Facebook Fotoğraf İncelemesi Ne Kadar Sürer? Kimlik İstiyor Çözümü

Kendinizi bazı sorunlardan dolayı Facebook fotoğraf incelemesi ne kadar sürer sorusunun yanıtını ararken bulabilirsiniz. Bu durumun artık çok daha sık karşımıza çıkıyor olması fake hesaplar için alınan önlemlerden kaynaklanıyor.

Tüm sosyal mecralarda buna ilişkin bazı önlemler alınıyor ve bu önlemler tam anlamıyla kontrollü bir biçimde uygulanarak kullanıcılara yansıtılıyor. Daha temiz ve şeffaf bir sosyal medya alanı yaratılması için her şey ince elenip sık dokunuyor.

Bunlardan birisi olarak ise kimlik doğrulama hemen herkesin karşısına çıkabiliyor. Öncelikli olarak kimliğinizin talep ediliyor olması kayıt esnasında yalnızca temel bilgilerin istenmesinden dolayıdır.

Hiçbir kişisel veri girmeden Facebook hesabı açmak mümkün olduğu için herkes dilediği kadar hesap açabiliyor. Oysaki şirket her kullanıcının tek bir hesabı olması gerektiğini her defasında hatırlatıyor.

Facebook fotoğraf incelemesi işte bu yüzden talep edilen bir unsur olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu bir sorundan ziyade bir çözüm olarak görülebildiği için hesabınızın güvenliğini tehdit etmiyor.

Tam tersine belli spam şikâyetlerden veya farklı sebeplerden dolayı kapatılmış olan hesabınızı yeniden aktif hale getirebilmeniz için de bu yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Ancak bu sayede sorunsuz bir biçimde hesabınızı geri alabilirsiniz.  

Facebook Türk Beğeni Satın Al – 100 Türk Beğeni 19.99 TL

Facebook Beğeni Satın Al – 100 Beğeni 19.99 TL

Facebook Takipçi Satın Al – 250 Takipçi 39.99 TL

Facebook Sayfa Beğenisi Satın Al – 250 Sayfa Beğenisi 54.99 TL

Facebook Sayfa Takipçisi Satın Al – 500 Sayfa Takipçisi 104.99 TL

Facebook Organik İzlenme Satın Al – 500 Video İzlenme 59.99 TL

Facebook Kimlik İstiyor Çözümü

  Facebook fotoğraf inceleme süresi ile ilgili net bir zaman aralığı ne yazık ki bulunmuyor. Ancak ekip en hızlı şekilde bu bildirimlere geri dönerek kullanıcıların sorunlarına çözüm üretmeye devam ediyor.

Mesela bazı dönemlerde 24 saat içerisinde kullanıcılara geri dönüş yapılarak hesabın aktif hale gelmesi mümkün oluyor. Yoğunluğa bağlı olarak bu kimlik doğrulama aktivasyonu biraz daha gecikebiliyor.

Yine de hiçbir zaman cevap alamamak ya da talebinizin çözümsüz kalması gibi durumlar yaşanmadığını vurgulayalım. Özellikle Facebook kimlik doğrulama yapabilmek adına dikkat etmeniz gereken temel detaylar var. Bunları eksiksiz bir biçimde yaptığınızda çok daha hızlı ve kesin sonuç alacağınızın garantisi verilebilir.

  • Bir kağıda adınızı, soyadınızı yazmanız gerekiyor.
  • Aynı kağıdın üst kısmına size hesabınız için gönderilen doğrulama kodunu yazmanız gerekiyor.
  • Kağıdın alt kısmına ise mevcut hesabınızın kullanıcı adını yazmanız gerekiyor.
  • Bu üç bilgiyi yazdıktan sonra yüzünüzün göründüğü, kağıdı kameraya doğru tuttuğunuz bir fotoğraf çekilerek göndermeniz gerekiyor.
  • Bu fotoğrafta kağıdı elinizle tutarken ellerinizin yarım olmaması, fotoğrafta tamamının gözüküyor olması en önemli kıstas.
  • Yine kağıdın tümünün görünmesi, yüzünüzün aydınlık bir ortamda çekilerek belirgin olması, yazıların okunaklı olması önem arz ediyor.

Bu kriterlere uygun bir biçimde yapıldığı takdirde Facebook fotoğraf incelemesi en hızlı şekilde sonuçlanmaktadır. Üstelik son zamanlarda 24 saat içerisinde sonuç alınan, cevabın olumlu olduğu tüm hesap doğrulama işlemlerine şahit olabiliyoruz.  

Facebook Hesap Onaylama

  Facebook hesap doğrulama işleminin gerekliliği aynı zamanda gerçek kullanıcı olduğunuzu kanıtlamanıza yardımcı oluyor. Bunu hesap doğrulama noktasında iletişim bilgilerinizle ve özellikle telefon numaranızla yapabilirsiniz.

Cep telefonu numaranızı doğrulamanız halinde gelecek olan aktivasyon kodunu girerek hesabınızı doğrulamayı başarabilirsiniz. Bunun ötesinde pek çok kullanıcı telefonla kayıt olmak istemediği için sonrasında kimlik doğrulama adımıyla karşı karşıya kalabiliyor.

Teknik olarak Facebook doğrulama işlemi adım adım yapılarak uygulandığında çok kısa sürede tamamlanıyor. Bunun için size gönderilen mail adresinde tüm yönergeler belirtilmiştir.

Facebook ekibiyle bağlantıya geçtiğiniz andan itibaren sorununuzun çözümü için hummalı bir çaba sarf edileceğinden emin olabilirsiniz. İşlem süresi olarak çoğunlukla 24 saatlik bir periyot yeterli olmakla beraber yoğunlukla beraber bu sürecin uzaması mümkündür. Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Facebook Fotoğraf İncelemesi Ne Kadar Sürer?

Facebook fotoğraf incelemesi için süre değişkendir. Sistemsel sorun yoksa bazen 24-48 saat arasında çözülür. Eğer yoğun bir dönemse 1-2 hafta da sürebilir.

Facebook Kimlik İstiyor Çözümü

Facebook, hesabınızla ilgili şüpheli bir durumda sizden kimlik onayı isteyebilir. Bu durumda kimliğini istenen şartlarda, düzgün şekilde fotoğraflarını çekip göndermeniz gerekir.  Güvenlik açısından doğru bir yere yükleme yapıyorsanız tereddüt etmeyin.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim