İnstagram’da Eski Kullanıcı Adını Görme  Bıulma Yolları

İnstagram’da Eski Kullanıcı Adımı Nasıl Görebilirim?

Instagram Eski Kullanıcı Adını Görme, İnstagramda milyonlarca kullanıcının var olması doğal olarak bir karmaşaya sebep olmaktadır. Herkes kendine bir kullanıcı adı belirler fakat instagram kullanıcı adı belirleme konusunda çok titiz davranmaktadır.

Hiçbir kullanıcı adının diğeri ile aynı olmasına izin vermemektedir. Örneğin ‘Ayseduman’ yapmak istediniz fakat bu kullanıcı adını sizden önce biri almış ise eğer siz bu kullanıcı adını alamazsınız mutlaka üzerinde sayısız bir şekilde değişim yaparak kullanabilirsiniz.

Harf eksiltebilirsiniz, Harf çoğaltabilirsiniz, noktalama işareti kullanabilirsiniz fakat birebir aynı kullanıcı adını alamazsınız. Bu da çok fazla deneme yapmanız ile sonuçlanacaktır en güzel kullanıcı adının sizde olmasını isteyebilirsiniz elbette fakat alınmış bir kullanıcı adını alamazsınız.

Eğer almak istediğiniz kullanıcı adı sizin eski bir hesabınıza ait bir kullanıcı adı ise ya da mevcut var olan hesabınızı herhangi bir nedenden dolayı kapatmak istiyorsunuz ve farklı bir hesapta aynı kullanıcı adını kullanmak istiyorsunuz bu mümkündür elbette.

Yeni bir instagram hesabı açmanız gerekmektedir ilk etapta daha sonra su an kullanmış olduğunuz kullanıcı adını boşa düşürmeniz gerekmektedir ya da transfer etmeniz gerekmektedir.

Var olan hesabınızın kullanıcı adını değiştirdikten sonra boşa düşen asıl kullanmak istediğiniz kullanıcı adını yeni açmış olduğunuz instagram hesabına tanımlayınız. Daha sonra kapatmak istediğiniz hesabı kapatabilirsiniz.

Eski Kullanıcı Adlarımı Nasıl Görebilirim?

 Eski kullanıcı adınızı yeni hesabınıza almak istiyorsunuz fakat eski hesabınıza erişiminiz yok ise maalesef o kullanıcı adını alamazsınız profesyonel bir destek alarak hesabı açtırabilir daha sonra kullanıcı adı değişikliğine gidebilirsiniz.

Aksi taktirde eski almak istediğiniz kullanıcı adı boşa çıkmadığı sürece sizler yeni hesabınıza tanımlayamamaktasınız. Diğer yandan hesabınızın kullanıcı adı sizi temsil etmeli yani bu konu üzerinde uzun bir çalışma yapmanız gerekmektedir.

Sizlere hitap etmeyen çevrenizde sizi tanıyan kullanıcılar kullanıcı adınızı gördüğünde ne alaka gibi bir düşünceye girmemeli tamamen size hitap eden bir kullanıcı adı olması son derece önemlidir.

Kullanıcı adı oluştururken ilgi alanlarınızdan yola çıkabilirsiniz ya da uğraştığınız bir spor dalı olabilir, sevdiğiniz bir karakter ismi olabilir ya da size takılan tatlı bir lakap olabilir. Bu akılda kalıcılığı arttırmaktadır.  

Eski Kullanıcı Adlarımı Nasıl Görebilirim?

İnstagramda eski bir kullanıcı adınıza dönmek istediğiniz fakat eski kullanıcı adınızı hatırlamıyorsunuz. İnstagram geçmiş verilerinizi de depolamaktadır.

  • Ayarlar kısmından güvenlik alanına girerek verilere eriş butonuna tıklıyorsunuz orada hesabınızın birçok verisi bulunmaktadır.
  • Kullanıcı adı verilerine girdiğinizde sizler hesabınızı açtığınızdan bu yana yapmış olduğunuz kullanıcı adı değişikliklerinizi sizlere sıralamaktadır.
  • Her şeyi kayıt altına alan instagramda bu şekilde geçmiş verilerinize ulaşabildiğiniz gibi güvenliğinize de dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Eğer kullanıcı adınızın sizlere özel olmasını istiyorsanız kullanıcı adınızı güvene almadan ya da transfer işlemi yapmadan hesabınız üzerinde kullanıcı adı değişikliği yapmamanızı önermekteyiz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim