Instagram Müşteri Hizmetleri Numarası Destek Hattı Nedir?

Instagram Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Milyarı aşan kişiye hizmet veren Instagram, destek hattı ile birçok kişinin imdadına yetişiyor. İletişim kurmak için e-mail ve mesaj yollarını kullanabilirsiniz. Tabii, destek hattına ulaşmak ve iletişim merkezinin telefon numarasını bulmak kolay olmuyor.

Biz de size bunlar hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz. Instagram’da oluşan problemler sistemsel ya da kişisel kaynaklı olabilir. Destek hattı her tür konuda sizlere yardımcı oluyor. Uygulamanın bir bölümünde sorun yaşıyorsanız, teknik bir hata varsa, herhangi bir kullanıcıdan şikayetçi olacaksanız bu alanları güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi Ne İşe Yarar? Destek Hattına Mesaj ve Mail Nasıl Gönderilir?

Instagram’da yaşanan sorunların çözümü için her yolu denemenize rağmen başarılı olamadıysanız yardım merkezi bu noktada sizlere destek olacaktır. Yazılım kaynaklı sorunları kendi taraflarında çözecekler, donanım kaynaklı ise de size konu hakkında bilgi vereceklerdir.

Yardım merkezi ile iletişime geçme zulüm haline gelebiliyor. Instagram resmi yardım merkezi sayfasına tıklıyoruz ama bir türlü e-posta adresi ya da mesaj gönderme yolunu bulamıyoruz. https://tr-tr.facebook.com/help/instagram/ bu linkten direkt olarak sayfaya ulaşabilirsiniz.

Instagram milyarı aşan kullanıcısı ile rakiplerini sollamış durumda. Tabii, bu durum destek işini de zorlaştırıyor. Bu kadar kişi içerisinde kim bilir kaç milyon kişi problem yaşıyor. Telefonla hizmet vermek için sanırım yüz binlerce kişi çalıştırmaları gerekirdi.

Bu yüzden instagram telefon desteği ne yazık ki verilmiyor. Bu yüzden müşteri hizmetleri ile direk iletişimi azaltmak için yardım sayfası en çok yaşanan sorunlara dair açıklamalarla sizlere destek olmaya çalışıyor.

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Takipçi Satın Al 250 Takipçi 19.99 TL

Instagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al 3000 Beğeni 114.99 TL

Instagram Haftalık Otomatik Beğeni Satın Al 1000 Beğeni 39.99 TL

En son çare olarak e-mail ile destek alabiliyoruz. Instagram e-mail destek için [email protected] adresine sorunlarınızı gönderebilirsiniz. Lakin, iletişime geçmenin en kolay yolu akıllı telefon üzerinden sorun bildir seçeneğidir.

Instagram Sorun Bildir Kullanımı Resimli Anlatım Instagram yardım sayfasını gezdiniz, destek hattına e-mail attınız ama bir türlü sonuç alamadınız. O zaman sorun bildir kısmını deneme vakti gelmiş demektir. Sorununuzu ekran görüntüsü ile anlatırsanız daha hızlı ve doğru cevap alabilirsiniz. Instagram hesabımıza girdikten sonra “üç çizgi” olan kısma tıklayıp ayarlara giriş yapıyoruz.

Ayarlar sekmesinden sonra yardım bölümüne, ikinci aşamada da görseldeki gibi sorun bildir yazan yere tıklayın.

Bu adımlardan sonra karşımıza sorunumuzun ne olduğuna dair birkaç seçenek çıkacak. Bunlar; spam veya kötüye kullanım, bir şey çalışmıyor, genel görüş, görsel veya video kalite sorunudur.

Probleminiz hangisi ise seçiniz, ben örnek resimde “bir şey çalışmıyor” seçeneğine tıkladım. Aşağıdaki görseldeki gibi, mesajı yazmamız gereken alanla karşılaşacaksınız. Problemi detaylı olarak anlatın, varsa ekran görüntüsü ekleyin, sağ üst köşedeki gönder tuşuna basarak Instagram yardım merkezine mesaj gönderin.

Bütün adımları resimli olarak anlattık. Bu aşamadan sonra Instagram müşteri hizmetlerinin sizlere geri dönüş yapmasını bekleyeceksiniz. Yoğunluğa göre destek hattından cevap gelme süreleri değişiklik gösterebilir.

Bu yazımızda; Instagram destek hattı sayfasına hangi linkten ulaşılır, instagram müşteri hizmetlerinin e-mail adresi nedir, uygulama üzerinden destek mesajı nasıl gönderilir, telefon numarası mevcut mu? Gibi sorularınıza yanıt verdik. Umarız faydalı olmuştur. Instagram ile ilgili tüm sorularınızı yorum olarak yazın, destek ekibimiz anında yanıtlasın.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim