Instagram Takipçi Servisleri

TAKİPÇİ SAYISININ PSİKOLOJİK ETKİSİ

İnsan,yaratılış itibariyle sosyal bir varlıktır. Çevresinden çok yüksek oranda etkilenen insan fıtratı,etrafındaki çoğunluğun davranış şekli ile kendi davranışlarını yönlendirir ve ne kadar farklı ya da hatalı olursa olsun kendisini , etrafındakilerin davranışlarına uyum sağlamaya zorlar.

İngiltere'de bir TV programında yapılan bir sosyal deneyde,gizli kameralarla takip edilen,içeride birkaç kişinin olduğu markete bir soyguncu girer, saniyeler içerisinde kasiyerden paraları vermesini ister ve kaçar. Soyguncunun üzerinde kırmızı bir kapşonlu sweat vardır,boyu 2metrenin üzerindedir ve ten rengi siyahtır.

Polis dakikalar içinde olay yerine gelir,orada bulunanların hepsi soyguncunun 1.70 boylarında olduğunu,üzerinde siyah bir kıyafet olduğunu ve sarışın olduğunu söyler.

Deneyden habersiz olan kişi başta gördüğünü söylemekte ısrar etse de farkında olmadığı psikolojik baskıya dayanamaz ve ifadesini diğerleri ile aynı şekilde değiştirir.

INSTAGRAM TAKIPCI SAYISI NICIN ONEMLIDIR

İnstagram ya da diğer sosyal medya servislerinde de durum aslında bundan farksızdır. Sosyal medya platformlarında dolaşırken,dikkat ederseniz,çok beğeni almış bir paylaşımı daha kolay ,hatta hiç okumadan beğenirken,sadece birkaç beğeni almış paylaşımları beğenmekte zorlandığınızı farkedeceksinizdir.

Ya da instagram takipçi sayısı birkaç yüz olan bir hesabı hızlıca es geçerken,instagram takipçi sayısı yüksek kullanıcıları takip etmekte tereddüt etmeyeceksinizdir.

Ayrıca instagram takipçi sayısı yüksek kullanıcıların profiline girip takipçi sayısının bu kadar yüksek olmasının nedenlerini araştırırken bir çok paylaşımını da beğeniyor,hatta altlarına yorum yapıyor olmalısınız.

Bu yaptığınız aktivitelerin her birisi instagramın total etkileşim hacmini yükseltmekte,takip edip beğendiğiniz kullanıcının portföyünü genişletmekte ve ulaşabildiği kişi sayısını artırmaktasınız .

Bu davranışınızın nedeni aslında farkında olmadığınız toplumsal baskıdır. Tıpkı yukarıda bahsettiğimiz deneydeki deneğin farkında olmadan kendisini yanındaki 4 kişinin baskısı altında hissederek davranışını onlara uydurduğu gibi siz de kendinizi önünüzdeki paylaşımı beğenen binlerce kişinin davranışına uydurarak paylaşımı beğeniyor , hesabı takip ediyorsunuz .

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

INSTAGRAM TAKIPCI SAYINIZI ARTIRIRSANIZ NE OLUR

Bu sefer kendinizi takipçi sayısı yüksek olan kullanıcının yerine koyun. İnstagram takipçi sayınızın 185 olduğunu varsayalım. Paylaşımlarınız çok kaliteli,ürettiğiniz içerikler çok özgün fakat birtürlü istediğiniz takipçi sayısına ulaşamıyorsunuz .

Çünkü kullanıcılar paylaşımlarınızı gerçek anlamda beğenseler de,altındaki like sayısı ve hesabınızın takipçi sayısı -sosyolojik bir olgu olarak - hesabınızı takip etmemelerine , paylaşımlarınızın like butonuna basmamalarına sebep oluyor .

Instagram aktif takipçi servisimizi kullandığınız takdirde hesabınızda tarafımızca aktif edilen gerçek kullanıcıların haricinde,hesabınızın takipçi sayısının birden organik olarak kat kat arttığını,paylaşımlarınızın gelirinizi ve etkileşimlerinizi nasıl yükselttiğini kendi gözlerinizle görecek ve sonuçlara inanamayacaksınız. 

Siz de instagram aktif takipçi ve diğer servislerimize göz atın. Bu servisler için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek yok,fiyat listemize göz atabilir , sormak istediklerinizi çekinmeden bize sorabilirsiniz. Hizmetler ve satın alım için tıklayın: https://sosyalmedyaofisi.com/instagram-takipci-satin-al

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim