instagram hesabımı hatayla sildim

 

Instagram Hesabımı Hatayla Sildim EYVAH! Silinen Hesabı Geri Açma Çözümü

Hatalar sadece gerçek hayatta yapılmıyor. Sanal dünyada yanlışlıkla instagram hesabımı sildim eyvah! Diyenlerin sayısı bir hayli fazladır. Silinen hesabı tekrar açma, kurtarma için vereceğimiz bilgileri adım adım takip edin.

Silinen Instagram Hesabınızı Tekrar Kurtarma Yolları

Instagram’da farklı ayarlar denerken hatayla hesabınızı silmiş olabilirsiniz. Bunu yaşayan tek kişi değilsiniz, hesabı geri almak mümkün değil diyenlere de inanmayın.

İlk olarak bir web tarayıcısına giderek https://instagram.com/nick yazıp gerçekten hesabınız silinmiş mi bir kontrol edin. Aynı şekilde mobil aplikasyonunuzda da deneyin. Ulaşamıyorsanız hesabı geri açma için resimli olarak anlatacağımız adımların izleyin

.

Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra bu şekilde bir ekranla karşılaşırsınız. Hatayla kapatılan hesaplara özel bir sayfadır, herkeste görünmez.

  • İlk adımda silinen hesabımızın bireysel hesap olduğunu varsayarak hayır diyoruz, işletme hesabı kullanıyorsanız siz evet diyebilirsiniz,
  • Nüfus cüzdanımızdaki gerçek isim ve soy adımızı yazmamız gerekiyor, aksi takdirde hesabı kurtarma şansınız olmayacaktır,
  • Kullanıcı adınızı eksiksiz; noktasına, virgülüne kadar yazmalısınız,
  • Kayıt olduğunu e-mail adresinizi sonra adımda doldurun,
  • Ülke kısmını da kesinlikle sallamayın, Türkiye olarak yazın, yoksa hesabı geri alamazsınız.

Instagram’da silinen hesabınızı kurtarmak için ilk adımı attık. Tabii, işlemler bununla sınırlı kalmayacak. Unutmayın ki, instagram milyonlarca kullanıcıya sahip, size yanıt vermeleri biraz sürebilir. Hesabı geri açma için yazdığınız e-mail adresinize bir mail gelecek.

Yazılar yabancı olsa da bizim için önemli olan buradaki rakamlardır. Instagram’dan size mail ile gelen sayıları, beyaz bir kağıda el yazısı ile yazın, fotoğrafını çekin ve kaydedin.

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Takipçi Satın Al 250 Takipçi 19.99 TL

Instagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al 3000 Beğeni 114.99 TL

Instagram Haftalık Otomatik Beğeni Satın Al 1000 Beğeni 39.99 TL

Daha sonra kendi fotoğrafınızı yüzünüz belli olacak şekilde çekin ve onu da kaydedin. Bu 2 fotoğrafı gelen postaya “reply” dedikten sonra ekleyerek maili gönderin. Mail gönderildikten ortalama 2 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz yanıt gelecektir.

Buradaki önemli nokta, yanlışlıkla sildiğiniz instagram hesabınızda yüzünüzün belli olduğu bir fotoğrafın olmamasıdır. Eğer hesap kurtarma işlemi başarısız olduysa Instagram yardım merkezindeki kişiler, hesabın size ait olduğuna inanmamış demektir.

Eğer bütün adımları iyi takip ettiyseniz, görsellerde de sorun yoksa instagram hesabınızı kurtarma ve yeni şifre oluşturma için size bir link gönderilecektir. Linke tıklayarak güçlü bir şifre oluşturup hesabı tekrar açma şansına sahip olacaksınız.

Her Şeyi Denedim Ama Instagram Hesabımı Geri Almayı Başaramadı Instagram’da silinen hesapları tekrar açma için verdiğimiz adımlar yeterlidir ama her şeyi doğru yaptığınıza inanıyorsanız ve halen hesabı geri almayı başaramadıysanız Instagram yardım merkezi ile iletişime geçerek hesabınızı kurtarmayı deneyebilirsiniz.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim