Instagram Hikayeye Nasıl Link Eklenir? Kaç Takipçi Lazım?

Instagram Hikayeye Eklenen Linklerin Amacı Nedir?

İnstagram Hikayeye Nasıl Link Eklenir , Instagram’da bireysel veya şirket olarak hikâye paylaşımı yaptıktan sonra link ekleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Birçok tanıtım hesabından karşımıza çıkan linklerin amacı genelde reklamdır.

Kişisel blogunuzu da geniş kitlere tanıtmak için kullanabilirsiniz. Eskiden vesikalık fotoğraflar çekerek sosyal ağlarda paylaşırdık, şimdi saliselik anlarımızı bile hikâye, gönderi ve paylaşım olarak herkese yollayabiliyoruz.

Her geçen gün Instagram’a güncelleme geliyor, bu yeniliklerden biri de link ekleme özelliğidir. Gönderilere neden link eklenir? Ayrıntılı bir şekilde inceleyelim.

Kullanıcılar Neden Hikayeler Farklı Bir Link Eklerler?

 

İnstagram Hikayeye Nasıl Link Eklenir

 

Instagram, yeni özellikler sunarken kullanıcı deneyimlerine bakıyor. Hikâyeye link ekleme sonrası sistemdeki milyonlarca işletmenin karlarının arttığı göz önüne alınırsa yapılan iyileştirmelerin işe yaradığı da ortadadır.

Eskiden reklam gelirleri bazı işletmeleri memnun etmiyordu. Bu yüzden Facebook, Instagram gibi sosyal ağlar çeşitli geliştirmelerle reklam verimliliğini artırmak istiyor. Çünkü işletmeler ne kadar çok kar ederse Instagram da çok kazanır.

Hikâye özelliği ve ardından yeni link ilaveleri sonrası reklam geri dönüşleri çok iyi olmaya başladı. Zaten şirketin değerine bakınca bu durumu anlıyorsunuz. Tabii, sadece ticari amaçlı düşünmemek gerekiyor.

Sizin kendinize has sayfanız varsa hikâyelerde bunu link yardımı ile vererek takipçilerinizi buraya yönlendirirsiniz. Ürün satmıyor olsanız bile sosyal yardımlaşma ile ilgili faydalı işler yapabilirsiniz.

Instagram Hikayeye link ekleme: Küçük bir işletmem var, bütçem de çok değil, ne yapmalıyım? Instagram reklamlarını düşük miktarlarla yayınlamak mümkün olsa da takipçinizi artırarak hikayelere verilen linklerle bu mümkün hale gelir. Sitemizden güvenli ve en uygun fiyata takipçi satın alma işlemleri yapabilirsiniz.

Instagram hikâyeye Link Verme Yolları ve Şartları Nelerdir?

Instagram hikâyede link verme için ilk olarak bireysel hesabınızı işletme hesabınıza çevirmeniz gerekiyor. Kişisel blog olarak hesabınızı ayarlayabilirsiniz.

Zaten hesabınız işletme içinse sizin için adımlar daha kısa ve kolay olacak. Instagram böyle bir özellik getirdi ama ne yazık ki 10 bin takipçi sınırı koydu. Kendi çabanızla bunu artırmak biraz zor olabilir. Bu yüzden satın alma yöntemi ile herhangi hesap bilgisi vermeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk ve organik takipçi olmaları önemlidir, bazı satış yapan kişiler yabancı, sahte, bot hesaplar kullanmaktadır. Hikâye için görsel veya video seçiminizi yaptıktan sonra, gönderinin üst kısmında “zincir” işareti göreceksiniz. Bu bağlantı linkle tıklayın, gelen kısımdan vermek istediğiniz linki kopyalayıp yapıştırın.

Paylaşım yaptıktan sonra artık takipçileriniz yukarı kaydırarak vermiş olduğunuz linki görerek ürünlerinizi satın almaya başlayacaktır. Gördüğünüz gibi işlemler oldukça basit. Instagram yukarı kaydırma linki ekleme için hesabınızda yeterli takipçi olması gerekiyor.

Instagram Story Nedir? Link ile Neler Ekleyebiliriz? Takipçiler Çekme Yolu Nelerdir?

Instagram story, yani bizim bildiğimiz adı ile hikaye, kullanıcıların en çok takip ettiği alandır. Bütün Instagram sayfasını gezmek yerine, listesine ekli olan takipçilerinin kısa hikayelerini gezmeyi tercih ederler.

Gönderilerimizi bu alana ekleyerek herkesin haberdar olmasını sağlayabiliriz. Örneğin: Ev hanımısınız, kendinize ait bir siteniz var. Doğal ürünler, örgüler, genel olarak bir evin ihtiyacı olabilecek şeyleri kendiniz üretiyorsunuz.

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Takipçi Satın Al 250 Takipçi 19.99 TL

Instagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al 3000 Beğeni 114.99 TL

Instagram Haftalık Otomatik Beğeni Satın Al 1000 Beğeni 39.99 TL

Sitenize ziyaretçi çekmek zor iş, sağlam bir SEO çalışması gerekir ya da uzun yıllar emek vermelisiniz. Ama Instagram hikâye ile web sitenize binlerce kişiyi çekebilirsiniz. Bebekler için ördüğünüz bir yeleği, kazağı paylaşarak, çocuklu ailelerin dikkatini çekip satışlarınızı artırabilirsiniz.

Instagram Stroy link ekeleme: Web sitesi tasarımı yapanlar, yazılımla ilgilenenler, bilgisayar ürünlerini satanlar örnek projelerini veya ürünlerini hikâyeye link ekleme yolu ile tanıtarak gelirlerini katbekat artırabilirler. Sosyal medya üzerinden herkes sizi tanısın mı istiyorsunuz?

Fenomenler dünyasına giriş yapmanın en iyi yolu Instagram hikâyelerden geçiyor. Hangi alanda yeteneğiniz varsa; fotoğraf, ses veya video kaydını hikayeye ekleyerek takipçi sayılarınızı arttırıp fenomen olabilirsiniz.

Instagram hikâye kısmına link ekleme işlemi yapmak istiyorsunuz ama 10.000 takipçiniz yok mu? En uygun fiyat garantisi ile sosyalmedyaofisi.com siteminizden takipçi satın al seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim