Facebook Engelleneler Listesi Nerede? (2023)

Facebook tüm diğer platformlar gibi çok fazla kitleye sahip olmakla beraber çok sık kullanılan bir platform. Tüm yaş ve cinsiyet gruplarını orada bulmak mümkün.

Normal hayatta bir kişi ile arkadaş olmak belli bir süre ve tanışıklığa dayanır ama facebookta arkadaşlık kurmak, iletişime geçmek , takip etmek gönderilen isteği tek tıkla kabul etmekten ibaret.

SMO Facebook Türk Beğeni Satın Al – 100 Türk Beğeni 19.99 TL

SMO Facebook Beğeni Satın Al – 100 Beğeni 19.99 TL

SMO Facebook Takipçi Satın Al – 250 Takipçi 39.99 TL

SMO Facebook Sayfa Beğenisi Satın Al – 250 Sayfa Beğenisi 54.99 TL

SMO Facebook Sayfa Takipçisi Satın Al – 500 Sayfa Takipçisi 104.99 TL

SMO Facebook Organik İzlenme Satın Al – 500 Video İzlenme 59.99 TL

Sosyal Medya Ofisi Organik Takipçi Satın Al bütün paketlerimize göz atabilirsiniz.

Bazen bizler takipçi sayımızın çoğalması adına , popüler bir hesap olmak adına tanımadığımız insanların isteklerini kabul ediyoruz. Fakat dileyen herkes biribiriyle kolay iletişime geçebildiği için bu insanlar kendilerinde bize istedikleri gibi yazabilme cürretini bulabiliyorlar.

Fakat arkadaş olmanın basit olması gibi arkadaşlıktan çıkarmanın veya engelleme yaparak da kişiyi kendimizden uzak tutmamız mümkün. Engellediğimiz insanlar her zaman tanımadıklarımızdan ibaret değildir.

Bazen tanıdıklarımızı da engelleriz ve daha sonra da o engeli kaldırmak isteyebiliriz. Bu durumda engellenenler listesini nereden görebiliriz sorusunu sorabiliyoruz ? Bu sorumuzun cevabına adım adım anlatarak birlikte gideceğiz. Profilinize girdiğinizde sağ üst köşede menü simgesi bulunmakta o simgeye dokunun

Ayarlar ve gizlilik butonuna tıkladığınızda karşınıza yeni bir sayfa çıkacaktır.

En üstte duran ayarlar kısmına basınız. Açılacak olan yeni sayfada hesabınız ile ilgili tüm bilgilere erişeceksiniz.

Solda bulunan bu adımlarda Engelleme simgesini göreceksiniz. Bu butona batıktan sonra ise karşınıza hesabınızdaki tüm engellenenlerin listesi çıkacaktır.

Engeli kaldırmak istediğinizde mavi renkte görünen ‘ engellemeyi kaldır ‘ butonuna tıklamanız gerekmekte. Facebook yaptığınız eylemden emin olup olmadığınızı soracaktır.

Örneğin: engelini kaldırmak istediğiniz kişi artık zaman tünelinizi görebilir ve sizinle tekrar iletişime geçebilir. Aynı zamanda daha önce engelini kaldırdığınız kişi ile size ait etiketleri geri yükleyebilir.

  Bu kişiyi tekrar engellemek isterseniz 48 saat beklemeniz gerekecektir.   Bu koşulları onayladığınız taktirde kişiyi engellenenler listesinden çıkarmış olacaksınız.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim