İnstagram Stalk Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Yapılır?

İnstagram Stalk Ne İşe Yarar?  Stalk ya da stalklamak, Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal ağlarda gizlice takipçilik yapılır. Günümüzde birçok kesim tarafından stalk yapılır ki profile kimler baktı, gönderileri kim gördü kimse fark etmesin.

Stalk yapılışı için farklı yöntemler vardır. Yasal yöntemlerinde dışında çeşitli program, site ve hile kullanılarak stalk yapılır. Eski sevgilisini gizlice takip etmek isteyen ve görünmek istemeyenler İnstagram stalk yaparlar.

İnstagram veya Diğer Ağlarda Stalk Nasıl Yapılır?

Stalk kelimesi aslında gizlice, sessizce yaklaşma anlamına gelir. İnstagram stalk sahte hesaplarla yapılır. Özellikle gençlerin kullandığı stalk günümüzde yetişkinler arasında da yaygınlaşmıştır.

Manitadan ayrıldıktan sonra ne yaptığını mı merak ediyorsunuz? Sahte bir İnstagram hesabı açarak onu gizlice takip edebilirsiniz. Birçok kişi aslında stalk yapar ama sadece adını bilmez.

Tabii, burada önemli nokta, takip etmek istediğiniz kişinin sizin hesabını onaylamasıdır. Yeni açılmış, hiç gönderisi olmayan bir hesap ile stalk yapma ihtimaliniz azalır. Çünkü sizi tanımayan birinin sizin takip isteğinizi kabul etme şansı düşüktür.

Bir de eski paylaşımları olmayan yeni hesap olunca eklemek istediğiniz kişi sizin stalk yapmak istediğiniz anlar. Stalk sadece İnstagram’da değil, buna benzer; Facebook, Twitter, Snapchat, Pinterest gibi uygulamalarda da yapılır.

Whatsapp’ta stalk yapılır mı? İşte bu nokta biraz karışıktır. Stalk yapmak istediğiniz kişinin telefon numarası eklemeniz gerekir ki birçok kişi sadece kişi listesinde olan kişilere profilinin görünmesini ister.

Karşı taraf sizi eklemedikçe profili herkese açık değilse stalk yapılamaz. Gizlice izlemek istediğiniz kişinin son durumu, çevrimiçi anları hakkında da bilgi sahibi olamazsınız.

İnstagram Stalk Ne İşe Yarar ?

İnstagram Stalk için Bazı Tavsiyeler

İnstagram stalk yapmak için kaliteli bir ek hesaba ihtiyacınız var. Sahte, yedek, çakma, yan hesap olarak da adlandırabilirsiniz, stalk hesabım da diyebilirsiniz. Eğer seneler öncesinden İnstagram hesabı açtıysanız, çeşitli gönderiler paylaştıysanız, birkaç ay veya sene öncesine ait; beğeni, yorum ve paylaşımlarınız varsa şanslısınız.

Stalk yapmak istediğiniz kişi, takipçi sayısını artırmayı hedefliyorsa, sizin de hesabınız eskiyse takip isteğinizi onaylama ihtimali yüksektir. Sıfır hesap ile takip isteği gönderimi çok nadir kabul edilir ki sorun yaşadığınız, ayrıldığınız sevgiliniz bu durumu anlayarak stalk ihtimalini düşünüp sizin hesaplarınızı kabul etmez.

  •  İntagram’da yakalanmadan stalk yapmak için paylaşılan hikâyenin son dakikalarına yetişmeye çalışın.
  • Öğlen 12.00’de paylaşım yaptıysa ertesi gün 11.00 – 12.00 arasında hikayeye gizlice bakın
  • Son dakikada profile kim bakmış görürse o da sizin şanssızlığınız.
  • İnstagram stalk için bazı programlar ve siteler mevcut.
  • Biz üçüncü parti uygulamaların indirilmesini uygun bulmuyoruz.
  • Her türlü riske açık uygulama yüzünden bütün sosyal medya hesaplarınızın yanı sıra banka bilgilerini de karşı tarafa kaptırabilirsiniz.

İnstagram Stalk için Hikaye İndirme Siteleri Nelerdir ?

İnstagram stalk yapmak için bazı siteler var. Bunların linkini kopyaladıktan sonra hikaye indir dediğinizde neler paylaşılmış görebiliyorsunuz. https://www.storysaver.net/tr bu site üzerinden instagram hikâye ve öne çıkarılanlar indiriliyor.

Tabii, hesabın herkese açık olması gerekiyor. Gizli hesapların gönderileri alınamaz. Bunu kullanmamızdaki amaç, karşı tarafın hikâyesine, öne çıkan gönderilerine sizin baktığınızı görmemesi.

Böylece gönderilerime kimler baktı listesinde sizin adınız görünmez. İnstagram ve diğer sosyal ağlarda stalk nedir, İnstagram Stalk Ne İşe Yarar ? gizlice İnstagram hikâyeleri nasıl indirilir ve takip edilir anlatmaya çalıştık. Yorumlar bölümünden sorularınız bizlere iletebilirsiniz.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim