam yoğunluğunu kullanıcı deneyimini düşürmeyecek şekilde ayarlamak
 • Kullanıcıların merak edeceği bir işlev sunmak
 • Herkesin memnun kalmasıyla birlikte birbirine tavsiye edebileceği bir uygulama geliştirmek
 • Yüksek derecelendirme ve iyi yorum almayı amaç edinmek ve bu sayede uygulama sayfasını ziyaret eden herkesin potansiyel olarak indirmesini sağlamak
 • Tüm sosyal ağlarda uygulamanızın reklamını bilinçli bir biçimde yapmak

Aynı şekilde hiçbir zaman o patlama noktasını yaşamayan ve her zaman standart bir çizgide ilerleyen aplikasyonlara da rastlanabiliyor. Hemen iOS uygulama indirme hizmeti ile o sıçramayı yakalamanızın mümkün olduğunu işte bu yüzden söylemek zorundayız.

Organik süreci beklemek yerine tamamıyla gerçek ve aktif kullanıcılardan gönderilen indirmelerle etkileşim istatistiklerinizi en uç noktalara taşıyabilirsiniz.

iOS Uygulama Yorum Hizmeti

Tabii ki her uygulama marketin kendisine has bir takım özellikleri olabilir. Örneğin App Store uygulama indirme hizmeti için elimize bir indirme sayısı verisi geçmiyor.

Daha doğrusu geliştirici odaklı bakıldığında bu veriye ulaşıyor olsak bile uygulamamızın sayfasını ziyaret eden kullanıcılar burada 500 kişi ya da 10 milyon kişi indirdi gibi bir ibare görmüyor.

Yalnızca en çok indirilen uygulamalarda yer alan liste insanlara fikir verebiliyor. İşte bu yüzden de kullanıcılar iOS cihazlarına uygulama yüklemeden önce App Store üzerinden indirme işlemini başlatmadan yorumlara ve derecelendirmelere bakıyor.

Derecelendirme puanı yüksek, çok fazla pozitif yorum almış bir uygulamanın App Store üzerinde popüler olmaması neredeyse imkânsız. Dolayısıyla kullanıcıların yorum yapmasını sağlamak, 5 yıldız vererek daha iyi bir deneyim yaşadıklarını ifade etmelerini sağlamak birincil hedefleriniz arasında olmalıdır.

Zira yorum ve dereceyi es geçtiğimizde indirme sayısı görünmediğinden başka bir veri kalmıyor. Yani iOS uygulama indirme satışı kadar diğer etkileşimlerin üzerine de eğilmek gerekiyor.

App Store Uygulama İndirme Sayısı Önemli Mi?

Her uygulamanın ne kadar indirildiği popülariteyi belirleyen temel kuraldır. Dolaysıyla bunu yalnızca kullanıcı deneyimi noktasında da düşünmemek gerekiyor. Çünkü uygulamalar marketlerde de belirli bir düzene göre sıralanıyor.

Bu düzen dahilinde de popüler uygulamalar arasına girmek daha organik bir büyümeye sebebiyet veriyor. Kullanıcılar aplikasyonu kaç kişinin indirdiğini göremese bile algoritma kaç kişi indirdiyse ona göre uygulamayı öne çıkarabiliyor. Yani teknik açıdan bakıldığında App Store uygulama indirme sayısı en önemli kıstasların başında yer alıyor.

Ayrıca indirme sayısını yükseltmek size yalnızca indirme verisi sunmayacaktır. Daha fazla kullanıcının cihazına indirerek kullanması aplikasyonun popülerleşmesi için bir koza dönüşebilir.

Örneğin kullanıp deneyim sahibi olan uygulamalar yorum yaparak diğer kullanıcılara geri bildirimde bulunabilir. Derecelendirme kısmında da 5 yıldız almanız durumunda aplikasyonun çok daha fazla doğal kullanıcıya erişmesi olanaklar dahilinde olacaktır. Bunu arttırmak için uygulama indirme satın al iOS işletim sistemli cihazlar için de önem teşkil eder.

iOS App Store Uygulama İndirme Satın Almanın Avantajı

App Store üzerinde bir uygulamanız varsa ve bu uygulamanın daha geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız hemen harekete geçebilirsiniz. SMM paneller size bu aşamada büyük bir kolaylık sağlıyor.

Örneğin sosyalmedyaofisi.com üzerinden 7 gün 24 saat sipariş verebiliyor ve uygulamanızın kullanım sayısını arttırabiliyorsunuz. Üstelik buna ek olarak satın aldığınız aplikasyon size büyük ölçüde gelir sağlayabiliyor.

Reklam gösterimlerinden sipariş sayısına kadar her aşamada uygulama indirme satın al App Store hizmetinin artılarını görebiliyorsunuz.

 • İndirme sayısını direkt olarak yükseltir
 • Kullanıcı tabanında bu fark edilmese bile algoritma daha fazla kişinin indirdiğini saptar ve popüler uygulamalar arasına girmeniz mümkün olur
 • Daha fazla kişinin karşısına önerilen uygulama olarak çıkar
 • Organik olarak çok sayıda kullanıcı aplikasyonu indirir
 • İndiren kullanıcıların çoğu uygulamaya derecelendirme yapar
 • Yapılan yorumlar diğer kullanıcılar için geri bildirim oluşturur ve popülerliğe katkısı vardır
 • Ana sayfada yer alan en popüler uygulamalar arasında listelenmenizi sağlar

Asıl önemli olan noktaların başında popülerliği sürdürülebilir kılmak yatıyor. Bunun organik bir süreç olarak gerçekleşmesini beklemek çok büyük bir zamana mal olabilir. Oysa Apple uygulama indirme satın alma işlemi size zamandan kazanma şansı tanıdığı gibi efor sarf etmeden başarıya erişmeniz için fırsat yaratır.

iOS Uygulama İndirme Satın Aldığımda Gerçek Kullanıcılar Mı İndiriyor?

Eğer güvenilir bir smm panel aracılığıyla etkileşim satın alıyorsanız her zaman için gerçek ve aktif kullanıcı hesaplarıyla karşı karşıya kalırsınız. Bu sosyal ağlarda olduğu gibi uygulama marketlerde de aynı standardı korumaktadır. 

Gerçek iOS uygulama indirme satın alma işlemi sizin için son derece önemlidir. Çünkü sahte Apple hesaplarıyla yapılan indirmeler çok kısa bir sürede tespit edildiğinden bot indirmeler anında iptal edilmektedir. Bu yalnızca algoritma yönünden düşüş yaşamanızı değil aynı zamanda uygulamanızın marketten kaldırılmasına bile sebep olabilir.

Yine de App Store gerçek uygulama indirme satın almak mümkün olduğu için bu sorunlarla hiç karşılaşmayabilirsiniz. Dilerseniz hızlı bir biçimde sosyalmedyaofisi.com aracılığıyla App Store üzerindeki uygulamanızı en popüler aplikasyonlar arasına sokabilirsiniz.

Bunu yaparken farklı indirme sayılarını kapsayan paketlerden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Panelde yer alan tüm kullanıcılar gerçek ve aktif hesaplar olduğu için risksiz bir yükseliş garanti edilebilir.

App Store Uygulama İndirme Hizmetinde Sonradan Düşüş Olur Mu?

Etkileşimlerde olduğu gibi uygulama marketlerde de sonradan yaşanabilecek düşüşler ciddi bir problem yaratabilir. Her ne kadar diğer uygulama marketlere ya da sosyal ağlara nazaran burada bu düşüşü kullanıcılar fark etmese de geliştiriciler bizzat analiz edebiliyor.

Bundan daha da önemlisi ise App Store algoritması bu durumun bilincine varıyor. Düşüşe sebep olan faktör ise yine algoritmanın kendisi diyebiliriz. Çünkü iOS uygulama indirme satın aldıktan sonra düşer mi sorusunun ana sebebi bot ve sahte hesaplardan yapılan aktiviteler.

Eğer ücretsiz, bedava ya da benzer şekilde fırsatlar sunularak size bot ya da sahte hesaplarla indirme sayısını yükseltmeyi vadeden bir servis görürseniz kesinlikle kullanmayın.

Bu tarz servislerde gönderilen etkileşimler tümüyle sahte olduğundan sistem bunun tespitini anında yapmaktadır. Dolayısıyla telafili iOS uygulama indirme hizmeti ile tolere edebileceğiniz bir hizmet temin etmenizde fayda var.

Gerçek ve aktif kullanıcılarla sunulan indirme hizmetinde düşüş oranı yok denecek kadar azdır. Fakat böyle bir durumla karşılaşılması durumunda 08508402212 numaralı Whatsapp destek hattına ulaşabilir, 7/24 yardım talebinde bulunabilirsiniz.

iOS Uygulama İndirme Satın Almak Riskli Mi?

Herhangi bir şekilde etkileşim satın almak, uygulamanız için indirme satın almak riskli bir eylem değildir. Özellikle de güvenilir smm panelleri kullanarak yapacağınız indirme satın alımlarında böyle bir durum asla yaşamazsınız.

Aksine uygulamanızı her geçen gün daha fazla organik kullanıcı indirecek, böylece popüler uygulamalar arasında daha fazla yer alabileceksiniz. Burada risk faktörünü oluşturan unsur App Store uygulama indirme satışı zararlı mı sorusuna sebebiyet veren botlardır.

Bot ve hile kullanımı ile gerçek kullanıcı hesaplarından gelmeyen indirmeler size yönlendirilir. Bu yönlendirme sonucunda da geri dönüşü olmayan kısıtlamalar, uygulamanın market üzerinden kaldırılması ya da hesabın kapatılması gibi sonuçlar kaçınılmaz olur.

Yani ortada bir risk faktörü varsa bu hizmeti satın aldığınız için değil hangi şartlarda satın aldığınızla ilgilidir. Güvenilir iOS uygulama indirme satışı ile hiçbir problem yaşamadan aplikasyonunuzu en popüler noktaya ulaştırabilirsiniz.

App Store Uygulama İndirme Satın Alma İşlemi Ne Kadar Sürer?

Uygulamanın daha fazla kişi tarafından tercih edildiğini hemen görmek istiyorsanız smm panellere yönelebilirsiniz. Tek seferde 250 ve üzeri indirme satın alabileceğiniz son derece etkili bir hizmet sağlanmaktadır.

Bu yüzden de App Store üzerinde ciddi bir yükseliş yakalamak mümkündür. Bazen tek bir indirme bile yüzlerce uygulamanın önüne geçmenize olanak tanıyabilir. İşte bu yüzden de App Store uygulama indirme hizmeti ne zaman tamamlanır sorusunun yanıtını merak ediyor olabilirsiniz.

Bunun yanıtı olarak 24 saatlik bir süreçten bahsetmek mümkündür. Çünkü hiçbir şekilde tüm sipariş verdiğiniz indirme işlemleri aynı dakikada yollanmaz. Panel üzerinde tümü gerçek ve aktif kullanıcılar olan bir liste vardır.

Bu listeden en uygun olanlar yönlendirilir ve kademeli olarak uygulama cihazlara indirilmeye başlanır. Hizmetin tamamlanma süreci tüm paketler için maksimum 24 saat olarak belirlenmiştir.

Güvenli bir biçimde iOS uygulama indirme hizmeti satın almak istiyorsanız algoritmanın organik olmayan bir aktivite tespit etmemesi için kademeli gönderim yapan smm panelleri tercih etmelisiniz.

App Store Uygulama İndirme Sayısı Kazanç Sağlar Mı?

Aplikasyonlar hangi mobil işletim sistemi için üretilirse üretilsin belli amaçlar dahilinde kullanıma sunulurlar. Bir hizmetin ya da bir ürünün tanıtımı, satışı veya reklam gösterimi ile gelir elde etmek bunların başında gelir.

Dolayısıyla App Store uygulama indirme satın almak net bir biçimde daha fazla kazanç elde etmenize olanak tanır. Zaten uygulamalar için indirme hizmeti gerçek ve aktif kullanıcılar aracılığıyla aktarılıyor.

Dolayısıyla sosyalmedyaofisi.com bu noktada çok titiz davranarak aplikasyonunuzun popüler uygulamalar arasına girmenize olanak tanıyor.

Gelirin yükselmesi aynı zamanda diğer popülerliği arttıran kazanımlarla da mümkün olabiliyor. Çünkü belli bir sayıda satın alacağınız paketle beraber indirme sayısı yükselecek olan aplikasyonun çok daha fazla organik kullanıcının dikkatini çekeceği aşikâr.

Zaten algoritma yönünden de bakıldığında bu yükselişi takiben tüm listelerde yer almaya başlayacaksınız. Daha fazla organik indirme, daha fazla reklam gösterimi ve dolayısıyla daha fazla kazanç için App Store uygulama indirme hizmeti son derece mantıklı bir eyleme dönüşebilir.

iOS Uygulama İndirme Paketleri ve Fiyatları

PayTR gibi önemli bir ödeme altyapısını aktif etmesi ile beraber sosyalmedyaofisi.com müşterilerine kredi kartıyla ödeme şansı tanıyor. Hızlı ve güvenli ödemelerinizi hem kredi kartı hem de banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca banka havalesi ve EFT ile de ödeme yapmanız mümkün kılınıyor. Kredi kartıyla iOS uygulama indirme satın al işleminin avantajları ise son derece makul.

Burada yalnızca 250 ve üzeri alımlarda özel bir fiyat teklifi söz konusu oluyor. Panel üzerinden diğer tüm paketler için iOS uygulama indirme satış fiyatları için bilgi alabilirsiniz.

Siparişinizi geçtikten sonra 15 dakika içerisinde gönderimler otomatik olarak başlar ve maksimum 24 saat içersinde de tamamlanır. Uygulamanızı en popüler aplikasyonlar arasında görmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey düzenli olarak sipariş vermek. Google Play Store Uygulama İndirme Satın Al sayfamız ilginizi çekebilir.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim