Instagram Kullanıcıları ve Takipçi Sayıları

   

  

Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

 

 

 

Sosyal medya kullanmayan insanlara hayretle baktığımız son yıllarda, Facebook, İnstagram ve Twitter hayatımızın vazgeçilmezi oldu.

 

 

Hem sosyal hayat hem iş hayatı için kullanılan bir alan olan instagramda , artık popülerlik takipçi sayısı ile ölçülmektedir. İnstagramda büyümek ve paylaşımlarının altına maksimum beğeni ve maksimum yorumu almak instagram kullanıcıların, instagram kullanımında en büyük amaçlarıdır.

 

 

TAKİPÇİ SAYISINI ARTTIRMAK İSTEYEN İNSTAGRAM KULLANICILARI KİMLER?

 

  • İnstagramda bir ürün, bir hizmet satışı yapanlar,
  • İnstagramda ürün tanıtımı , marka danışmanlığı yapanlar,(Genelde freelancer , homeoffice çalışanlar)
  • Herhangibir ürün hizmet satışı yapmayıp, firmalardan ve şirketlerden ürün /hizmet ile ilgili reklam alıp, bu ürün/hizmetlerin tanıtımını yapmak (genelde ev hanımları)

 

sayılarını nasıl arttıracaklarıdır. Özellikle instagramdan yeni olanlar ve instagramda ürün/hizmet satmaya yeni başlayanlar, para harcamadan takipçi sayılarını nasıl arttırmak istemektedirler.

Bedava instagram takipçi Amaçları farklı olsa da,instagramda takipçi sayısının artması instagram kullanıcılarına doğrudan yada dolaylı olarak para kazanci olarak geri dönmektedir. Kullanıcıların takipçi sayıları arttırmak için bu işte uzmanlaşmış reklam ajansları yada takipçi sayısını arttırmaya yönelik instagramhesapları  vardır. Takipçi sayısını arttırmak isteyen instagram kullanıcıların ilk yöneldikleri

 

 

İNSTAGRAMDA NASIL BEDAVA TAKİPÇİ SAYIMIZI ARTTIRIRIZ?

 

İnstagrampaylaşımlarımlarında ufak tefek düzenlemelerle bedava instagram takipçi sayısını arttırabiliriz. Buna rağmen takipçi sayısı artmaz yada istenilen takipçi rakamına ulaşılamaz ise ozaman profesyonel bir yardım alınabilir.

Profesyonel yardımm alırken de bu işi gerçekten düzgün yapan kişi/şirketler ile çalışılmalıdır. Bedava instagram takipçi sayısı arttırmanın birkaç yolunu şöyle sıralayabiliriz;

 

  • Profilinizde kendinizle ilgili tanıtıcı açıklayıcı bilgiler yazın. Web siteniz varsa mutlaka ekleyin.
  • Haftanın 7 günü paylaşım yapın.  Ama özellikle Pazar günü mutlaka paylaşım yapın. Çünkü istatistiklere göre instagramda ve sosyal medyada en az paylaşım yapılan gün Pazar günüdür. Pazar günü paylaşım yapmanız sizi diğer kullanıcılardan bir adım öne çıkaracak ve bedava instagram takipçi kazanmanızda etkili olacaktır.
  • Paylaşımların altına , paylaşımınızdaki fotoğraf/resim ile ilgili soru sorup, takipçilerinizin yorum ve beğeni yapmalarını sağlayabilirsiniz. Örneğin ,ogünkü hava durumu ile ilgili bir resim paylaşıyorsanız , hava ile ilgili açıklama yaptıktan sonra  ‘sizin bulunduğunuz ilde/ilçede hava bugün nasıl?’ diye soru sorup, takipçilerinizin cevap vermelerini ve böylece yorum yapmaları sağlanır. Bunun sonucu olarak da Keşfet sayfasında çok görünürsünüz.
  • Çekilişle hediye vermek takipçi sayısında ciddi artış sağlayan bir formüldür. Ürün/hizmet satan instagram kullanıcıları sattıkları ürün/hizmetleri kendilerini takip eden takipçilerinden birine yada birkaçına çekilişle vereceklerini belirterek takipçi sayısını arttırabilir. Ürün tanıtımı ve marka danışmanlığı yapan instagram kullanıcıları da çalıştıkları firmalarla anlaşarak ,tanıtımını yada marka danışmanlığını  yaptıkları ürün/hizmeti takipçileri arasında bir çekiliş yapıp , çekilişe katılan ve çekilişte çıkan takipçilerine hediye olarak verirler. Bu durumda çekilişe katılıp hediye kazanmak için ilgili instagram kullanıcılarını yeni takipçiler takip etmeye başlamaktadır. Böylece çekilişle hediye vermek  bedavainstagram takipçi kazanmak için en etkili yoldur.
  • Paylaşımlarınızda kullandığınız fotoğrafların kalitesinin, çözünürlüğünün yüksek olmasına özen gösterin. Renkleri canlı ve gerçekçi fotoğrafların bulunduğu paylaşımlar , diğer instagram kullanıcılarının dikkatini çekip , takipçi sayısını arttırır.
  • Paylaşımlarınızın altına mutlaka sizin Keşfet kısmında çıkmanızı sağlayacak # hasthagleri kullanın.Örneğin  #keşfet #instafollow #follow4follow   gibi
  • Çok paylaşım yapın. İnstagramda resim ve hikaye paylaşımlarınızı arttırın.

Sosyal medya ofisi instagram takipçi satın al paketleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim