Instagram Hikâyeme Kim Kaç Kere Bakmış?

Pek çok kişinin Stories özelliğiyle ilgili en merak ettiği detaylardan birisi Instagram hikâyeme kim kaç kere bakmış oluyor. Aslında bu sorunun pek çok farklı varyasyonu da mevcut. Özellikle sosyal medya devinin bazı detayları paylaşmıyor olması bu noktada herkesi merak duygusuna sürüklüyor.

Örneğin hikâyeleri kimlerin gördüğünü listeleyebiliyoruz fakat bu liste neye göre düzenleniyor o da belli değil.   Dolayısıyla insanların büyük bir çoğunluğu Instagram hikâyeme kaç kez bakmış diyerek farklı çözümler arıyor.

Ne yazık ki Instagram özelinde bunun bir çözümü bulunmuyor. Hikâyeler özelliğinde paylaşılan bir görsel 24 saat boyunca Stories alanında kalıyor ve profilinizin gizliliğine bağlı olarak takipçi listeniz ya da herkese açık olarak dileyen bakabiliyor.

Ancak hikâyeyi görme noktasında herhangi bir belirteç bulunmuyor. Siz bir kez baktığınızda hikâyeyi görenler arasına giriyorsunuz. Ancak bir kez daha baktığınızda bu listede herhangi bir aksiyon yaratmıyor.

Hikâyeye kaç kez bakıldığı ile ilgili bir bilgi verilmediği gibi bu veriyi sunabilecek herhangi bir aplikasyon ya da web servisi de bulunmuyor. Instagram hikâyeme kim kaç kere baktı diyenlerin ne yazık ki bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yok.  

Instagram Hikâyeme Kim Ne Zaman Baktı?

  Instagram hikâyeme kim saat kaçta baktı sorusu da son derece popüler bir hal aldı. Aslında bununla ilgili çeşitli tahminler ve kullanıcılar tarafından baz alınan bazı algoritmalar var. Ama hiçbirisinin gerçeği yansıttığını kanıtlayan bir emare bulunmuyor.

Instagram Stories özelliğinde hikâyeyi görenleri listeliyor. Bu liste için kullandığı algoritmayı ise paylaşmıyor.   Bir hikâye paylaşıldığında bazen yeni gören kişi en üstte yer alırken bazen en altta listelenebiliyor. Bazen ise tüm kullanıcıların ortasında bir sıralamada yer alıyor.

Yani alfabetik olarak, bakıldığı zamana göre, hesapların türüne ya da popülerliğine göre bir dağılımdan söz etmek kesinlikle mümkün değil. Instagram hikâyeyi görenler ne zaman baktı sorusunun yanıtına da ne yazık ki cevap bulamıyoruz.  

Her ne kadar pek çok aplikasyon ve web sitesi Instagram hikâyeleri görenlerin saatleri ile ilgili veri sunduğunu iddia etse de bu veriler Instagram tarafından kesinlikle paylaşılmıyor.

Dolayısıyla bu tarz aplikasyonlarda şifrenizle giriş yapmanız talep ediliyor ve listeye bağlı olarak rastlantısal olarak saat atanarak size veriler sunulabiliyor. Bu bilgilerin Instagram’dan alınması mümkün olmadığı gibi herhangi bir üçüncü parti uygulamayla öğrenilebilmesi de imkânsız.  

Instagram Hikâyelere Kimin Baktığımı Görme Ücretsiz

  Çok sayıda uygulamaya ya da web sitesine rastlayabilirsiniz. Ücretsiz Instagram hikâyeyi görenleri öğrenme uygulamaları her zamankinden daha popüler olmuş durumda. Keza kullanıcıların tüm merak ettiklerini vadeden bu aplikasyonlar hikâyeyi kimin saat kaçta gördüğünü ve kaç kez baktığını ifade eden raporlara sahip.  

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu tarz uygulamaların kullanımı sizin hesabınızla giriş yapmanız sonrasında mümkün olabiliyor. Zaten listeye erişmiş olan uygulama rastgele bir takım verilerle size raporlar sunuyor.

Sonucunda ise hesaba erişim sorunları yaşamanız ya da hesabınızın kilitlenmesi mümkün hale gelebiliyor. Instagram bu verileri paylaşmayarak hiçbir şekilde hikâyeye ne zaman bakıldığını, kaç kez görüntülendiğini göremeyeceğimizi tasdik ediyor

. Instagram hikâyeye bakanları görme uygulamalarından bu yüzden uzak durmakta fayda var. Instagram takipçi satın alma için tıklayın.  

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Hikâyeye Gizlice Bakmak Mümkün Mü?

  Tabii ki Instagram hikâyelerini gizlice görmek mümkün. Bunun için çok sayıda aplikasyon ve web sitesi var. Üstelik hesabınızla giriş yapma zorunluluğu olmadan da bu işlemi yapabiliyorsunuz. Zaten güvenilir formda olan servisler bu şekilde hizmet veriyor.

Kullanıcı adınız yazdığınızda ufak bir bekleme süresinin ardından kullanıcının paylaşmış olduğu hikâye karşınızda beliriyor. İsterseniz bunu cihazınıza da indirme seçeneğini size sunuyor. Gizlice Instagram hikâyesine bakmak isteyenlerin hikâyelerini görmek istedikleri hesabın herkese açık olması gerektiğini bilmeleri gerek. Keza gizli ve takip edilmediği takdirde hikâyeleri görülmeyen hesapların hiçbir içeriğine erişilmesi mümkün değildir.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram Hikâyeme Kim Kaç Kere Bakmış?

Instagram hikâyeme kim kaç defa bakmış bunu öğrenmenin ne yazık ki bir yolu bulunmuyor. Bunun dışında gösterdiğini iddia eden programlara itibar etmeyiniz.

Instagram Hikâyeme Kim Ne Zaman Baktı?

Instagram hikâyeme kim hangi saat, dakika, saniye baktı bu soruların yanıtını bulmanız imkansız. Ancak paylaşımdan sonra anlık takipler yaparak saat kaçta kimin baktığını öyle öğrenebilirsiniz, diğer türlü Instagram böyle bir imkan sunmuyor.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim