Bilgisayardan instagram Kullanımı Mümkün mü? PC için Emülatör

Bilgisayardan Instagram Kullanımı Mümkün mü? Program Gerekiyor mu?

Instagram mobil telefonların olmazsa olmazı ama zamanla bilgisayardan kullanımına ihtiyaç duyuluyor. Bilgisayardan Instagram açılır ama bunun için bir emülatöre ihtiyaç duyacaksınız. Programsız yöntemi ise bazı durumlarda mümkündür.

Windows 10 Kullanılıyorum, PC Instagram’ı Destekler mi?

PC’nizde Windows 10 yüklüyse Instagram kullanımı mümkün hale geliyor. Desteklemiyorsa da ek bir program yardımı ile bu işlem yapılıyor. Windows 10’un gelmesi ile birçok yenilik hayatımıza girdi. Bilgisayar kullanımı eskiye göre azalsa da yine hatrı sayılır bir kitleye sahip.

Özellikle iş yerlerinde, home Office çalışanlarda bu ihtiyaç bariz bir şekilde ortaya çıkıyor. Bildiğiniz gibi Android ve iOS için bir market var, Windows 10 da kendine özel bir uygulama marketine sahip.

En güncel sürümü yükledikten sonra marketten Instagram’ı indirerek PC’den kullanıma başlayabilirsiniz. Sol alt köşede yer alan Windows simgesine tıklayın ve “store” yazın. Markete girdikten sonra Instagram yazarak uygulamayı indirin ve hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayın.

Bunun için Google Chrome kullanabilirsiniz. Instagram PC kullanımı beklentileri karşılar mı? Bu kişide kişiye göre değişir ama hemen her özelliği bulabilirsiniz. Android ve iOS’taki gibi stabil çalışması bilgisayarınızın özellikleri ile paraleldir.

Emülatör Programı ile Instagram Kullanımı Emülatör kullanımı ilk olarak oyunlarla hayatımıza girdi. Akıllı telefonlardaki oyunlar öyle hoşumuza gitti ki bunları geniş ekranda oynama isteği doğdu.

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Takipçi Satın Al 250 Takipçi 19.99 TL

Instagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al 3000 Beğeni 114.99 TL

Instagram Haftalık Otomatik Beğeni Satın Al 1000 Beğeni 39.99 TL

PC’ye Android yükleme imkanınız yok, emülatör sayesinde Android yazılımını yükleyerek ve Google Play hesabınıza giriş yaparak istediğiniz uygulama ve oyunu kullanabilirsiniz.

Instagram bilgisayar kullanımı bu şekilde de mümkün hale gelmektedir. Uyarı: Emülatör programlarının üçüncü parti yazılımlar olduğunu unutmayın. Güvenli olmayan bir program ile Google Play store’a bağlı e-mail hesabınız, oradan da giriş yaptığınız Instagram bilgileriniz çalınabilir.

Güvenli birkaç uygulama var ama siz indirmeden önce yorumları okuyun, yeni bir program yerine eskiden beri kullanılan, olumlu yorum olanları tercih edin. Instragram üzerinden yeni gönderi oluşturmayacaksanız bilgisayardan; var olan gönderilerinize yorum yapabilir, özel mesaj olarak başka birine gönderebilirsiniz. Hiçbir programa ihtiyaç duymadan takipçileriniz neler paylaşmış görebilirsiniz.

Onların paylaşımlarını Facebook, direk mesaj, twitter, Messenger, e-posta olarak gönderebilirsiniz. Bağlantıyı kopyalayıp sonradan kullanım için saklayabilirsiniz. İnsgram bilgisayar ve emülatör kullanımı hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık. Kafanıza takılan diğer sorular ve sorunlar için yorumla bize ulaşabilirsiniz.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim