Seo 1000 Trafik
 • %100 Kalıcı Trafik
 • Organik Trafik
 • Analytics Görüntülenir
 • Hızlı Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
29.99
Satın Al
Seo 5000 Trafik
 • %100 Kalıcı Trafik
 • Organik Trafik
 • Analytics Görüntülenir
 • Hızlı Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
149.99
Satın Al
Seo 10000 Trafik
 • %100 Kalıcı Trafik
 • Organik Trafik
 • Analytics Görüntülenir
 • Hızlı Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
299.99
Satın Al
Seo 25000 Trafik
 • %100 Kalıcı Trafik
 • Organik Trafik
 • Analytics Görüntülenir
 • Hızlı Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
699.99
Satın Al
Seo 50000 Trafik
 • %100 Kalıcı Trafik
 • Organik Trafik
 • Analytics Görüntülenir
 • Hızlı Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
1399.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Analytics'inize gidin, Edinme/Tüm trafik/Kanallar'ı seçin, ardından "diğer" altında birincil boyutunuzu değiştirin, seçmeniz gereken: Edinme/anahtar kelimeler. İkincil boyut Edinme/Trafik Türü altında seçim yaparak bu oturumun organik olduğunu kanıtlamak için ikincil bir boyut da seçebilirsiniz.

Kullanıcılar türk hesaplardan oluşmaktadır. Google üzerinden gelmektedir. Fakat eğer herhangi bir platform üzerinden trafik almak istiyorsanız bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçerek taleplerinizi yöneltebilirsiniz.

Trafiğin kendisi web sitesine veya web sitesinin sayfa sıralamasına zarar veremez; aslına bakarsanız sitenin sayfa sıralamasını iyileştirebilir. Fakat tabi ki yüksek miktarda kalitesiz ziyaret de site için olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

Trafiğinizin analizini ve sonuçlarını Google Analytics'den takip edebilirsiniz.

Hizmetin başlama süresi 0-24 saattir fakat tamamlanma ve istatistiklere yansıma süresi ortalama bir haftayı bulabilmektedir.

Kullanıcıların siteden hemen çıkma oranları çok düşüktür. Oturumun açık kalma süresi 40-60 saniye arası olmaktadır.

Organik trafik, arama sonuçları sayfalarından reklamsız veya ödemesiz olarak gelen ziyaretçilerdir. Organik trafik satış hizmeti tarafından kullanılan ziyaretçi trafiği, arama motorlarından gelen ziyaretçileri ifade eder.

Bu, organik trafik arttıkça web sitesinin arama motoru sonuçlarında da üst sıralarda yer alacağı anlamına gelir. Diğer dijital reklamcılık çabalarını etkilemeyen organik trafik, birçok farklı nedenden dolayı değer kazanıyor.

Trafik Satın Al

Arama motorlarından web sitelerine olan benzer trafik kaynakları göz önüne alındığında, daha fazla ziyaretçi yönlendirilmektedir. Trafik satın alınması durumunda organik trafik; Ürün araştırması için en güvenilir kaynaktır. Kalite ve güvenin simgesidir.

Uzun vadede web sitesine kar getirir. Arama motorlarında ilk sıralarda yer almanıza yardımcı olur. Hemen çıkma oranını azaltan organik trafik satın alın
Hemen çıkma oranını düşüren organik trafik çekmek için web sitelerinde yapılması gerekenler;

 • Sektör ve rakipleri ile ilgili anahtar kelime analizi.
 • Anahtar kelime analizi ile blog gönderileri.
 • İçerik, arama motorları için değil, kullanıcılar için hazırlanmalıdır.
 • Teknik SEO eksiklikleri giderilmelidir.
 • Sayfa hızı optimize edilmeli ve farklı cihazlarla uyumlu hale getirilmelidir.
 • Ziyaretçilerin uzun süreli olarak elde tutulmasını sağlamak için metnin yanında video ve PDF gibi içerikler kullanılmalıdır.
 • Bağlantı ve kategori yapısı, ziyaretçilerin site içerisinde dolaşımını kolaylaştıracak şekilde basitleştirilmelidir.
 • Organik backlink çalışmaları ile site otoritesi arttırılmalıdır.

Web sitesi organik trafiğini izlemek için Google Analytics ve Google Search Console olmak üzere iki farklı ücretsiz araç bulunmaktadır. Organik trafik çekmek için web sitelerinin karşılaması gereken birkaç kriter bulunmaktadır.

Web Site Trafiği Satın Al

Web sitemizden organik ziyaretler veya web sitesi trafiği satın alarak Google arama motorunda farklı IP adresleri ve anahtar kelimelerle çıkmanız mümkündür. Web sitesini uzun süre en üst organik arama sıralamalarında tutmanın en doğru yolu iyi bir SEO çalışması yapmaktır.

Doğal olarak veya arama yoluyla gelen ziyaretçilere organik isabet denir ve oldukça başarılı sonuçlara katkıda bulunur. Web siteleri için organik trafiği artırmak çok önemli bir konudur ve iyi web sitesi trafiği, Google arama sorgularının büyümesini desteklemektedir.

Web siteleri genellikle ücretli reklamcılık veya SEO paketleri gibi yöntemlerle web sitesi trafiğini artırmaya çalışır, ancak bu hem çok pahalıdır hem de konu ziyaretçi çekmek olduğunda yetersiz kalmaktadır

Sosyal Medya Trafiği Satın Alın
Sosyal medya trafiği satın alırken, sosyal medya araçlarına organik abone sayısında ciddi bir artış sağlamaktadır. Web siteleri organik trafik satış hizmetlerinden yararlanır, bu nedenle düşük maliyetle yüksek kar elde etmek için organik trafik yöntemini değerlendirir.

Organik ziyaretçiler, arama motorlarını kullanırken web sitesini kolayca bulmaktadır. Bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfasında üst sıralarda yer alması mümkündür, ancak yalnızca reklamcılık bölümünde veya organik arama sonuçlarının en üstündeyse.

Bu nedenle organik web sitesi trafiğini artırmak için iyi bir SEO çalışması ile sosyal medya trafiği satın alma hizmetlerini kullanmak önemlidir. Organik web sitesi trafiğini takip eden Google Analytics açısından, hemen çıkma oranı düşük web sitesi çok daha iyi.

Google analytics hemen çıkma oranı, web sitesinin arama motorunda yükselmesi için en önemli faktördür, bu nedenle web sitesinin hemen çıkma oranını düşürür ve böylece google arama motoru için önemli faktörü yerine getirir.

Organik Hit Satın Alın
Web sitenizin bulunmasını çok daha kolay hale getirir. Arama motorlarından ve sosyal medya kanallarından organik ziyaretçi gönderme olanağı sunan organik trafik satış paketlerimizin özellikleri ve faydaları büyük önem taşımaktadır.

Web sitesinin Google'ın organik arama sıralamalarında yükselmesi garanti edilmektedir. Sipariş verirken belirlenen anahtar kelime ile web sitesi Google'da hızlı bir indeks alır.

Anahtar kelimelerle Google arama sıralamasını yükseltir. Organik ziyaretçilerin yanı sıra doğal ziyaretçi sayısı da artıyor. Hemen çıkma oranı önemli ölçüde düşer. Artan ziyaret sayısı nedeniyle reklam alma şansını artırır. Web sitesinin alt sayfalarının görüntülenme oranı artar.

Organik trafiğe sahip ücretli reklamların oluşturduğu ziyaretçileri belirlerken bir arama motorunu kullanarak web sitesini bulan hizmete organik hit hizmeti denir.

Görüntülü reklamlar olan banner reklamlar, web sitesine organik trafik çekmek için resimleri kullanan dijital reklamlardır. Web sitelerinde yüksek trafikli alanlara yerleştirilerek marka bilinirliği yaratılarak organik trafik, tıklama ve potansiyel satış hedeflenir.

Önemli gelir elde etmek için tercih edilen kazançlı bir yöntemdir ve dijital reklam kategorisine girer. Web sitelerinde potansiyel müşterilere ulaşmak için, bulundukları alanlar daha da önem kazanmaktadır.

Google arama motoru tarafından geliştirilen bir reklam hizmeti olan Google Adds, web sitesi reklamlarını hem arama sonuçlarında hem de Google reklamlarında görüntülemenize olanak tanır.

Web sitenizin açılış sayfasını mükemmel hale getirin. Benzersiz kullanıcı deneyimi sağlamak için sayfa yükleme hızını artırın. Şirketin şeffaflığını gösteren web sitesi tasarımı. İstenilen ciro elde edilene kadar yeni stratejiler denenmelidir. Düşük performans gösteren anahtar kelimeler kullanmayın.
Başarılı anahtar kelimelerle görünürlük güçlendirilmelidir. Organik trafik elde etmek için öncelikle organik SEO çalışmasını yapmanız gerekir, bu nedenle banner reklamlar veya ücretli backlink çalışmaları dahil edilmelidir. Web sitelerinde organik trafik satışlarının organik arama sonuçlarından trafik sağlaması için SEO çalışmaları gereklidir.

Web sitelerinizin organik trafik elde etmesi için uygulaması gereken sosyal medya çalışmaları ve SEO çalışmaları da dahil olmak üzere birçok farklı yöntem bulunmaktadır.

Organik ziyaretçiler, özellikle e-ticaret siteleri için büyük önem taşımakta olup, rekabetin yoğun olduğu sektörde organik SEO çalışmaları ile birlikte kullanılan çeşitli SEO teknikleri de önemlidir. Web siteleri ile ilgili olarak organik trafik ve organik trafik artışının nedenleri aşağıda sıralanmıştır;

 • Web sitesi organik olarak çektiği ziyaretçi sayısına ulaşır.
 • Web sitesinde reklamı yapılan markanın bilinirliğini artırmak.
 • Web sitesindeki ürünler arama motorlarında daha çok görünmektedir..
 • Web sitesi her zaman ziyaretçilerin ilk tercihidir.
 • Uzun vadeli ve kalıcı sonuçlar elde etmeye yardımcı olur.
 • Site zengin sonuçlara sahiptir.

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için, Google Ads trafiği satın almanız ve arama sonuçlarının ilk sayfasında çıkma şansını elde etmek için kaliteli içerik üretmeniz gerekir.

Organik trafiği artırmak için arama sonuçlarını anlayabilmeniz için Web Sitesi SEO çalışması yapılmalıdır. İçeriğin kalitesi ve özgünlüğü açısından arama motorlarında değerli olarak tanımlanan site, rakiplerine göre farklı ve kaliteli içeriği ile her zaman arama sonuçlarında ilk sayfalarda yer almaktadır.

Organik trafiği artırmak için organik trafik satışları ve anahtar kelimeler arama hacmine göre seçilerek ilk sayfaya erişim sağlanmalıdır. Web sitesinin kullandığı SSL sertifikası, organik ziyaretçi sayısının web sitesi için güvenli olduğunun bir işareti olarak algılanmaktadır.

Google'ın arama motoru, yaptığı son güncellemelerle özellikle e-ticaret siteleri için SSL sertifikasının önemini gözler önüne seriyor. SSL sertifikası olmayan web sitelerine giriş yaptığınızda, Google algoritması güvenli olmayan bir uyarı vermektedir.

Web sitesi trafiğini arama motorları aracılığıyla organik olarak satmak büyük önem taşır, ne kadar çok olursa, web sitesini o kadar çok kişi ziyaret eder.

Trafik verilerine bakmak, web sitesine gelen organik trafiğin değerli olup olmadığını ölçebilir.bRakamların düzenli olarak değerlendirilmesinden sonra, artış raporlanır ve uzun vadede buna göre planlanır.

Arama motorlarından gelen ziyaretçileri gösterdiği için organik trafikte ücretli arama reklamı bulunmamakta ve bunun siteye herhangi bir olumlu veya olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

Organik trafik, SEO çalışmalarında doğrudan etkilidir, içerikte kullanılan anahtar kelimeler, web sitesi sıralamasında önemli bir avantaj sağlar, bu nedenle arama sıralamalarında üst sıralarda yer almak için özgün ve kaliteli içerik oluşturmak gerekir.

Organik web sitesi trafik paketleri ile organik trafik artışını yüksek tutabilmek için tüm SEO fırsatları belirlenmeli ve anahtar kelime seçimi dikkatli yapılmalıdır. Rekabet analizi ile belirlenen kelimeler ve en sık kullanılan kelimeler tercih edilmelidir. Organik trafik hakkında herhangi bir sorunuz varsa bize ulaşın!

Organik Trafik işe Yarar Mı?

Organik trafik işe yarar mı? İnternette barındırdığınız web sitelerinizin trafik kaynağı son derece önemlidir. Bunu belirlemek için geliştirilen stratejiler faydalı olmaktadır.

Ziyaretçi trafiğini farklı şekillerde çekmek, e-ticaret siteleri açısından çok daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlarken, web sitesi trafiğini artırmak için dönüşümlerin artmasına yardımcı olur.

Sosyal medya bölümlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte sosyal trafik oranları önemli ölçüde artmış, organik trafik hala önemli bir yer tutsa da özellikle e-ticaret -Siteler için sosyal medya bölümlerinden trafik çekmek önem kazanmaktadır.

E-ticaret sitesi trafik kaynakları arasında öncelikli olan organik trafik satış çalışmaları için arama sorguları ile web sitesi trafiğinin çekilmesine yardımcı olur.

Organik Trafik Zararlı Mı?

Organik trafik, web sitesini biraz çekerek potansiyel müşteri kitlenize çok daha hızlı ulaşmanızı sağlar, bu nedenle organik trafik zararlı değildir. İnternet kullanıcıları arama motorlarını daha çok bir hizmet veya üründen yararlanmak istediklerinde kullanırlar.

Özellikle ürün veya hizmet ile ilgili anahtar kelimeler kullanıldığında bu, arama sorgusu için farklı içerik çalışmaları yapmanızı ve içeriği kullanıcılarla birlikte bulmanızı sağlamaktadır.

Organik trafik satışı ile SEO çalışması, mobil uygulamalar veya masaüstü cihazlar ile arama sonuçlarında web sitesine trafik çekmek ve bir kitleyi potansiyel müşterilere dönüştürmek için büyük önem taşımaktadır.

Organik Trafiğin Faydaları Nelerdir?

Organik trafik satın alma hizmetleri birçok farklı avantaj sunar. İlk olarak, güvenle, birçok hedeflenen başarı elde edeceksiniz. Web sitesi popülerlik kazandıkça, satın alınan organik trafik hizmeti ile birlikte ziyaretçi sayısı da artmaktadır.

Paylaşılan içeriklerin güvenilirliği ve kalitesi her zaman ön planda olduğu için organik trafik almanın faydalarını şu şekilde sıralayabilirsiniz:

 • Web sitesinin ziyaretçi sayısı artar.
 • Haftalık ve aylık ziyaretlerin artması ile daha fazla kişiye ulaşılmaktadır.
 • Daha fazla ziyaretçi ile etkileşime giren web sitesinin hit oranını güvenli ve kaliteli bir şekilde artırmak mümkündür.
 • Ziyaretçi sayısı arttıkça, web sitesinin popülaritesi devam etmektedir.
 • Web sitesi, artan ziyaret sayısı ve popülerliği nedeniyle diğer web sitelerinden ayrılmaktadır.
 • Organik trafik alımı ile lider sayfa satışlarında önemli bir artış olmaktadır.

Organik Trafiğin Dezavantajları Nelerdir?

Organik trafik satın almanın bazı dezavantajları vardır, organik trafik satın alma ve web sitelerinin kullandığı organik başarı programları Google algoritması tarafından fark edilir ve web siteleri bunun için cezalandırılır. Tabii, bu ziyaretçileri botla gönderilmesiyle olur, doğal yollar kullanınca herhangi bir sorun olmaz.

Web sitesi için SEO çalışması yapılırken yanlış yöntemler kullanılması önerilmez.  Başka kelimeler kullanarak siteyi bulan kişilerin sonuçları organik trafik sonuçları olarak tanımlanır.

Organik trafik hizmetinin web siteleri için önemli olmasının sebepleri arasında ücretsiz olması ilk sıralarda yer almaktadır. Organik trafik, oluşturulan içeriğin optimize edilmesi açısından son derece önemlidir, herhangi bir reklam bütçesi veya çalışması gerektirmez.

Organik Trafik Güvenilir Mi?

Organik trafik güvenilir bir hizmettir, organik trafikten gelen ziyaretçiler, hemen çıkma oranı düşük olduğu için web sitesinde çok daha uzun süre kalırlar.

Bu, sayfa sayısının artmasına yardımcı olurken, ücretli trafik veya sosyal medya ziyaretçileri ile bunu sağlamak mümkün değildir. Sektörde köklü firmalar için marka bilinirliğini korumanın yanı sıra yeni potansiyel müşterilerle tanışmak da önemlidir.

Organik trafik, özellikle yeni işletmeler veya bütçesi kısıtlı küçük işletmeler için erişilebilir bir yapıya sahip olduğu için SEO çalışmaları için önemlidir.

Web sitesinin organik kullanıcıları çekebilmesi için, sunulan ürün veya hizmetler üzerinde SEO çalışması ile anahtar kelimeler kullanarak içerik oluşturması gerekmektedir.

Bu süreç firmalar için çoğu zaman zorlu bir süreç olduğundan sabırlı olmak, işin sürdürülebilirliğine katkı sağlamak ve organik taşımacılık hizmetinden yararlanmak gerekiyor.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim