Arkadaşlarımın Hikâyelerini Göremiyorum Hatasının Çözümü

Instagram Arkadaşlarımın Hikâyelerini Göremiyorum Hikâye Gözükmüyor

Instagram üzerinde yaşanan sorunlardan biri de hikâye gözükmüyor problemidir. Arkadaşlarımın hikâyelerini göremiyorum diyen belki on binlerce kullanıcı mevcut. Hikâye gözükmeme nedenleri ve çözümlerini sizlerle paylaşacağız.

Instagram, bazı yeniliklerini başka uygulamalardan esinlenerek aldı. Hikâye paylaşma olayı ilk olarak Snapchat ile başladı. İnstagram bunu uyguladı ve rakiplerini ezmeyi başardı.

Aynı şekilde, Facebook hikâyeler de oldukça beğenildi, ilgi gördü. Tabii, bu da beraberinde bazı sorunları getirdi. Facebook ve instagram’a giriş yaparak sadece hikâyelere bakıp çıkan çok kişi var. Hikâyeler gözükmüyorsa da uygulamanın çoğumuz için anlamı kalmıyor.

İnstagram Hikâye Gözükmüyor Sorununun Nedenleri ve Çözümleri

Instagram sorunlarının nedenleri genelde ortaktır. Hikâyeler gözükmüyor problemi de aynı şekilde. İlk olarak sebeplerine bakalım, son çözüm önerilerine geçeceğiz.

Neden: Her instagram hatasında olduğu gibi ilk neden internet bağlantısı olabilir.

Çözüm: Arkadaşlarımın hikâyelerini göremiyorum diyorsanız farklı bir bağlantı tipi kullanmayı deneyin, alternatif olarak VPN kullanabilirsiniz.

Neden: Yüklediğiniz bazı uygulamalar ya da yanlışlık otomatik tarih ayarını değiştirmek hikâyelerin görünmesini engeller.

Çözüm: Android ve iOS telefonlarınız tarih-saat ayarı bölümüne giderek otomatik seçeneğine tıklayın. Dilerseniz manuel olarak da ayarlayabilirsiniz.

Neden: İnstagram hikâyeler gözükmüyor problemi, hesap bazı özellikler için dondurulmuş olabilir. Bu durum, kural ihlallerinden kaynaklanır.

Çözüm: Geçici bir kısıtlama ise bir süre beklemeniz gerekiyor. Bazı hareketleriniz abartıya kaçtıysa kullanım kısıtlaması kaçınılmazdır. İnstagram yardım merkezi ile de iletişime geçebilirsiniz.

Neden: Hikâyeler gözükmüyor sorunu mobil uygulamanızdaki instagram’ın güncel olmamasından kaynaklanabilir. Aynı şekilde, Android-iOS sürümleriniz de güncellenmemiş olabilir.

Çözüm: İlk olarak Android ve iOS yazılımı için yeni güncelleme gelmiş mi kontrol edin. Varsa yükleyin. İkinci aşama olarak uygulamanın güncellemesine bakın ve onu da tamamlayın.

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Takipçi Satın Al 250 Takipçi 19.99 TL

Instagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al 3000 Beğeni 114.99 TL

Instagram Haftalık Otomatik Beğeni Satın Al 1000 Beğeni 39.99 TL

Arkadaşlarımın hikâyelerini göremiyorum sorunu ortadan kalkacaktır.

Neden: Telefonunuzun ön belleği dolmuşsa birçok uygulama stabil olarak çalışmayacaktır. Hikâye, gönderi, video, fotoğraf… Fark etmez. Hikâyelerin görünmemesi telefonun doluluğu ile ilgili olabilir.

Çözüm: Android telefonunuzu açın ve sırasıyla şu adımları izleyin: Ayarlar –uygulamalar – instagram – depolama -ön belleği temizle. Bu adımdan sonra hikâyeler tekrar gözükür hale gelecektir.

Arkadaşlarımın Hikâyelerini Göremiyorum

Instagram Hikâyeler ile İlgili Diğer Problemler Nelerdir?

Arkadaşlarımın Hikâyelerini Göremiyorum, İnstagram sorunları adlı bir kitap yazsanız epey bir sayfaya ulaşırsınız. Hikâyeler gözükmüyor dışında hikayeler ile alakalı başka problemler de yer alıyor.

  • Hikâye için video, fotoğraf çekeceğim ama selfie kameram bir türlü açılmıyor,
  • Hikâyelerimi öne çıkarmak istiyorum ama herhangi bir tuş yok,
  • Hikâye için gönderimi hazırladım, ama yüklenemedi hatası ile karşılaştım,
  • Gizlilik ayarlarım kapalı, buna rağmen hikâyemdeki konum paylaşımım gözükmüyor,
  • Gönderilerimi paylaşmadan ön izlemeden kontrol etmek istiyorum ama yapamıyorum,
  • Paylaşmak istediğim veriye ait dosyalara instagram uygulamasından ulaşamıyorum,
  • Hikâyeye müzik ekledim ama bir türlü çalmıyor,
  • İnstagram canlı yayın açtım ama kimse izleyemiyor, hikâyeler de yüklenmiyor.

Instagram hikayeler açılmıyor, yükleme hastası alıyorum, hikaye gözükmüyor, arkadaşlarımın gönderilerini göremiyorum gibi temel sorunların çözümlerini sizlerle paylaştım. Yorum bölümünden bize sorularınızı iletebilirsiniz.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim