Facebook Silinen Mesajları Nasıl Geri Getirilir? Resimli Anlatım

 

Facebook ve Messenger’da silinen mesajları geri getirmek için hiçbir program kullanmanıza gerek yok. Mesajları kurtarmak için çözümü resimli olarak sizlere aktaracağız.

Facebook Silinen Mesajları Nasıl Geri Getiririm? Programsız Resimli Çözüm

Facebook, gençler arasında yavaş yavaş popülerliğini kaybetse de hatrı sayılır şekilde kullanıcı sayısı mevcut. Özellikle orta ve ileri yaş Facebook bağımlısı oldu ve tabiri caizse gençleri aratmıyorlar. Hatayla silinen mesajları geri getirmek isteyen kullanıcı sayısı çok fazladır.

Özellikle silinen fotoğraflar sizlerde derin bir hüzün yaratsa da geri getirme işlemi ile sizi bu hüzün deryasından çıkaracağız. Her zaman diyoruz ya, Facebook bizi takip ediyor, her şeyimizi biliyor… Evet, çok da yanlış bir bilgi değil.

Facebook arşiv sistemi ile neredesiniz, ne yapıyorsunuz, neler yazdınız, gönderdiniz, aldınız… Kayıt altına alınıyor. Bu istemediğimiz bir durum olsa da silinen verilerimizi geri getirmek adına olumlu bir durumdur.

Facebook Silinen Mesajları Adım Adım Geri Getirme

Messenger üzerinden yaptığınız konuşmaları sildiyseniz geri getirme için ilk olarak Facebook sayfanıza giriş yapın. Sağ üst köşedeki profil resminize tıklayın, arından kırmızı işaretli ayarlar ve gizlilik sekmesine, sonrasında yeni penceredeki ayarlara tıklayın.

Ayarlar sekmesinden sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek, Facebook bilgilerin kısmına tıklayın.

Facebook bilgilerini tıkladıktan sonra bilgilerine eriş sekmesine tıklıyoruz.

Sonraki adımda karşımıza bir kopyasını istemen halinde indirebilirsin bölümü gelecek.

Facebook silinen mesajlarınızı geri getirmek için bilgileri indirebilirsin kısmına tıkladıktan sonra, hangi verilerin kopyalarını ve ne tür bir dosya ile istediğimizi soracak.

Dosya oluştur dedikten sonra ilk etapta bir onay maili gelecek. Daha sonra; silinen mesaj, fotoğraf, video, diğer dokümanların olduğu kopyanın hazır olduğunu bildiren mail size ulaşacak. Dilerseniz mevcut kopyalar kısmından da istediğiniz verileri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Facebook silinen mesajları geri getirme için kullandığımız alanda; hareketler dökümü, bilgilerini yönetme gibi seçenekler de vardır. Hatta aynı alanda hesabınızı dondurma veya kalıcı olarak silme işlemlerini de yapabiliyorsunuz.

Facebook Türk Beğeni Satın Al – 100 Türk Beğeni 19.99 TL

Facebook Beğeni Satın Al – 100 Beğeni 19.99 TL

Facebook Takipçi Satın Al – 250 Takipçi 39.99 TL

Facebook Sayfa Beğenisi Satın Al – 250 Sayfa Beğenisi 54.99 TL

Facebook Sayfa Takipçisi Satın Al – 500 Sayfa Takipçisi 104.99 TL

Facebook Organik İzlenme Satın Al – 500 Video İzlenme 59.99 TL

Facebook’a giriş yaptıktan sonra bu linke tıklayarak https://www.facebook.com/settings?tab=your_facebook_information direk bilgilerine eriş kısmına ulaşabilirsiniz. Hareketler Dökümü Nedir? Facebook ile alakalı bilgilerin hemen hepsine erişebileceğin alandır. Arşiv, etiketlendiğin gönderiler, çöp kutusu…

Bilgilerini Yönet Kısmı Ne İşe Yarar? Facebook bilgilerini yönet kısmından ayrıca Instagram’ı da yönetebilirsiniz. Gizlilik ayarları, profil düzenleme, yüz tanıma ayarları… Aşağıdaki görselde daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Facebook Hesap Dondurma ve Silme Facebook hesabınızı tatil moduna alarak dondurma işlemi yapabilirsiniz. Yeni bir hesap açacaksanız ya da bir daha Facebook kullanmayacaksanız kalıcı olarak silebilirsiniz.

Hangi işlemi yapmak istiyorsanız seçin ve işleme devam et diyerek hesabınızı askıya alın. Facebook silinen mesajları geri getirmek için kesinlikle program kullanmanızı önermiyoruz. Hesabınız çalınabilir ve bütün bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. Resimli anlatımla güvenilir şekilde silinen fotoğraf, mesaj evraklarınızı geri getirebilirsiniz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim