İnstagram Satış Ortaklığı Capish Nedir? Nasıl Kazanılır?

İnstagram satış ortaklığı ile kazanç sağlamak isteyenleri sevindiren Capish haberi geldi. Hali hazırda şirketler İnstagram üzerinden çeşitli reklamlarla, takipçi sayılarını artırarak kazanç sağlıyorlardı. Ürün satışı ve yeni kazanç sağlamak için gelecek sistem ile hem daha güvenli bir ortamda satış yapılacak hem de ciroda ciddi artışlar olacak.

Capish Nedir, Nasıl Para Kazanılacak?

Capish ile para kazanmak isteyenlerin heyecanlı bekleyişi sürüyor. Bu uygulama Türk yazılımcılar tarafından geliştirildi. İnstagram’ın kendine ait bir uygulaması değil. Satış ortaklığı sistemi global düzenle birebir örtüşüyor.

Uygulama Google Play ve Apple Store’dan indirilerek telefona yükleniyor. Capish sistemine elini kolunu sallayan dâhil olamıyor. Sisteme giriş yaptıktan sonra İnstagram için istenen bilgileri gönderiyorsunuz.

Yetkililer tarafından yapılan incelemeler sonrasında sisteme dâhil olabiliyorsunuz. Burada önemli olan İnstagram üzerinden yürüttüğünüz faaliyetlerin ne denli popüler olduğudur.

Çok etkileşim yaratmayan, potansiyeli az olan hesaplar Capish ile satış ortaklığı sistemine kabul edilmeyebilir. Capish için uygun bir şirket olsanız dahi belirli bir süre beklemeniz gerekebilir. Başvuru sıralamasına göre değerlendirmeler yapılacak, size ne zaman sıra gelir? Belirsizliğini koruyor.

Capish uygulamasından kazanç nasıl sağlanır?

Örneğin sizin bakım ürünleri ile ilgili sayfanız var, 50.000 takipçiniz mevcut. Bu 50k takipçi için sistemde kayıtlı firmalar size teklif sunuyorlar. Ortak bir proje üretelim, takipçilerinizle paylaşın, siz de bu satış ortaklığından kar elde dedin, diyorlar.

Ülkemizdeki kozmetik firmalarının ürünlerini kadınlara sattırması gibi düşünün. Sisteme kayıt oluyorsunuz, size ürünü 10 TL’den verirler, siz de 15 TL’ye satarsınız…

Standart ticaret gibi ama İnstagram ile entegre olması güzel. Capish uygulaması tam olarak ne zaman yaygınlaşır, kullanıcılar ve şirketler bu satış ortaklığı sistemini dener mi yoksa eski yöntemle İnstagram’dan satışa mı giderler? Bütün bu sorular şimdilik gizliliğini koruyor. Yeni bilgiler geldikçe sizleri aydınlatmaya devam edeceğiz.

İnstagram Satış Ortaklığı Capish Nedir Nasıl Kazanç Sağlanır

Facebook ve İnstagram Arasındaki Yeni Sistem Satışları Artırır mı?

Facebook ve İnstagram aynı şirkete ait olduğu için aralarındaki bağlantı da kaçınılmaz oldu. Bu durumun Facebook kullanıcı sayısını azaltıp İnstagram’ın arttığını düşünürsek Facebook için zararlı olduğu düşüncesine kapılabiliriz.

Facebook ve İnstagram ayrı ayrı satış yapılabilecek platformlar. Facebook üzerinden daha ileri yaş guruba ulaşırken İnstagram’da gençlere ulaşmak daha kolay. Burada önemli olan sizin stratejinizi nasıl belirleyeceğiniz.

Satış yapacağınız yaş ve ürün gurubunu dikkate alarak seçim yapmalısınız. İnstagram üzerinden reklam verdiğiniz zaman erişebildiğiniz kişi sayısı bir tık daha az olabiliyor. Keşfet, hikâye, sponsorlu gönderi gibi kanallarda reklamlar yayınlanıyor.

Örneğin İnstagram’da 8 TL + KDV ile 5000 civarı kişiye erişim sağlarken Facebook’ta aynı fiyata 10.000 kişiye erişme şansınız var. Peki, neden Facebook reklamları ile satış daha avantajlı? Facebook ve İnstagram arasındaki bağlantı İnstagram’a yaradı derken bundan bahsediyorduk.

Facebook üzerinden açtığınız satış reklamları; Messenger, facebook paylaşımları, market place ve İnstagram’ın her alanında paylaşılıyor. Böylece etkileşim oranı daha çok yükseliyor ve bu da Facebook reklamlarını daha avantajlı hale getiriyor.

Umarız Facebook İnstagram arasındaki bu bağlantıda değişiklikler olmaz da işletmeler karlı reklamlara devam ederler. Diğer yanda yeni bir sistem üzerine çalışmalar yapılıyor. Facebook’tan size gelen bildirimler artık İnstagram’da da görünebilir. Bu güncelleme ne zaman gelir bilinmez ama satış ile para kazananların işini kolaylaştıracak gibi görünüyor.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim