Instagram gerçek takipçi hilesi

  

  

Sosyal platform hesabınızı İnstagram gerçek takipçi hilesi ile takipçi sayılarınızı bir anda 1000 kişi birden artırabilmektesiniz. Bu özelliği ile hileler oldukça gözde olmaktadırlar.

Bu hilelere başvurmadan önce yapacağınız en önemli şey hesabınızı aktif tutmaktır. İnsanların beğeneceği ve sizin ilgi alanınız olan bir konu seçmek ve bu konu üzerine yoğunlaşmanız gerekmektedir.

 

Aktif tuttuğunuz hesabınız yavaş yavaş tanınacak ve belli bir kitleye ulaşacaktır. Zamanla bir çok paylaşım yaparak canlı tuttuğunuz hesabınız dilediğiniz takipçi oranı ile gidiyorsa sizin için çok mutluluk verici olacaktır.

Ama istediğiniz orana ulaşamadıysanız sizin için bazı önerilerimiz olacaktır. Öncelikle instagram gerçek takipçi hilesi ile takipçilerinizi artırabilmektesiniz. Hesabınızı takip eden, beğenen ve yorum yapan kişilerin gerçek kişiler olması hesabınızın ilerlemesi için oldukça önemlidir.

İnstagram Gerçek Takipçi Hilesi ile Takipçiler Beğeni Yapmazsa

Son zamanlarda sosyal medya hesaplarında beğeni ve yorum yapmayan takipçilerin hesaptan otomatik olarak silinmesi de bu takipçilerin işlerliği açısından oldukça önem göstermektedir.

Yani sizi takip eden kullanıcı belli bir süre paylaşımlarınızı beğenmez, size yorum yapmazsa hesabınızdan platform sayesinde otomatik silinecektir. Buda sizin takipçi sayınızı oldukça etkileyecektir. Bu nedenle gerçek takipçiler tarafından takip edilmeniz oldukça önemlidir.

Başta da söylediğimiz gibi instagram gerçek takipçi hilesi ile takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Önemli olan bundan sonrasıdır. Oluşan takipçilerinizi elinizde tutmak için sık sık dikkat çekici paylaşımlar yaparak artmış kullanıcılarınızı daha da artırmaktır.

Zaten kullanıcı hilesi ile artırdığınız sayı sayesinde İnstagram hesabında hit olacaksınız. Yeni takipçilerin dikkatini çekerek bu popülerliği devam ettirmeniz önemlidir.

Takipçi kasma hilelerinde kullanıcıların en çekindiği konulardan birisi de bu uygulamaların içeriğine ulaşmak için İnstagram hesabınızın şifresi ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Şifrenizi girdikten sonra neler olacağını bilinmediğinden bu uygulamalar kolay kolay tercih sebebi olmamaktadır. Günümüzde bu uygulamalara ilginin artması ile şifresiz ve hesabınızı eklemeden rahatlıkla kullanacağınız hile programları bulunmaktadır.

İnstagram Gerçek Takipçi Hilesi Yararları

İnstagram üzerinden satış yapmak amacıyla veya hobi amaçlı bir hesap açıp reklam geliri elde etme amacıyla bir hesap açmışsanız kazancı ve geri dönüşü sizlere çok iyi olacaktır.

Gerçek hayatta butik yada mağaza açmanız durumunda bir çok prosedür ile uğraşmanız gerekirken instagram butiğinizde hesap sahibi olmanız yeterlidir. Beğeni ve yorum sayınızın artması ile kitlelere ulaşarak sayfanızın akışını keyifle seyredebilmektesiniz.

Eğer istediğiniz takipçi sayısına ulaşamadıysanız instagram gerçek takipçi hilesi ile gönderilerinizin hit sayfalarda gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Unutmayın ne kadar çok aktif takipçiniz varsa geliriniz de o denli artacaktır. Özellikle satış pazarlama alanında oldukça aktif kullanıcıların yeraldığı instagram hesabınız ile her beğeni ile daha fazla kullanıcılara ulaşılarak ürün tanıtımlarınızı yapabilmektesiniz.

Sizin takipçi sayınızın fazlalığını gören ve reklam vermek isteyen firmalar da size çeşitli hediye ve promosyonlarla reklam geliri sağlamaktadırlar. Bu nedenle kazanç bakımından takipçi hilelerini kullanmak oldukça önemlidir.

Instagram gerçek takipçi satın al için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al 3000 Beğeni 114.99 TL

Instagram Haftalık Otomatik Beğeni Satın Al 1000 Beğeni 39.99 TL


  

  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim