500 İzlenme
 • %100 Keşfet Etkili
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
14.99
Satın Al
1000 İzlenme
 • %100 Keşfet Etkili
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
19.99
Satın Al
1500 İzlenme
 • %100 Keşfet Etkili
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
29.99
Satın Al
2000 İzlenme
 • %100 Keşfet Etkili
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Süper Hızlı İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
39.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, gizli kalması gereken bilgilerinizi istememizi yasaklayan bir ilkemiz var. Şifreniz sizinle güvende. Kimseyle paylaşmayın!

Bu çok düzenli olan bir şey değil. Ancak, herhangi bir düşüş olursa, görüşlerinizi en az 30 gün boyunca dolduracağız!

İzlenmeye ihtiyacınız yok, ancak potansiyel takipçileriniz sizi binlerce içerik oluşturucu arasında keşfetmek için çok sayıda görüntülemeye sahip olmanızı gerektirecek.

Elbette SSL sertifikası web sitesi ile işlemleriniz için oldukça güvenli bir ortam sunuyoruz.

Bir kullanıcı videonuzu yüklediğinde, Vimeo'da bir görüntüleme olarak sayılır.

Videonuzu yalnızca Vimeo üyeleri tarafından görülecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Neden Vimeo Görüntülemeleri Almalısınız?

YouTube ve Vimeo gibi video paylaşım ağları, gün geçtikçe kullanıcılarında muazzam bir artış yaşıyor. Artan pazar gelişimi nedeniyle, bu platformlarda video içeriği oluşturmak, gelir elde etmenin harika bir yolu haline geldi.

Ancak bu sektörün eksilerini de hepimiz biliyoruz - bir meslek popülerlik kazandıkça rekabet daha da kızışıyor. Sosyal Medya Ofisi'nde size Vimeo izlenme gibi değerli hizmetler sunuyoruz.

Eğer youtube üzerinden içerik üretmek rekabetten dolayı sizleri korkutuyorsa vimeo'ya yönelebilirsiniz. YouTube'a kıyasla Vimeo'da çok daha az rekabet bulunmakta, ancak yine de eğlenceli videolar oluşturup çevrimiçi yayınlayarak binlerce dolar kazanma potansiyeline sahip olan bir platform olduğu için sizin için iyi bir deneyim olacaktır.

Sıfır görünürlükten ve ünlü olmayı beklemekten bıktıysanız Vimeo Görüntüleme Hizmetimizi satın alabilir ve Vimeo'daki videolarınız için video görüntülemeleri elde edebilirsiniz. Rakiplerinize göre önemli bir öncelik kazanabilirsiniz. YouTube en büyük video paylaşım platformu olmasına rağmen, Vimeo 240 milyondan fazla kullanıcıyı elinde tutuyor ve çok sayıda alanlanı bünyesinde barındırmaktadır.

Vimeo tarafından yüklenen algoritmaya göre, içeriğinizin Vimeo'da önerilen videolar listesinde görünmesi için çok çalışmanız ve yüksek kaliteli içerik oluşturmanız gerekecek.

Videolarınız, Vimeo görüntülemeleri satın aldıktan sonra daha fazla insanı cezbedecek, çünkü insanlar videonuzun neden bu kadar popüler olduğunu merak edecek ve onları izleyecektir. Bu nedenle, görüş almak, kalabalığın dikkatini ve merakını kendi yararınıza çeker. Bu nedenle, Vimeo'da izleyiciliğinizi artırmak ve platformda önerilen kanallardan yararlanmak için videolarınız için anında görüntüleme satın alın.

Videolarınız için Vimeo görüntülemeleri satın almanın avantajları

Videolarınızın izlenme sayısı, izleyicilerin fikrini değiştirebilir ve onlar daha içeriğinizi izlemeden sizin bir imajınızı oluşturabilir. Bu nedenle, sizin, içeriğiniz ve kanalınız hakkında olumlu bir fikir oluşturacağı için çok sayıda görüntülemeye sahip olmak çok önemlidir.

Yüksek görüntüleme sayısı, içerik oluşturucu olarak çevrimiçi varlığınızı temsil eder. Dikkat, sosyal medyanın para birimidir. Bir içerik oluşturucu olarak, içeriğinizi daha fazla insanın görmesini elbette istersiniz.

İzleyiciler videonuzun neden bu kadar popüler olduğunu merak ettikleri için videonuza çekileceğinden, yüksek görüntüleme sayısı bunu elde etmenize yardımcı olur.Tutarlılık ve kalite, içerik oluşturmanın temel direkleridir. Öncelik verir ve gerektiği gibi çaba sarf etmeye devam ederseniz, hedef kitleniz kanalınıza sadık kalacak ve sizi hedeflerinize ulaşmaktan hiçbir şey alıkoymayacaktır.

Vimeo kanalınızı organik olarak nasıl büyütebilirsiniz?

Herkes için işe yarayacak bir strateji bulunmamaktadır. Tüm faktörleri analiz etmeniz ve kendinize bir strateji belirlemeniz gerekecektir. Bununla birlikte, daha yüksek miktarda organik video görüntüleme elde etmenize ve kanalınızın büyümesini iyileştirmenize yardımcı olabilecek bazı ipuçları önerebiliriz:

 • İlk ve en önemli kural, eğlenceli ve ilginç içerik oluşturmaktır. Önceliğiniz bilgi vermek olsa bile, bunu izleyici için keyifli bir deneyim haline getirin.
 • Daha iyi bir vlog kamerası, sesli mikrofon, ışık kaynakları vb. gibi profesyonel ve gösterişli görünen videolar oluşturmanıza yardımcı olacak premium araçlar satın alabilirsiniz.
 • Diğer kanalların trend videoları altına yorum bırakın. İzleyicilerden de kanalınızı ziyaret etmelerini isteyebilirsiniz.
 • Bir SEO kuralı olarak, video dosyanızın adını yüklemeden önce değiştirmek çok önemlidir. Dosyanın adı, videonuzun başlığıyla aynı olmalıdır.
 • Videonuz için çekici bir küçük resim seçin.
 • Videolarınızda, izleyicilerinize diğer videolarınızı izlemelerini önerin.
 • Aktif olun muhakkak. Kitleniz videolarınızın altına yorum bırakırsa, onlara en kısa sürede yanıt vermeniz sizin için iyi olacaktır.
 • Yaratıcı olmalısınız. Daha önce yapılmamış benzersiz içerik oluşturmanız gerekmektedir.
 • Farklı kişilerin videonuzu izlemesini sağlamak için Instagram, Facebook, Twitter vb. gibi diğer sosyal medya hesaplarınızı kullanın.
 • Mümkünse promosyonlar sunun ve çekilişler yapın.
 • Ek diller biliyorsanız, videolarınıza altyazı ekleyin, böylece dünyanın her yerinden insanlar içeriğinizi izleyebilir ve anlayabilir. Ayrıca altyazı eklemek, işitme engelli kişilerin videolarınızı izlemesine yardımcı olur..
 • İçeriği düzenli olarak yükleyin. Tutarlı olmalısınız.

Tüm bu bilgiler, içerik oluşturmanın sıkıcı bir iş olduğunu düşünmenizi sağlamış olmalı ve bize güvenin.  Fakat daha kısa bir çözüm sunabiliriz çok fazla efor sarf etmeden Vimeo videolarınız için görüntüleme satın alarak kolayca görünürlük kazanabilirsiniz. Daha da iyi sonuçlar için hizmetlerimizi satın almanın yanı sıra bu ipuçlarını da kullanabilirsiniz.

Vimeo'da izlenme siparişi nasıl verilir?

 • Görüntüleme satın almak istediğiniz videonun URL'sini kopyalayıp belirtilen kutuya yapıştırın.
 • Sonraki kutuya, lütfen satın almak istediğiniz video görüntüleme sayısını girin.
 • Görüntülemelerin toplam maliyetini dikkatlice kontrol ettikten sonra, "Şimdi Satın Al" veya "Sepete Ekle" düğmesine basarak ödeme sayfasına gidin.
 • Ödeme işlemini tamamlayın.

İlk önceliğimiz, sipariş ettiğiniz video görüntülerini en kısa sürede teslim etmektir. Ödemenizi alır almaz süreci başlatır ve sonuçları videonuzda gösteririz. Sosyal metrikleri ekonomik fiyatlarla sunarken %100 güvenli tutarak size her zaman en iyi deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Herhangi bir sorun veya gecikme durumunda 7/24 çevrimiçi WhatsApp müşteri hizmetleri hizmetimiz aracılığıyla bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Vimeo Beğeni Satın Al hizmetlerimize de göz atabilirsiniz.

Vimeo Görünümleri nedir?

Videolarınızın fark edilmemesi için Vimeo Görüntülemeleri satın alın! Online platformlarda geçirdiğimiz zaman her geçen gün artıyor. Diğer sosyal medya siteleri gibi, Vimeo ve YouTube gibi popüler video paylaşım platformları da yoğun olarak kullanılmaktadır. Artan bu pazar payı nedeniyle, bu siteler için video içerik üretmek, para kazanmanın cazip bir yolu haline geldi.

Ancak ortak bir olumsuz faktör olarak, bir iş çok popüler hale gelirse rekabette öne çıkmak zorlaşır. Merak etmeyin sosyal medya ofisi olarak sizlere faydalı bir hizmet sunuyoruz: Vimeo izlenme hizmeti . Bu hayat kurtaran hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek ve görüşlerinizi artırmak ve bir Vimeo fenomeni olmak için okumaya devam edin!

Hiç ünlü bir YouTuber olmak istediniz, ancak oradaki şiddetli rekabet yüzünden korktunuz mu? Vimeo'da şansınızı deneyin! Vimeo'da daha az içerik oluşturucu var, ancak yine de eğlenceli videoları çevrimiçi olarak kaydederek, düzenleyerek ve yayınlayarak binlerce lira kazanabilirsiniz!

Yavaş süreçlerle uğraşmak istemiyorsanız ve sıfır görünürlükle işiniz bittiyse, Vimeo görüntüleme satın alma hizmetimize bayılacaksınız! Adından da anlaşılacağı gibi bu hizmet ile Vimeo'daki videolarınız için video izlenme satın alabilir ve rakiplerinize karşı ciddi bir avantaj elde edebilirsiniz.

YouTube en popüler video paylaşım platformu olmasına rağmen, Vimeo'nun hala aylık 240 milyondan fazla kullanıcısı var, bu yüzden hala birçok rakibiniz olacak. İçeriğinizin Vimeo'nun algoritması tarafından oluşturulan önerilen videolar listesinde görünmesini istiyorsanız çok çalışmanız ve yüksek kaliteli içerik üretmeniz gerekecek.

Vimeo görüntülemelerini satın aldıktan sonra, videolarınız herkes onları izlediğinden daha çekici ve modaya uygun görünecek. İnsanlar, videonuzun neden bu kadar popüler olduğunu görmek için videonuzu tıklayacak. Böylece satın alma görüşleri başkalarının dikkatini çekecektir. Videolarınızın aldığı izlenme sayısını artırmak ve kanalınızın Vimeo tarafından önerilmesini sağlamak için anında izlenme satın alın.

Vimeo Görüntülemeleri Satın Almak Faydalı Mı?

Popülerlik, otorite ve çekicilik, yönetim kurulundaki tüm sosyal ağlarda her şeydir. Sorun şu ki, sosyal ağ ne kadar büyükse, kalabalığın arasından sıyrılmak ve sesinizi duyurmak o kadar zorlaşıyor.

Vimeo gibi platformlarla rekabet, karşılaştırılabilir sosyal ağlarla aynı oyun sahasında bile değil. Bununla birlikte, 70 milyon benzersiz aylık kullanıcı hala çok sayıda insandır. Bu durumda, doğru dikkati çekmek için yapabileceğiniz her şey muhtemelen yapmanız gereken bir şeydir.

Vimeo Görüntülemeleri satın aldığınızda, içeriğinizin algılanan popülerliğini ve değerini anında ve kalıcı olarak artırırsınız. Başka yerlerde olduğu gibi, Görüşler başkalarının gözünde kalite ve çekicilik ölçüleri olarak yorumlanır.

Herhangi bir videonun görüntülenme sayısı ne kadar fazlaysa, o kadar güvenilir ve izlenmeye değer olarak yorumlanma olasılığı o kadar yüksektir. Ve tüm bunlar yeterli değilse, Vimeo, platformda tanıtılacak popüler içeriği belirlemek için Görünümler gibi birkaç birincil gösterge kullanır. Yukarıdakilerin hepsini hesaba katın ve cevap evet - Vimeo Görünümlerini satın almak birçok Vimeo kullanıcısı için işe yarayabilir ve işe yarayabilir.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim