Facebook Sayfası Nedir? Sayfa Beğenisi Nasıl Artırılır? Beğeni Kazanma Yolları

 

Facebook sayfası açarak yüz binlerce beğeni kazanabilir, size göstereceğimiz beğeni artırma yöntemleri sayesinde işinizde veya bireysel yaşamınızda daha popüler hale gelebilirsiniz.

Facebook Sayfası Nedir? Sayfa Beğenisi Nasıl Artırılır? Beğeni Kazanma Yolları

Facebook Sayfası Nedir, Ne İşe Yarar? Facebook sayfası; belirli gurupları bir araya toplayan, ortak bir paydada ilerlemeyi sağlayan, kimi zaman yardımlaşma kimi zaman da ticari amaçta işe yarayan bir platformdur.

Hayvansever bir sayfa açarak birçok cana yardımcı olabilirsiniz. Kendi şehrinize ait bir sayfa ile her şeyden haberdar olabilirsiniz. İşletmenizi en iyi şekilde tanıtarak, bölgesel ya da ulusal çapta büyüyebilirsiniz. Eğer ürün satıyorsanız Facebook sayfasında paylaşımlar yaparak ve beğenilerinizi artırarak müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Facebook Sayfa Beğenisini Arttırmanın Birkaç Farklı Yolu

Bir sayfa açtıysanız takipçi sayınızın fazla olmasını istersiniz. Ücretli veya ücretsiz olarak beğeni arttırmanın farklı yolları bulunuyor. Programlar ile Beğeni Kazanma Ne Kadar Riskli? Beğeni kazanmanın yollarından biri program kullanmaktır.

Bunun için özel uygulamalar veya siteler bulunur. Tabii, size bazı şartlar öne sürerler, “bu adımları izlerseniz sayfanızın beğenisi artar” derler. Bazıları doğru çıksa da çoğu kötü niyetlidir. Bu yerlere ana hesabınızla giriş yapacağınız için sizin hesabınızı çalabilirler.

Bazı hesaplarda +18 paylaşımlar görürsünüz, halbuki o paylaşımı yapan kişinin bu durumdan haberi bile yoktur. Genelde beğeni artırma için üye oldukları siteler bu tür içerikleri otomatik paylaşır, hesap sahibi bunları göremez.

Onun için biz bu yöntem ile beğeni artırmayı tasvip etmiyoruz. Facebook Sayfa Beğenisi Satın Almak Mantıklı mı? Birçok yol denediniz ama Facebook sayfa beğeniniz artmadı. Beğeni satın alma seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Bu yöntemde hesabınızın giriş bilgileri verilmediği için güvenilirdir. Tabii, satın aldığınız firmanın da güvenilir olması gerekir. İlk etapta uygun fiyatlı Facebook takipçi satın alıp deneme yapabilirsiniz. Beğeniler gerçek kullanıcı mı?

Tabii ki, zaten takipçi aldıktan sonra yaptığınız paylaşımlara gelen yorumlar ve beğeniler artacaktır ki bu da gerçek olduğunun kanıtı olacaktır. Bazı siteler 1000 takipçi için bile çok yüksek ücret talep edebilirler, bu yüzden uygun olanlara da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Hesap çalınma riski olmadığından bu beğeni artırma yöntemi denenebilir. Fazla Bütçem Yok Ücretsiz Olarak Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl Arttırılır? Bütçeniz yeterli değilse ya da başka bir şey için harcayacaksanız organik beğeni kazanma yollarına başvurabilirsiniz. Bu ciddi emek isteyen bir iş olsa da ücretsiz bir yöntemdir. Yorum ile Beğeni Kazanma

Facebook’ta ne kadar aktifseniz sayfanızı o kadar iyi tanıtırsınız ve beğenileriniz de artar. Farklı guruplara girerek yorum yaparak sayfanızı ücretsiz olarak tanıtabilirsiniz.

Tabii, bu tanıtımı yaparken içeriklerinizi gözden geçirin, kötü örnekler olmasın, herkesin dikkatini çeken, güncel ve özgün içerikler paylaşmaya özen gösterin. Ne kadar farklı sayfada yorum yaparsanız takipçi kazanma şansınız da yükselmeye başlayacaktır.

Farklı Sayfalarla Paylaşım Takası Yapmak Ücretsiz olarak işlem yapmak istiyorsanız takas yöntemini deneyebilirsiniz. Beğenisi fazla olan bir sayfaya paylaşım ricasında bulunun, siz de onların paylaşımlarını kabul edin.

Böylece guruplar arasında etkileşim arttıkça beğeni de çoğalacaktır. Genelde ücretli paylaşımlar yapılsa da takası kabul edenler de oluyor.

Reklam Vererek Facebook Beğenisi Arttırma Mantıklı mı?

Organik ve ücretli beğeni artırmanın bir yolu da reklam vermektir. Facebook ve Instagram’da paylaşımlar yaparak ve bunları öne çıkararak reklam verebilirsiniz. Mantıklı bir işlem olsa da verdiğiniz para ile kazandığınız beğeninin sizi tatmin edip etmemesi önemlidir.

Doğru strateji, kaliteli ve dikkat çekici bir paylaşım, bir miktar da bütçe ile beğeninizi arttırabilirsiniz. Özellikle bölgesel çapta bir sayfa ise sadece kendi bulunduğunuz bölgeye reklam verme şansına sahipsiniz.

Facebook Sayfamı Nasıl Daha Dikkat Çekici Hale Getiririm?

Eğer kullanıcıların Facebook sayfanızı beğenmesini istiyorsanız; profil fotoğrafınız, kapak resminiz çok kaliteli olmalı. Sayfadaki açıklamalar tatmin edici ve doğru bilgiyi vermelidir. Paylaşımlarınızın kalitesi sayfanızdaki kitlenin de kalitesini artıracaktır.

İnsanlar sizin sayfanızı beğenecekse önce paylaşımlarınızı beğenmelidir. Görselin etkileyici olması önemli, içeriklerin de sadece size özel olmasını tavsiye ediyoruz. Kopya içeriklerle beğeni artırma biraz zor olacaktır.

Paylaşım sayılarına dikkat edin. Gün içerisinde onlarca paylaşım yaparsanız sizi takip edenler bir süre sonra sıkılır ve sizi takibi bırakırlar. Belirli aralıklarda, abartı olmayan ama düzenli şekilde paylaşım yapın.

Facebook’un en çok kullanıldığı saatleri belirleyerek günde 3-4 dikkat çekici paylaşım yapabilirsiniz. Benim zamanın olmuyor, düzenli şekilde içerik paylaşamıyorum, ne yapmalıyım?

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Takipçi Satın Al 250 Takipçi 19.99 TL

Instagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al 3000 Beğeni 114.99 TL

Instagram Haftalık Otomatik Beğeni Satın Al 1000 Beğeni 39.99 TL

Facebook sayfa beğenisi artırmak ve takipçi kaybetmemek için paylaşımlara ara vermeyin. Zamanlamayı kullanarak işiniz olduğunuz günleri boşa çıkarabilirsiniz ama paylaşımlarınız devam eder.

Takipçilerin sizi tavsiye etmesi için verilen sorulara hızlı şekilde yanıt verin. Facebook’ta mesajlara yanıt verme süresi gözükür, oradaki süre ne kadar kısa olursa yeni gelen kişilerin sizi takip etme ihtimali de o kadar artar.

Facebook sayfa beğenisi artırmak için beğeni hilesi kullanmayın. Hızlı takipçi artırmak için yapacağınız yöntem sayfanızın kapanmasına neden olabilir. Beğeni kazanmak için; satın alma, reklam verme, farklı guruplarda paylaşım ve yorum yapmak daha mantıklı bir hamle olacaktır.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim