Bilgisayardan ve Telefondan Twitter’a Giriş Yapamıyorum

Bilgisayardan ve Telefondan Twitter’a Giriş Yapamıyorum Sorunu Nasıl Çözülür?

Bilgisayardan ve Telefondan Twitter’a Giriş Yapamıyorum, Twitter 10 milyona yakın kullanıcıya sahip, bazı kişiler giriş yapamıyorum sorunu ile karşılaşabiliyor. Diğer uygulamalara nazaran Twitter erişim sorunu az rastlanıyor.

Güncellemeler ve çeşitli çözümlerle giriş yapma hatası gideriliyor. Twitter mobil cihazların dışında bilgisayardan da çok kullanılıyor. Twitter’a Android veya iOS üzerinden erişim sorunu yaşıyorsanız PC’den deneyin. Bilgisayardan Twitter’a giriş yapamıyorum diyorsanız bu sefer mobil cihazlarınızdan deneyin.

Bilgsayardan Twitter’a Giriş Yapamama Nedenleri ve Çözümü

Twitter’ı açtınız, kullanıcı adı ve şifrenizi girdiniz ama bir hata ile karşı karşıya kaldınız. Mobil cihazlar için anlattığımız ön bellek problemi bilgisayarlarda da sıklıkla yaşanır. Geçmiş çerezlerinizi silerek giriş yapamam sorunu çözülebilir. Resimli şekilde temizleme işlemini yapacağız.

Google Chrome kullanıcıları için çerez (ön bellek) temizleme

Chrome tarayıcınızı açın, aşağıdaki görselde yer aldığı gibi; önce üç noktaya, sonra geçmiş, açılan diğer sekmeden tekrar geçmişe basın. CTRL + H kısa yolunu da deneyebilirsiniz.

Twitter’a Giriş Yapamıyorum

Geçmişe tıkladıktan sonra karşımıza tarama verilerini yazılı bir sayfa gelecek, tıklayıp bir sonraki sayfaya geçeceğiz.

Twitter’a Giriş Yapamıyorum

Burada, geçmiş verilerimizin kayıtlı olduğu alan pencere olarak açılacak. Sadece 24 saatlik ön belleği temizleyebileceğiniz gibi bütün geçmişi de silebilirsiniz.

Google Chrome’da bu adımları tamamladıktan sonra Twitter girişi tekrar deneyiniz, sorun çözülürse yorumlarda yazarsanız seviniriz. Mozilla kullanıcıları için ön bellek temizleme Bilgisayardan ve Telefondan Twitter’a Giriş Yapamıyorum , Mozilla’da da durum pek farklı değil. Resimli anlatımdaki gibi sağ üst köşedeki üç çizgiye tıklayın. Ardından seçenekler bölümüne giriş yapın.

Sonraki sayfada sağ alanda karşımıza bazı sekmeler gelecek. “Gizlilik ve güvenlik” yazan yere tıkladıktan sonra verileri temizle diyoruz.

Twitter’a Giriş Yapamıyorum

Twitter’a Giriş Yapamıyorum Son aşamada ise sadece temizle demek kalıyor. Böylece ön bellek temizlenecek Twitter erişim sorunu çözülecek.

Yukarıda verdiğimiz bilgisayardan giriş yapamama çözümleri, ön bellek problemi yaşayanların işine yarayacaktır. Mobil cihazlar için farklı çözümler deneyeceğiz.

Mobil Cihazlardaki Twitter Erişim Sorunu Nasıl Çözülür?

Günümüzde Twitter gibi birçok sosyal mecra Android ve iOS üzerinden kullanılıyor. Aslında Twitter giriş yapamıyorum sorunu en sık akıllı telefonlarda karşımıza çıkıyor.

Telefonunuza yüklediğiniz farklı bir uygulama, yanlışlıkla bir ayarı değiştirme, Twitter son güncellemeyi yüklememe erişim sorununa neden olur. ilk olarak Twitter’ı güncelleyin, tarih-saat ayarlarının doğruluğunu kontrol edin.

Twitter Beğeni Satın Al Hizmetlerimiz 9.99 TL'den başlamaktadır.

Twitter Takipçi Satın Al Paketlerimiz 44.99 TL'den başlamaktadır.

Twitter Video İzlenme Satın Al 500 Video Görüntülenme Sadece 4.99 TL!

Twitter Trend Topic TT Satın Al 5.499 TL'ye garantili, 5 dakikada gündemde ol!

Twitter ReTweet RT Satın Al 100 RT Sadece 39.99 TL

Bu basit adımlarla sorun çözülebilir. Eğer hepsini denemenize rağmen hala hata ekranı alıyorsanız, bilgisayardaki gibi mobil uygulamaların da ön belliğini temizlemeniz gerekir. iOS’ta yapacağınız silme işlemi bütün geçmişi temizleyeceği için tavsiye etmiyoruz.

Bunun yerine uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyin. Android için ön bellek temizle işlemi işe yarayabilir. Resimli anlatım ile bunu size göstereceğiz. Android telefonunuzun ayarlar bölümüne girin, uygulamalara bölümünden Instagram’a tıklayın.

Karşınıza instagram ile ilgili ayrıntılı bilgiler gelecek. Buradan depolama yazan yere tıklayınca karşımıza verilerle ilgili detay çıkacak. Sağ altta yer alan ön belliği temizle seçeneğine tıklayın.

Bilgisayardan ve Telefondan Twitter’a Giriş Yapamıyorum , Android’teki bu işlemlerden sonra muhtemelen Twitter giriş yapamıyorum probleminiz çözülecektir. Bütün denemelere rağmen erişim sorunu sürüyorsa teknik bir sorun olabilir.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim