Instagram Takipçi Sıfırlama Nasıl ve Neden Yapılır? Toplu Silinir mi?

Instagram takipçi sıfırlama listeniz kontrolsüzce yükseldiyse toplu silme işlemi yapılır. Takip ettiklerinizi ve sizi takip edenleri silme şansına sahipsiniz. Toplu işlem biraz uğraştırıcı olsa da bunu yapan bazı programlar mevcut. Hangi takipçileri silmem daha mantıklı? Neden sıfırlama işlemi yapmalıyım?

Instagram Alakasız Takipçileri Silmeniz Faydalıdır

Instagram sayfanız bireyselse takipçileri silmek istemeyebilirsiniz. İşletme sahibiyseniz ve farklı ülkelerden sizin sayfanızı takip ediyorlarsa bu size kazanç sağlamayacağı için silmek gerekir. Başka ülkelerden beni neden takip ediyorlar?

Eğer siz uluslararası platformlara paylaşımlarınızı ulaştırmadıysanız veya sizin dilinizi bilmiyorlarsa takip nedenleri muhtemelen satın alma kaynaklıdır. Instagram takipçi satın al işlemini hem pahalı hem de özensiz yapan birçok kişi ve şirket mevcut.

Siz belki fenomen olmak için, satış yapmak için ya da tanıtım amaçlı takipçi alıyorsunuz ama para ödediğiniz kişiler size sahte ya da yabancı takipçiler gönderiyor. Verdiğiniz para boşa gittiği gibi bir de sıfırlama işlemi için emek harcamanız gerekiyor.

Birkaç yüz takipçiniz varsa tek tek silmek çok zamanınızı almaz. Ama yüz binlerce sayıya ulaştıysanız bu iş çok canınızı sıkabilir. Yabancı kaynaklı toplu sıfırlama programları var ama güvenirlilikleri belli değil. Bir de otomatik bir sistem olduğu için Türkiye’deki takipçileriniz de silinebilir.

Program kullanmaktan başka çareniz kalmadıysa daha önce satın almış ve sorun yaşamamış kişilerin referansları size yardımcı olacaktır. Tabii, yorumları incelerken birkaç kişinin yaptığı yorumları dikkate almayın. Programın kullanılmasını isteyenler arkadaşlarına yorum yaptırmış olabilir.

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Takipçi Satın Al 250 Takipçi 19.99 TL

Instagram Takipçi Silmek için Kullanılabilecek Uygulamalar Nelerdir?

Instagram gibi çok kullanılan bir uygulamanın yan programları olmaması da zor. Özellikle toplu silme işlemi için baya bir program mevcut. Genelde yabancı olduğu için Google Play ve Apple Store’da aramaları unfollower Instagram, delete follower instagram şeklinde yapabilirsiniz.

Novasoft’un takipçi tilme trogramı Cleaner for Instagram Unfollow: Bu işlem aslında sıfırdan hesap açmak ile aynı şey. Programı kullanarak hem takip ettiklerinizi hem de takipçilerinizi tamamen silebilir, engelleyebilirsiniz.

Instant Cleaner: Bu uygulamanın güzel yanı sadece takiptekileri değil, birçok paylaşıma attığınız kalpleri ve istemediğiniz yorumları da ortadan kaldırmaya yarıyor. Clean it Up: Yukarıdaki uygulamaya benzer ama bu iOS kullanıcıları için olan versiyonudur.

Cleaner for IG iOS instagram adeta bir efsanedir. Binlerce takipçiniz var ama size hiçbir faydaları yok mu? Bu program o takipçileri bulur ve hesabınızdan şutlar. Instagram toplu takipçi silme ve sıfırlama işlemi için yukarıdaki programlar her zaman işe yaramayabilir. Güvenli olup olmadıklarını da araştırmanız gerekiyor. Çeşitli güncellemeler ile Instagram bu uygulamaları engelleyebilir. Gerçek takipçilerinizi de kaybetme ihtimalini göz önünde bulundurun. Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Instagram Takipçi Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Instagram takipçi sıfırlama işlemi manuel olarak sizleri çok zorlayabilir. Sileceğiniz takipçi sayısı az ise takip edenler arasından tek tek kaldırabilirsiniz. Diğer türlü ek programlara ihtiyacınız olacak.

Instagram Toplu Takipçi Silme Programları Nelerdir?

Instagram toplu takipçi sıfırlama için özel olarak hazırlanmış sime programları yer almaktadır. Unfollower Instagram, Delete Instagram diye aratarak programlara ulaşabilirsiniz. Buradaki uygulamaları kullanmadan önce mutlaka Google’da araştırın ve güvenilirliğini teyit edin. iOS’tan ziyade Android kullanıcılar daha dikkatli olmalıdır.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim