50 Reblogs
 • %100 Kaliteli Reblog
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
19.99
Satın Al
75 Reblogs
 • %100 Kaliteli Reblog
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
19.99
Satın Al
100 Reblogs
 • %100 Kaliteli Reblog
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
34.99
Satın Al
150 Reblogs
 • %100 Kaliteli Reblog
 • Yüksek Kaliteli Hesaplar
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
49.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Her blogun popüler olması için daha fazla Tumblr Yeniden Blog'una ihtiyacı vardır ve bunun olması için Algoritmanın ikna edilmesi gerekir. Bunun gerçekleşmesi için Tumblr Rebloglarının sayısı çok önemlidir. Bununla birlikte, katılım oranı da ölçülür. Başka bir deyişle, ne kadar çok Tumblr Reblog oluşturursanız, Tumblr bloglarınız kullanıcılara o kadar sık gösterilir. Tumblr Reblogları Satın aldığınızda Algoritmaya birçok olumlu sinyal gönderirsiniz, bu da görünürlüğünüzü hızla artıracak ve çok kısa sürede ulaşacaktır. Sonuçta, birçok etkileşim dikkat ve popülerlik ile eş anlamlıdır.

Yalnızca bloglarınızın amaçlanan amacına ulaşmasına yardımcı olacak özgün Tumblr Reblog'ları sunuyoruz ve bot kullanmıyoruz. Bloglarınızın yalnızca organik yeniden bloglar almasını istiyoruz. Bu nedenle Tumblr Reblog'larımız, son birkaç yılda oluşturduğumuz gerçek Tumblr hesapları ağımızdan geliyor. Bu insanlar platformda aktiftir ve bu nedenle size gönderinizle ilgili gerçek bir katılım sağlar. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Özel olarak ayarlanan hesaplara gönderim yapmanız mümkün değildir, bizim size teslim edebilmemiz için hesabınızı herkese açık hale getirmeniz için zaman kaybetmeden yapmanız gerekmektedir.

Hayır, Tumblr Reblog'larının teslimi için şifrenize gerek yoktur. Yalnızca Tumblr gönderi URL'niz gereklidir. Sağladığınız URL aracılığıyla teslim edilecektir. Biri sizden şifrenizi isterse, reddetmelisiniz.

Hayır, Tumblr Reblogs satın almak platformun kullanım koşullarını ihlal etmez. Herhangi bir yasayı ihlal etmediğiniz için herhangi bir yaptırım veya yasaktan korkmanıza gerek yok. Reblog satın almak yasaldır. Tumblr Reblog'ları satın almak, Tumblr hesabınızın görünürlüğünü ve ihtiyaç duyduğu daha fazla bütünlüğü sağlar.

Bu soruya sadece siz cevap verebilirsiniz. Ancak gerçek şu ki, gönderi ve profilinizde ne kadar çok Reblog varsa, erişiminiz ve görünürlüğünüz de buna bağlı olarak artacaktır. Sadece sizin için mükemmel olduğunu düşündüğünüz numarayı seçin. Elbette rakiplerinizin yanı sıra benzer videolara da yönelebilirsiniz. Hangi numaraya ihtiyacınız varsa, bize posta yoluyla bildirin.

Neden Tumblr Reblogs Satın Almalıyım?

Tumblr'da bir Reblog, son derece güçlü bir pazarlama aracı olma potansiyeline sahiptir. Bir kullanıcı içeriğinizi yeniden blogladığında, sizin paylaşmış olduğunuz gönderiyi kendi takipçi kitlelerine sunar. Bloglayan kişinin takipçileri de var olan gönderiye etkileşimde bulunabilir. Bu da doğal olarak gönderinizin popüler olmasını sağlamaktadır. 

Yeniden bloglamalar, gerçek viral ile sonuçlanan bir zincirleme reaksiyonu tetikleme potansiyeline sahiptir. Bu nedenle deneyimli pazarlamacılar, promosyon stratejilerinin bir parçası olarak artık düzenli olarak Tumblr Reblog'ları satın alıyor.

İçeriğinizi mümkün olan en geniş kitleye sergilemenin daha etkili veya uygun maliyetli bir yolu yoktur. Hepsinden iyisi, Reblog'ların etkisi ve çekiciliği, herhangi bir ücretli promosyon mesajından daha fazla etkili olmaktadır. Bunun nedeni, Reblog'ların %100 organik olması ve bu nedenle güvenilir olmasıdır.

Tumblr gibi platformlarda başarının anahtarı neredeyse her zaman ağızdan ağıza dolaşan konuşmalara sahiptir. Ciddiye alınmak istiyorsanız, içeriğiniz için olumlu PR oluşturmanız gerekir. İçeriğinizi hayranlarına ve takipçilerine yeniden bloglayan yeterli sayıda insanla, viral olmak gerçek bir olasılıktır.

Tumblr Reblogları Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

Tumblr'da Reblog satın almanın temel faydası oldukça açıktır. Her Reblog, içeriğiniz ve profilinizle potansiyel olarak büyük bir kitleye ulaşma fırsatı sunar. Ne kadar çok kişiye ulaşırsanız, popüler olma olasılığınız o kadar yüksek olur

Reblog satın almak, aslında doğal olarak olabilecek (veya olmayabilecek) bir şeyin kısayoludur. Şu anda gerçekleştirebilecekken neden insanların içeriğinizi paylaşmasını bekleyesiniz? İşleri doğru yönde zorlamanın hızlı ve uygun maliyetli bir yolu. İnisiyatifi ele alırsınız ve topu yuvarlarsınız sonra ne olacağını görmek için beklersiniz.

Reblog satın almanın diğer faydaları; Tumblr'ın içeriğinizi tanıtma potansiyelidir. Tumblr, promosyon için o sırada popüler olan ve trend olan şeyleri almaya programlanmıştır. Sonuç olarak, Tumblr tarafından tespit edildi ve diğer kullanıcılara tavsiye edildi. Doğru şekilde kullanıldığında, Tumblr Reblog'ları içeriğiniz ve profiliniz için gerçekten son derece güçlü tanıtım araçları olabilir.

Tumblr'da Reblog Satın Almak Güvenli Mi?

Reblog satın almanın özellikle tehlikeli bir yanı yoktur. Tumblr kullanıcıları, dilediklerini diledikleri kişilerle diledikleri sıklıkta paylaşmakta özgürdürler. Yeniden Bloglamalarda belirli bir kısıtlama yoktur, bu nedenle satın almaları tamamen güvenlidir.

Bununla birlikte, etkin olmayan bot hesapların Reblog'larını satın almak sizlere bir fayda sağlamayacaktır. Spam hesaplarla içerik paylaşan yeniden bloglamalar zaman kaybıdır. Hiçbir şey olmayacaktır kimse içeriğiniz ile ilgilenmeyecektir.

Satın alabileceğiniz tek etkili Rebloglar, %100 yasal olanlardır. Bu, aktif ve organik hesaplara sahip gerçek kişilerden gelen orijinal yeniden Bloglamalar anlamına gelmektedir. Satın aldığınız Reblog'lar gerçek insanları hedefliyorsa, herhangi bir organik Reblog kadar etkilidir.

Neden Sosyal Medya Ofisi'nden Tumblr Reblogs Satın Almalısınız?

Sosyal Medya Ofisi'nde, müşterilerimizin promosyon stratejilerini en düşük fiyatlarla hızlı bir şekilde takip etmek için çok çalışıyoruz. Orijinallik ve etkililik, her satışı kapsamlı bir saklama garantisi ile desteklememizi sağlayan en önemli önceliklerimizdir. Aşağıdaki popüler seçenekler de dahil olmak üzere çok çeşitli uygun maliyetli paketler arasından seçim yapabilirsiniz.

 • 25 Tumblr Reblogs Satın Al
 • 50 Tumblr Reblogs Satın Al
 • 100 Tumblr Reblogs Satın Al
 • 250 Tumblr Reblogs Satın Al
 • 500 Tumblr Reblogs Satın Al
 • 1.000 Tumblr Reblogs Satın Al
 • 10.000 Tumblr Reblogs Satın Al

Siparişlerinizi gönül rahatlığı ile oluşturabilirsiniz. Siparişleriniz sizlere ulaşmadığı taktirde ücret iadesi sağlamaktayız. Hızlı bir şekilde tamamlanan hizmetlerimiz ile sizler de popülerliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Tumblr Reblogları Satın Alma: Sıkça Sorulan Sorular

Gerçek Tumblr Reblogları Nasıl Satın Alınır?
Sağladığımız her reblog, organik bir reblog ile aynı şekilde manuel olarak gerçekleştirilir ve maksimum etki yaratmakla beraber tamamen güvenlidir. 

Tumblr Reblogları Satın Almaya Değer mi?
Reblog satın almak, Tumblr'daki içeriğinizle potansiyel olarak büyük bir kitleye ulaşmanın en hızlı, en kolay ve en uygun maliyetli yolu olma potansiyeline sahiptir.

Tumblr Reblogları Satın Aldığım İçin Banlanır Mıyım?
Kesinlikle hayır, basit bir nedenden dolayı Reblogging'e herhangi bir kısıtlama getirilmemiştir. Ayrıca, sağladığımız Reblog'lar organik Reblog'larla %100 aynıdır.

Kaç Tumblr Reblog Sipariş Etmeliyim?
Siparişiniz ne kadar fazla olursa içeriğiniz için viral potansiyel o kadar yüksek olur. Her Reblog, içeriğinizi daha geniş bir Tumblr kullanıcı kitlesine sunar, bu nedenle daha fazlası her zaman daha iyidir.

Tumblr Rebloglarım Ne Zaman Tamamlanır?
İçeriğinizi, siparişiniz onaylandıktan sonra birkaç saat içinde gönderime başlayacaktır, geri kalanı ise önümüzdeki birkaç gün içinde ihtiyatlı bir hızla gerçekleştirilecektir.

Organik Tumblr Rebloglarının Maliyeti Ne Kadardır?
Alacağınız reblogların fiyatları devamlı kalite ve güncellemelere göre değişmektedir. Hizmet ücretlerimiz hakkında bilgi edinmek için paketlerimizi inceleyebilir ya da bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim