Instagram Videolara Müzik Ekleme Yolları ve Programlar 2023

Instagram Videolara Müzik Eklemek için Kullanabileceğiniz Video Düzenleme Programları

Instagram Videolara Müzik Eklemek , Instagram, her güncelleme ile kullanıcıları mutlu etmeyi başarıyor. Video içerisine müzik ekleme şansına sahipsiniz. Bunun için video düzenleme programları imdadınıza yetişiyor.

Hem hikâyelerinizde hem de normal gönderilerinizde bunları kullanabilirsiniz. Instagram videolarına müzik koymak için ne yazık ki üçüncü parti yardımcı uygulamalara ihtiyacınız var.

Video ekleme işi sadece profesyonellerin değil, bireysel kullanıcıların da radarına girdi. iPhone kullanıcıları iMovie ile bu ihtiyaçlarını karşılasalar da her programın kendine özel ses efektleri cezbedici olabiliyor.

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Takipçi Satın Al 250 Takipçi 19.99 TL

Instagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al 3000 Beğeni 114.99 TL

Instagram Haftalık Otomatik Beğeni Satın Al 1000 Beğeni 39.99 TL

Video Düzenleme Programları Ne İşe Yarar, Özellikleri Nelerdir?

Instagram’da paylaşacağınız gönderi ve hikâye videodan oluşuyorsa içerisine farklı ses efektleri kullanarak dikkat çekici hale getirebilirsiniz. İçeriğe uygun müzik, izlenme oranlarınızı artıracaktır.

Düzenleme programlarını video paylaşacağınız herhangi bir platformda kullanabilirsiniz. Videoları istediğiniz noktadan kesebilir, boyutlarını ve yönünü ayarlayabilir, istediğiniz sesi entegre edebilirsiniz.

Bu kadar işlevsel olmalarına karşın telefonumuzda fazla yer kaplamaz. Yabancı dil olması sizi korkutmasın, bazı basit kelimeleri öğrenerek kolay şekilde kullanabilirsiniz.

Müzik Eklemek için Kullanabileceğiniz Programların Listesi

Instagram, Facebook, Twitter veya diğer bütün sosyal ağlarda paylaşım yapacağınız videolara müzik eklemek için aşağıdaki programlardan istediğinizi indirebilirsiniz.

 

 

Lapse It

Instagram Videolara Müzik Eklemek

Video çekimlerinde zaman atlatma özelliğine ihtiyaç duyuyorsanız en iyi program Lapse it. Arka plana müzik ekleme konusunda da harika. Sadece çekim için değil, eski videolar için de bütün özellikleri kullanabilirsiniz.

Guick GoPro

 

Instagram Videolara Müzik Eklemek

 

Birçok program çeşitli özellikler için ücret talep eder. Ücretsiz efektler yeterli gelmeyebilir. Eğer Instagram videolara müzik ekleyecekseniz Quick sizlere yeterli sayıda efekt sunmaktadır.

Sadece Müzik Ekleme için Background Music For Video

Instagram Videolara Müzik Eklemek , Düzenleme programları farklı özellikler sunar. Her özellik, uygulama için fazla boyut demek. İşiniz sadece arka plana müzik eklemek ise Background Music For Video tam size göre. Google Play Store ve Apple Store’dan indirebilirsiniz.

Flipgram

Videoyu düzenlediğim gibi anında paylaşmak istiyorum diyenlerden misiniz? Flipgram tam da bunu yapıyor. Videolarınızı hazırlıyorsunuz, ses ve görüntü ekliyorsunuz, sonrasında Instagram’da anında paylaşıyorsunuz.

Vidlab

Instagram Videolara Müzik Eklemek

Akıllı telefonunuza istediğiniz müzikleri indirdikten sonra Vidlab kullanmaya hazırsınız. Uygulamayı açıp videonuzu hazırlayın, ardından galerinizdeki müzikler arasından istediğiniz eklemeyi yapın.

Videoshop

Kullandığınız video düzenleme programının ücretli olması sizin için önemli değilse videoshop sizin için iyi bir tercih olacak. 2 farklı videoyu birleştirebilir, istediğiniz yerden kısaltma yapabilir, farklı filtrelerle dikkat çekici ve müzikli videolar hazırlayabilirsiniz. Android ve iOS tarafından desteklenmektedir.

Instavideo

Instavideo sadece Apple kullanıcıların tercih edebileceği bir müzik ekleme programıdır. Ücretsiz olmasına rağmen video üzerindeki birçok işlemi yapmanıza olanak sağlar.

Vigo Video

İngilizce dili bilmiyorsanız, programlar size zor geliyorsa Vigo Video size yardımcı olacaktır. Sizi yönlendiren rehberi ile istediğiniz ayarı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Google Play Store ve Apple Store’de bedava uygulamalardan biridir.

Instagram Video Düzenleme için Kullanılabilecek Diğer Uygulamalar

Yukarıdaki müzik ekleme için en uygun olanlarını listelemeye çalıştık. Aşağıda vereceğimiz diğer uygulamalarla da düzenleme için farklı özellikleri kullanabilirsiniz.

Horizon Camera

Instagram Videolara Müzik Eklemek

Instagram Videolara Müzik Eklemek , Instagram hikayelere eklenecek videolar genelde dik konumda olmalıdır. Bu yüzden çekim yaptığınız programın özel modu olmalıdır. Horizon Camera, hikâyeye özel çekim alanı, filtreleri ve müzikleri ile en popüler uygulamalardandır. Android ve iOS için indirebilirsiniz.

Boomerang

Boomerang, Instagram destekli bir programdır. Uygulamanın içerisinde programa dair bir ikon vardır. Kullanımı çok basittir.

Apple Clips

İsminden de anlaşılacağı gibi iOS için uygun bir programdır. Yapay zekası ile dudağınızdan dökülen kelimeleri aynı anda yazıya dökebilmektedir. Video oynadığı sırada hangi filtre nasıl görünüyor bakabilirsiniz.

Filmorago

Masaüstündeki o devasa programları aratmayacak bir video düzenleme uygulamasıdır. Efektleri sizi büyüleyecek ama Android kullanıcılarının şanslı olduğunu belirtmeliyiz. iOS için biraz basit gelebilir.

Foodie Camera

Instagram’da; ev hanımları, işletme sahipleri, yemek sektörü üzerine çalışanlar… Sık sık yemek üzerine paylaşım yapıyorsanız doğru uygulamayı buldunuz demektir. Foodie Camera, yemeklerin görsellerini efektlerle öyle güzel gösterir ki, sanki yiyecekler kameradan çıkacak gibidir. Bu da takipçi sayınızın artmasını sağlayacaktır.

Adobe Premiere Clip, Magisto, KineMaster video düzenleme için kullanılabilecek diğer programlardandır. Özellikle Kinemaster 4K videolar için biçilmiş kaftandır. Instagram video içerisine müzik ekleme, kesme, birleştirme, zaman atlatma yapma, ücretsiz efektler, 4k 30 fps dışa aktarım imkanı sunan uygulamalardan bahsetti. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim