Instagram Şifre Hatası Alıyorum Doğru Şifre Girin Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram Şifre Hatası Alıyorum Doğru Şifre Girin Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram giriş sırasında şifre hatası alıyorsanız, sistemi siz doğru şifre girin diye uyarı yazısı veriyorsa bu sorunun çözümü için farklı yöntemler mevcut.

Intagram Şifre Hatasının Genel Nedenleri Nelerdir?

Instagram password kaynaklı giriş sorunu yaşama nedeni genellikle sistemsel kaynaklıdır. Kullanıcı sayısı arttıkça yanlış şifre gibi sorunlarla daha sık karşılaşmaya başladık. Bir ara yoğun kullanım sonrası Instagram’a birçok kullanıcı giriş yapamamıştı.

O dönemden sonra doğru şifre girin yazısı karşımıza çıkmaya başladı. Şifre hatasının sebeplerinden biri de hangi giriş yöntemini kullandığınızdır. Yeni hesap açmakla uğraşmak istemeyenler, Facebook hesapları ile otomatik giriş yapıyor.

Facebook şifrenizdeki bir sorun, Instagram girişinizi de olumsuz etkileyecektir. Instagram hesabıma giremiyorum diyorsanız kullanıcı adı ve e-mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun.

Gözden kaçan bir karakter hatası giriş sorunu yaşamanıza neden olur. Sisteme kaydetmiş olduğunuz mobil numarasını da kontrol edin. Telefon ile giriş yapanlar da benzer problemler karşılaşabiliyor. Eğer herhangi bir numara kaydınız yoksa ne yazık ki çözüm için de bu yöntemi kullanamayacaksınız.

Instagram Doğru Şifre Girin Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram şifre hatasının nedenlerine göre farklı çözümler mümkün.

Facebook şifreniz değiştiyse veya hesabınız çalındıysa Instagram size doğru şifre girin diye uyarı verir. İlk olarak Facebook hesabınızı kurtarmaya bakın. E-mail ile giriş yapamıyorsanız, e-posta hesabınıza “login” olmayı deneyin.

Eğer burada da benzer bir hata alırsanız muhtemelen hesabınız çalınmıştır, otomatikman Instagram hesabınız da ele geçirilmiştir. Bunlardan hiçbiri geçerli değilse şifrenizi unutma ihtimalinizi gözden geçirin.

Password ilk harfi büyük olabilir, siz bunu fark etmemiş olabilirsiniz. Diğer yandan sık şifre değiştiriyorsanız eskisi ile karıştırıyor olabilirsiniz. Giriş sorununu çözmek için Instagram şifrenizi yenilemeyi deneyin.

Şifre değiştirmek için mobil numaranızı, Instagram kullanıcı adınızı veya e-mail adresinizi kullanabilirsiniz. Şifremi unuttum dedikten sonra sisteme ne şekilde kayıt olduysanız yenileme linki o alana gelecektir.

E-mail ve telefonunuzun mesaj bölümlerini kontrol ediniz. Bu aşamadan sonra hesaba tekrar giriş yapabilirsiniz. Bunlardan hiçbirisi çözüm olmadıysa Instagram’ın sorunu çözmesini beklemeniz gerekiyor.

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Takipçi Satın Al 250 Takipçi 19.99 TL

Instagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al 3000 Beğeni 114.99 TL

Instagram Haftalık Otomatik Beğeni Satın Al 1000 Beğeni 39.99 TL

[email protected] adresine destek için mail gönderebilirsiniz. Hesabınızın çalınıp çalınmadığını öğrenmek için arkadaşlarınızdan hesap hareketlerini kontrol etmesini isteyin. Eğer birileri aktifse, paylaşım yapıyorsa başka biri ele geçirmiş demektir.

Doğru şifre girin hatasını mobilde alıyorsanız bir de PC’den Instagram’a girişi deneyin. Şifre yenileme işlemi için de Windows kullanabilirsiniz. https://www.instagram.com/accounts/password/reset/ adresini tarayıcınıza koplayayın.

Robot olmadığınızı belirten kutucuğu işaretleyin. Şifreyi yenile diyerek size gelen link ile şifre oluşturun. Hesabınızın hacklendiğini düşünüyorsanız: help.instagram.com/contact/151081798582137 adresine gidin, aşağıdaki görselde yer alan “my account was hacked” seçeneğini tıklayarak gönderin. Fotoğraf, e-mail, telefon gibi bilgilerle hesabı onaylanmanız istenecektir.

Instagram şifre hatası, doğru şifre girin uyarısı, Instagram destek hattı ile hacklenen hesabı kurtarma hakkında bilgileri sizlere aktardık. Sorun halen çözülmediyse yorumlar kısmına yazarak teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim