Facebook'a Nasıl Ulaşabilirim? Müşteri Hizmetlerine Erişme

Facebook Yetkililerine İletişime Geçme Yolları Nelerdir?

Facebook için desteğe ihtiyacınız varsa yetkililere nasıl ulaşabilirim diyorsanız: Facebook ile iletişime geçmek için; mail, telefon ve destek merkezi kanallarını kullanabilirsiniz.

Facebook 15 senedir kullanılan, en popüler sosyal medya ağlarından biridir. Kullanıcı sayısını dikkate alırsak birçok teknik sorunla karşılaşabilirsiniz. Bunun için iletişime geçme yollarını bilmeniz gerekiyor. Birçok sosyal ağın telefon ile desteği olmasa da Facebook için ücretli ama telefon ile müşteri hizmetleri desteği bulunuyor.

Facebook Müşteri Hizmetlerine Bilgisayardan Ulaşmak

Facebook müşteri hizmetlerinden yardım almak için, bilgisayarınızdan veya mobil tarayıcılarınıza “facebook.com/help/contact/357439354283890” bu linki kopyalayın.

Facebook'a Nasıl Ulaşabilirim?

Aşağıdaki gibi bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Sorununuzun detaylarını Facebook yardım merkezinin sol menüsünden seçin. Örnek resimde giriş sorunu bildirimi var.

Sizden istenen bilgileri, görselleri bütün ayrıntıları ile gönder diyerek müşteri hizmetlerinden online yardım alabilirsiniz. Sorunuzu Facebook yetkililerine aktarırken Facebook’a kayıtlı olduğunuz e-posta adresini yazmayı unutmayın.

Web sitesi üzerinden destek hattına ilettiğiniz sorunun çözümü yazdığınız maile adresine gelecektir. Bu işlem yetkililerin yoğunluğuna göre 1-7 gün arasında değişiklik gösterebilir.

Facebook Türk Beğeni Satın Al – 100 Türk Beğeni 19.99 TL

Facebook Beğeni Satın Al – 100 Beğeni 19.99 TL

Facebook Takipçi Satın Al – 250 Takipçi 39.99 TL

Facebook Sayfa Beğenisi Satın Al – 250 Sayfa Beğenisi 54.99 TL

Facebook Sayfa Takipçisi Satın Al – 500 Sayfa Takipçisi 104.99 TL

Facebook Organik İzlenme Satın Al – 500 Video İzlenme 59.99 TL

Facebook Yetkililerine Mail Yolu ile Nasıl Ulaşabilirim?

Facebook'a Nasıl Ulaşabilirim? , Facebook sorunları o kadar çeşitli ki her biri için farklı yetkili var. Ulaşmak için 6 farklı müşteri hizmetleri mail adreslerini sizlere ileteceğiz. Probleminize uygun olanı seçerek e-posta gönderebilirsiniz.

  • Facebook hesabınız şikayet edildi, yanlış bir şey yaptınız, haksız yere kapatıldığını düşünüyorsunuz. Bu sorun için “[email protected]” adresine mail atmanız gerekiyor.
  • Facebook hesabınızın gizliliği ile ilgili şüpheleriniz var. Bilgileriniz birileri tarafından kopyalandı, çalındı… Gibi sorunlar için “[email protected]” adresinden güvenlik ile ilgili yetkililere ulaşabilirsiniz.
  • Facebook sayfası veya account ile ilgili bir desteğe ihtiyacınız var. Bu bir sorun olmasa bile müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. “[email protected]” adresine posta göndermeniz yeterlidir.
  • Çok popüler bir sosyal ağ olsa da zamanla güvenlik açıkları dikkatinizi çekmiş olabilir. Genel bir Facebook problemi için yetkilileri uyarmak istiyorsanız “[email protected]” adresi ile iletişime geçin.
  • Facebook’un geliştirilmesi, yenilikler yapılması, dikkat çekici bir öneriye sahipsiniz. Bunu yetkililer ile paylaşmak istiyorsunuz. “[email protected]” adresine mail göndererek durumu bilgi destek merkezine iletebilirsiniz.
  • Sorununuz basit bir şeyse, çeşitli yönergeleri takip ederek de çözebileceğinizi düşünüyorsanız Facebook’un genel yardım merkezi sitesine gidebilirsiniz. “https://www.facebook.com/help/” linkine tıklayarak her türlü yardıma ulaşabilirsiniz.

Facebook Müşteri Hizmetlerini Telefonla Aramak İstiyorum Numarası Nedir?

Facebook ve benzer sosyal medyaların telefon numarası pek bulunmaz. Müşteri hizmetlerine genelde mail veya site aracılığı ile ulaşırsınız.

Ben canlı destek istiyorum, karşımda robot istemiyorum diyorsanız ücretli bir Facebook telefon numarası var. 11820 numarası teknolojik konularda telefonla destek veren bir hattır. Şikayetvar gibi siteleri incelediğimizde faturalarındaki tutarlardan şikayetçi olan var.

Dakikası 2.99 TL idi ama zamlardan dolayı fiyat tarifesi değişmiş olabilir. Facebook telefon numarası ile iletişime geçmek istiyorsanız ücretleri göz önünde bulundurunuz.

Facebook yetkilileri ile nasıl iletişime geçerim, mail adresi ile nasıl ulaşabilirim, Facebook yardım merkezi hakkında ayrıntılı bilgiler aktarmaya çalıştık. Yorum yazarak destek talebinde bulunabilirsiniz.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim