Facebook Takipçi Arttırma

Facebook takipçi sayınızı arttırırsanız ne olur?

Facebook takipçi sayım nasıl artar? Facebook'ta nasıl ünlü olunur? Facebook açma? Gibi soruların hepsinin cevabını bu yazımızda bulacaksınız.

Kendinizi Facebook'ta takipçi sayısı yüksek olan bir profile bakan bir kullanıcının yerine koyun. Facebook takipçi sayınızın 185 olduğunu varsayalım. Paylaşımlarınız çok kaliteli,fakat birtürlü istediğiniz takipçi sayısına ulaşamıyorsunuz .

Çünkü kullanıcılar paylaşımlarınızı gerçek anlamda beğenseler de,altındaki like sayısı ve hesabınızın facebook takipçi sayısı (https://sosyalmedyaofisi.com/facebook-sayfa-takipcisi-satin-al) hesabınızı takip etmemelerine , paylaşımlarınızın like butonuna basmamalarına sebep oluyor.

Facebook aktif takipçi servisimizi kullandığınız takdirde hesabınızda tarafımızca aktif edilen gerçek kullanıcıların haricinde,hesabınızın takipçi sayısının birden organik olarak kat kat arttığını,paylaşımlarınızın gelirinizi ve etkileşimlerinizi nasıl yükselttiğini kendi gözlerinizle görecek ve sonuçlara inanamayacaksınız. 

Siz de facebook aktif takipçi ve diğer servislerimize göz atın. Bu servisler için astronomik rakamlar ödemenize gerek yok,fiyat listemize göz atabilir , sormak istediklerinizi çekinmeden hem mail ile hem de canlı destek hattı ile  bize sorabilirsiniz.

Takipçi sayısının psikolojik etkisi

İnsan,yaratılış itibariyle sosyal bir varlıktır. Çevresinden çabuk etkilenen insan fıtratı,etrafındaki çoğunluğun davranış şekli ile kendi davranışlarını yönlendirir ve ne kadar farklı ya da hatalı olursa olsun kendisini , etrafındakilerin davranışlarına uyum sağlamaya zorlar.

Uzun kısa çubuk deneyini hatırlarsınız . Birkaç kişiye karşılarındaki tabloda hangi çizginin daha uzun olduğu sorulur. Denek ısrarla doğru cevabı verir fakat diğer kişilerin verdiği cevap birbiriyle aynı olunca psikolojik baskıya dayanamaz ve o da yanlış olmasına ragmen diğerleri ile aynı cevabı verir.

Insanlar birbirinden çok kolay etkilenir. Bu yüzden takipçi sayısı yüksek olan hesapları gören insanlar da bu görüntüden etkilenerek takip et butonuna kolaylıkla basarlar.

Facebook takipçi sayısı neden önemlidir?

Facebook ya da diğer sosyal medya servislerinde de durum aslında bundan farksızdır. Sosyal medya platformlarında dolaşırken,dikkat ederseniz,çok beğeni almış bir paylaşımı daha kolay hatta hiç okumadan beğenirken sadece birkaç beğeni almış paylaşımları beğenmekte zorlandığınızı farkedeceksinizdir.

Ya da facebook takipçi sayısı birkaç yüz olan bir hesabı hızlıca es geçerken,facebook takipçi sayısı yüksek kullanıcıları takip etmekte tereddüt etmeyeceksiniz.

Ayrıca facebook takipçi sayısı yüksek kullanıcıların profiline girip takipçi sayısının bu kadar yüksek olmasının nedenlerini araştırırken bir çok paylaşımını da beğeniyor hatta altlarına yorum yapıyor olmalısınız.

Bu yaptığınız aktivitelerin her birisi facebook total etkileşim hacmini yükseltmekte,takip edip beğendiğiniz kullanıcının portföyünü genişletmekte ve ulaşabildiği kişi sayısını artırmaktasınız.

Bu davranışınızın nedeni aslında farkında olmadığınız toplumsal baskıdır. Tıpkı yukarıda bahsettiğimiz deneydeki deneğin farkında olmadan kendisini yanındaki 4 kişinin baskısı altında hissederek davranışını onlara uydurduğu gibi siz de kendinizi önünüzdeki paylaşımı beğenen binlerce kişinin davranışına uydurarak paylaşımı beğeniyor, hesabı takip ediyorsunuz.

Facebook takipçi arttırmak (https://sosyalmedyaofisi.com/facebook-takipci-satin-al) için sayfamıza bir göz atın.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim