Facebook Kaydedilenler Nerede? Kaydedilenleri İndirme İşlemi

Facebook kaydedilenler nerede sorusunu her zaman hoşunuza gidebilecek olan içerikleri kaydettikten sonra  kendinize sorabilirsiniz. Pek çok insan gördüğü videoları, güzel bir görseli ya da işine yarayacak bir içeriği hızlı bir biçimde kaydetmektedir.

Bu tüm sosyal ağlarda var olan ve en çok kullanılan özelliklerin başında geliyor. Eğer hızlı bir biçimde sonradan geri dönmek istiyorsanız bu içerikleri aynı noktada toplayabilirsiniz. Tabii ki sonradan bu içerikleri nerede bulacağınızı merak etmeniz gayet doğal. Bunun için hem masaüstünde hem de mobilde kolayca erişebileceğiniz bir yol mevcut. Facebook kaydedilenlere bakma işlemi birkaç adımdan ibaret.

  • Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan üç çizgi sembolüne tıklayın.
  • Karşınıza çıkan menüde genellikle en üst sırada yer alan kaydedilenler alanını göreceksiniz.
  • Buraya tıkladığınızda da kaydettiğiniz içeriklerin tümünü kayıt butonuna bastığınız zaman sıralamasına bağlı olarak listeleyebilirsiniz.

Oldukça pratik bir yöntemle Facebook kaydedilen videolar karşınıza çıkacaktır. Aynı zamanda gördüğünüz bir etkinlikten videoya, fotoğraftan bilgi içeriğine, reklamdan soru cevaba kadar tüm içerikleri kaydedilenler listesine aktarabilirsiniz.

Sonradan dönüp bakmak isteyeceğiniz ve Facebook üzerinde yer alan tüm içerikler burada sıralanacaktır. Yine liste üzerinden kaydedilenlerden kaldır diyerek izledikten sonra silme işlemini yapabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız düzenlemeyi bir adım öteye götürmek ve bu içerikleri indirmek yine bir seçenek.  

Facebook Türk Beğeni Satın Al – 100 Türk Beğeni 19.99 TL

Facebook Beğeni Satın Al – 100 Beğeni 19.99 TL

Facebook Takipçi Satın Al – 250 Takipçi 39.99 TL

Facebook Görüntülenme Satın Al – 500 Video İzlenme 59.99 TL

 

Facebook Kaydedilenler İndirme

  Facebook kaydedilen videoyu indirmek istediğinizde bunun için ihtiyaç duyacağınız bir üçüncü parti uygulama olacak. Keza fotoğrafları bilgisayarınıza ya da telefonunuza direkt olarak indirmeniz mümkün.

Böylece cep telefonunuzun galerisine, bilgisayarınızın masaüstüne ya da indirilenler klasörüne tüm fotoğrafları birkaç tık ile edinebiliyorsunuz. Eğer indirmek istediğiniz içerik bir video ise Facebook video indirme uygulaması ihtiyacınız doğacaktır.

Şu sıralar gerek bilgisayar gibi masaüstü cihazlar için gerekse telefon ve tabletler için çok sayıda indirme aplikasyonu bulunuyor. Android cihazlar için Google Play Store üzerinde, iOS cihazlar içinse App Store aracılığıyla ya da alternatif bir uygulama market ile Facebook video downloader olarak arama yapabilirsiniz. Uygulamaların kullanılışı ise son derece basittir.

  • Uygulamayı ya da programı cihazınıza yükleyin.
  • Facebook video indirme programı ile indireceğiniz videoyu seçmek için link adresini kopyalayın.
  • Kaydedilenler listesinde olsun ya da olmasın video linkini kopyaladıktan sonra programın ilgili satırına yapıştırın.
  • Formatını mp3 olarak ses, mp4 olarak video şeklinde seçip kalite ayarını yaptıktan sonra indirme tuşuyla devam edin.

  Basit bir şekilde Facebook video indirme işlemi tamamlanacak ve belirlemiş olduğunuz şekilde video kullanıma açılacaktır. Bu hem Android ve iOS için geçerli olan mobil uygulamalarla hem de Windows ve Mac için sunulan masaüstü programlarla yapılabiliyor. Ayrıca ücretsiz versiyonlar Facebook kaydedilen videoları indirme noktasında sınırlı bir kalite seçeneği sunarken ücretli programlar çok daha fazlasını vadeden bir yapıya sahip. Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Facebook Kaydedilen Şeyler Nerede?

Facebook kaydedilenler özellikle çok beğendiğimiz ya da satın alma için kullandığımız bir özelliktir. Gözle görülür bir noktada olmadığı için nerede olduğunu bulmakta zorlanıyoruz. Facebook hesabınıza girin ve sağ üst köşedeki … yazan yere tıklayın. Burada kaydedilenleri göreceksiniz.

Facebook Kaydedilenler Nasıl İndirilir?

Facebook kaydedilenler listenizde video çoğunlukta ise ek programlarla indirme işlemi yapılır. Facebook video downloader yazın ve güvenilir bir program indirin. Kaydedilenlerdeki videolar linklerini uygulamaya yapıştırın ve indirin.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim