Instagram da takipçi kasma

  

  

İnternet dünyasında sıklıkla kullanılan kasma kelimesi günlük hayatta bir şeyi zorlayarak elde etme, yapma gibi anlamlarda kullanılmaktadır. Oyun kasıyorum veya bilgisayar kastı gibi cümleler bu manaya yakın anlamda kullanılır.

Instagramda takipçi kasma, takipçi kazanma anlamındadır. Teknolojinin önü alınamaz hızı her gün karşımıza yeni programlar ve yeni uygulamalar çıkarmaktadır.

 

İnternet sonu olmayan bir deryadır. Bu deryada yapılan ve yapılacak şeylerin sınırı yoktur. Akıllı cep telefonların özelliklerinin gelişmesi herkesin interneti çok kolay bir şekilde kullanabilmesini sağladı.

Instagram, akıllı telefon veya tableti bulunan insanların son zamanlarda en fazla ilgilendiği sosyal medya platformudur. Platformun kendi içinde bir dünyası vardır.

İlk çıktığında sadece resim ve fotoğraf yayınlanan uygulama facebook tarafından alınması ile geliştirildi. Fotoğrafın yanında canlı yayın, hikaye gibi özellikler sunuldu.

İnstagram takipçi kasma, beğeni hilesi, yorum hilesi uygulamanın günümüz literatürleri arasındadır. Sosyal medyada popüler olma, keşfette ilk sıralarda çıkma takipçi sayısına bağlıdır. Fenomen olmanın tek yolu ise takipçi sayısının artırılmasıdır.

Instagramda Takipçi Kazanmak Neden Önemli

Sosyal medya platformları arasında en çok rağbet gören İnstagram’da hesap sahipleri yaşadıkları anıları, güzellikleri takipçileri ile paylaşmaktadır. Sevinçler paylaşıldıkça artar, üzüntüler paylaşıldıkça azalırın sosyal medya halidir.

Geniş kitlelere hitap edebilmek için paylaşımların daha çok beğeni alması gerekir. Daha çok beğeni almak için daha çok takipçi olması gerekir gibi birbirine bağlı olarak ilerler.

Ne kadar çok beğenilirseniz o kadar popüler olursunuz. Ama bunu ancak takipçi ile gerçekleştirebilirsiniz. İnstagramda takipçi kasma, popüler olmak isteyenlerin en büyük destekçisidir. İnstagram’da iki türlü hesap vardır. 

Bireysel ve kurumsal hesaplardır. Bireysel hesapların takipçi kasmadaki amacı genelde fenomen olmaktır. Kurumsal hesaplar ise ürün tanıtmak ve ürün satışı yapmak için takipçi kasmak isterler.

Kurumsal hesapların ne kadar çok takipçisi olursa ürünlerinin o kadar rağbet gördüğü anlamı çıkarılır ki bu da ticaret adına oldukça güzel bir durumdur. Bireysel hesaplarından satış yapan kişiler de bulunmaktadır.

Ayrıca popüler hesaplara ücretsiz ürün gönderen firmalar vardır. Hatta ürünleri, popüler hesaplarında reklamını yapma karşılığında kazanç elde eden fenomenler de bulunmaktadır.

Instagramda Takipçi Nasıl Artırılır

İnstagram’da takipçi artırmanın ilk yolu resme ve paylaşıma uygun bol hashtag paylaşmaktır. Uygun hashtaglar paylaşıldığında takipçi sayısı artacağı gibi bağlantısı olmayan hashtaglar kayba bile yol açabilir. Takipçi artırma adına devamlı ve sık aralıklarla paylaşımlarda bulunmak gerekir.

Sıradan paylaşımlar olmaması, komik, farklı, dikkat çekici iletiler takipçileri cezp etmektedir. İnstagramda takipçi kasma için bire diğer yol ise hile yöntemlerini kullanmaktır.

İnternette ücretsiz ve ücretli olarak hesapların kullanımına sunulmaktadır. Ücretsiz olan uygulama için instagram hesabı ile siteye giriş yapılır. Sitenin belirlediği sayıda takipçi bir tıkla hesaba geçer. Ücretli olanlarda ise paketler bulunur.

Takipçi sayısına göre paket ücretleri değişir. Tamamen organik, aktif ve Türk hesaplardan oluşan takipçi hilesinin özel şifreleme yöntemiyle korunduğundan üçüncü kişiler tarafından anlaşılmaz.

En iyi instagram takipçi satın alma için sayfamıız ziyaret edebilirsiniz.

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al 3000 Beğeni 114.99 TL

Instagram Haftalık Otomatik Beğeni Satın Al 1000 Beğeni 39.99 TL


  

  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim