Facebook Sayfa Oluşturma 2023

Facebook Sayfa Oluşturma nasıl Yapılır ? Facebook Sayfa Faydaları Nelerdir?

Facebook Sayfa Oluşturma , Facebook’ ta bir sayfanızın olması size birçok artılar kazandırır. İşletmeniz, markanız, İnternet siteniz, hobiniz veya herhangi bir nedenden olayı Facebook’ta bir sayfa oluşturabilirsiniz.

Bir Facebook sayfasına sahip olarak, milyonlarca kişiye erişebilmenizi sağlar. Facebook sayfasına sahip olmanın en büyük olumlu yönlerinden biri ise , belirleyeceğiniz kriterler ile düşük ücretler ile Facebook üzerinden reklam vererek binlerce kişiye marka veya hizmetiniz hakkında reklam vererek, direkt olarak müşteri kitlenizle iletişim haline geçmenizdir.

Facebook Türk Beğeni Satın Al – 100 Türk Beğeni 19.99 TL

Facebook Beğeni Satın Al – 100 Beğeni 19.99 TL

Facebook Takipçi Satın Al – 250 Takipçi 39.99 TL

Facebook Sayfa Beğenisi Satın Al – 250 Sayfa Beğenisi 54.99 TL

Facebook Sayfa Takipçisi Satın Al – 500 Sayfa Takipçisi 104.99 TL

Facebook Organik İzlenme Satın Al – 500 Video İzlenme 59.99 TL

Facebook sayfalarında tutulan istatistikler sayesinde, hangi yaş veya cinsiyet grubunun sayfanızda etkileşim kurduğunu görebilir, böylelikle sayfanızda paylaşmayı hedeflediğiniz kampanya veya duyuruları bu değerlere göre belirleyebilirsiniz. Öncelikle Facebook’ta bir sayfanızın olabilmesi için , kişisel bir Facebook hesabına sahip olmalısınız. 

Facebook Sayfa Oluşturma

Facebook hesabınızı giriş yaptıktan sonra, Facebook İnternet sitesinin sağ üst köşesinde yer alan aşağı doğru ok butonuna tıklıyoruz. 

Facebook Sayfa Oluşturma

Facebook Sayfa Oluşturma , Açılan menü ögelerinden Sayfaları Yönet seçeneğine tıklıyoruz. Facebook Sayfa Oluşturma Açılan Sayfalar kısmından, sağ kısımda yer alan Sayfa Oluştur butonuna tıklıyoruz.

Facebook Sayfa Oluşturma Oluşturacağımız sayfa bir işletme veya marka sayfası mı olacak yoksa fan sayfası ya da bir topluluk sayfa mı olacak?

Hangi kategori size hitap ediyorsa seçip altında yer alan Başla butonuna tıklıyoruz

.

Sayfa bilgilerinizde markanızın kategorisini seçtikten sonra markanızın ismini yazıp “Facebook kullanım şartlarını kabul ediyorum” seçeneğini işaretlemeli  ve “Kullanmaya Başla” butonuna basarak devam etmelisiniz.  

 

Facebook Sayfa Oluşturma , Facebook sayfaları, marka ve işletmeniz ile ilgili bilgiler içerdiğinden, markanız ile ilgili daha detaylı bilgi eklemelisiniz. Bir sonraki adımda karşınıza çıkan sayfalarda markanız ile ilgili detayları girmeniz istenecektir.

Facebook Sayfa Oluşturmada bir sonraki adım sayfanız için seçeceğimiz profil resmi ve kapak fotoğrafını belirlemelisiniz. Sayfanız için bu fotoğraflar bir vitrin niteliğinde olacağı için, fotoğrafların ölçülerini doğru belirlemek çok önemli.

Profil ve kapak fotoğraflarını seçip devam ediyoruz. Geri kalan adımları Facebook'un sizi yönlendirmesi ile tamamlayabilirsiniz. Bu adımları eksiksiz bir şekilde tamamladıysanız tebrikler artık sizin de bir Facebook sayfanız var demektir.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim