İnstagram Ve Takipçi Arttırma Hileleri 2023

   

İnstagram Ve Takipçi Arttırma Hileleri Nelerdir? Güvenli Midir?

Takipçi Arttırma Hileleri , Sosyal medyayı artık hayatımızın her alanında aktif olarak kullanmaktayız. Alışverişten tatile kadar, eğitimden yemek tariflerine kadar aklımıza gelen her konuda Instagram başta olmak üzere sosyal medyaya danışıyoruz. İnstagram artık alışveriş için de bir mecra olmuştur.

Bu durumda da İnstagramda ürün/hizmet satışı yapan kullanıcılar, takipçi sayılarını arttırmak ve potansiyel müşteriler oluşturmak istemektedirler.

İnstagramdan ürün/hizmet satan kullanıcılar, ünlüler  ve bunun dışında da farklı sebeplerle takipçi sayılarını arttırmak isteyenler (bloggerlar,youtuberlar) instagram takipçi arttırma hilesi yoluna başvurmaktadır.

İNSTAGRAMDA TAKİPÇİ ARTTIRMANIN FARKLI YOLLARI

 Takipçi Arttırma Hileleri , İnstagram kullanımı yaygınlaştıkça ve instagramın bir alışveriş mecrası olarak da kullanılmaya başlanması ile bununla bağlantılı olarak iş kolları da ortaya çıkmıştır.

Bunlardan biri de instagram kullanıcılarının takipçi sayılarına arttırmaya yönelik hizmet veren kişiler/firmalardır. İnstagram takipçi arttırma hilesi  yöntemi ile takipi arttırmada size destek olan firmalar;

  • Sizin instagram kullanıcı adı ve şifreniz alarak , sizin adınıza paylaşımlar yaparak takipçi sayınızı arttırıri
  • Sizin hesabınıza ücretli kredi tanımlayarak, hesabınıza takipçi, beğen, yorum, hikaye izlenme hareketlerinden istediğinizi arttırır.

Firmaların verdiği bu destekler tabii ki ücretli olan hizmetlerdir. Bu hizmet ve desteği alırken dolandırılmamaya da dikkat edilmelidir. Önce az miktarda takipçi alarak firmanın güvenirliliği test edilip, daha sonra daha yüksek takipçi adedi satın alınabilir.

KENDİMİZ İNSTAGRAM TAKİPÇİMİZİ ARTTIRABİLİR MİYİZ? 

KENDİMİZ İNSTAGRAM TAKİPÇİMİZİ ARTTIRABİLİR MİYİZ?

Herhangi bir firmadan destek almadan kendimiz instagram takipçi arttırma hilesi kullanarak, takipçi sayımızı arttırabilir miyiz diye kendimize sorabiliriz.  Birkaç denemiş yöntemle, kendimiz de takipçi sayımızı arttırabiliriz. Bu yöntemlerden bazıları;

  • Kendi takipçilerimizin takipçilerine istek gönderebiliriz. Bu yöntem takipçi sayımızı uzun vadede arttırabilir fakat organik takipçi denilen kalıcı takipçi sayımızı bu yöntemle arttırabiliriz.
  • Takipçi sayısı milyonlarla ifade edilen yerli yada yabancı ünlü kişilerin instagram hesabını takip edip hemen ardından takipden çıkarsak ve  bu işlemi arka arkaya  yaparsak takipçi sayımız çok kısa zamanda artacaktır. Örneğin, Justin Timberlake hesabına girip 2 dk boyunca takip et ve takibi bırak butonuna devamlı basarsak, 2 dk gibi bir sürede 30 ile 50 takipçi kazanabiliriz. Burada önemli olan husus bu işlemi yaptığımız  yerli/yabancı tanınmış kişinin takipçi sayısı  ne kadar yüksek ise bizim de kazanacağımız takipçi sayımız o kadar yüksek olur.
  • İnstagramda karşımıza çok sık çıkan takipçi arttırma programlarını kullanarak, takipçi sayımızı arttırabiliriz. Bu programları kullanmadan önce, daha önce bu programları kullanan kullanıcıların yorumlarını okumakta fayda vardır. Ayrıca bu instagram takipçi arttırma hilesi programını kullandıktan sonra , bu programları telefonumuzdan kaldırmalı ve instagram kullanıcı şifremizi mutlaka değiştirmeliyiz.

İçinde hile olan her olayda olduğu gibi instagram takipçi arttırma hilesi yöntemlerini kullanarak takipçi sayısını arttırmak ne derece kalıcı ne derece bize fayda sağlayacak takipçi sayımızı arttırır bunları da düşünmekte fayda vardır.

Çünkü bu yöntemler ile takipçi sayıları kısa süre sonra eski haline düşme ihtimali de vardır. Sayı olarak artışa neden olan takipçi sahte takipçi mi yoksa gerçek takipçi mi bunu ayırt etmemiz önemli bir unsurdur.

Takipçi sayımız attı fakat paylaşımlarmıza beğeni artmadı, paylaşımlarımıza yorum yapanların sayısı artmadı, video/hikaye izlenme sayımız artmadı ise, artan sadece takipçi sayımızdır ve bu da bize instagramdan istediğimiz performansı almamızı sağlamaz.

Takipçi sayımızla beraber beğeni,yorum,izlenme sayılarımızın da artması bizi instagramda istediğimiz yere getirir.  

Instagram takipçi arttırma hilesi yöntemleri, Instagram şirketi yöneticilerinin de dikkatini çekmiş ve bu uygulamaları kullanan kullanıcıların sahte takipçileri ve sahte uygulamalarıni silmek gibi bir tedbir almıştır.

Sosyal medya ofisi İnstagram takipçi artırma için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

  

 

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim