İnstagram’da Nasıl Mavi Tik Alınır ? 2023

İnstagram’da Nasıl Mavi Tik Kaç Paraya ve Nasıl Alınır?

Nasıl Mavi Tik Alınır , İnstagram’da mavi tik almak herkesin istediği bir şeydir. Kimi kullanıcılar sadece hava atmak için mavi tik almak isterken mavi tikin asıl amacı tanınan kişilerin taklitlerinden ayırt edilmek istemesi ve onlar için hazırlanmış bir ikondur.

Fakat bugün herkes mavi tik almak istiyor gerek mavi tikin getirdiği ayrıcalıklardan yararlanmak gerek markalar arası rekabette önde olmak ve potansiyel müşteri kitlesini etkilemek ve güven aşılamak amacı ile mavi tik elde etmek istemektedirler.

Nasıl Mavi Tik Alınır mavi tik o platform tarafından onaylanmış olduğu anlamına gelmektedir. Her platformda farklı bir formatı olduğu gibi temel etken bit tik olması yönündedir. Mavi tik sahibi olmak eskiden , platformlar ortaya çıktığında ve mavi tikin artık yeni özellik olarak eklendiği yıllarda kolay bir şekilde elde ediliyordu fakat suistimal edildiği görüldüğü zaman artık mavi tik alımı gittikçe zorlanmıştır.

Mavi Tik Alma Kriterleri Nelerdir?

Herkes mavi tik alamaz canım sıkıldı ya da canım öyle istiyor ve mavi tik almak istiyorum dediğinizde bu mümkün değildir. Mavi tik almanız için öncelikle bilinen biri olmanız gerekmektedir. Hakkınızda ulusal kanallarda haber olabilir , programlara konuk olabilir , ya da ulusak gazelerde haberi çıkmış biri olmanız gerekmektedir.

Tüm bu sayılanlardan biri yoksa bile kendi alanınızda uzman olabilirsiniz , belli bir kesim tarafından çok tanınıyor olabilirsiniz. Herhangi bir kurumun başkanı olabilirsiniz gibi tanınabilir olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Nasıl Mavi Tik Alınır ?

Tabi ki tüm bunlardan önce takipçi sayınızın yüksek olması gerekiyor. Türkiye’nin en güvenilir ve kaliteli takipçi sitesi sosyal medya ofisi sizlere takipçi arttırma konusunda yardımcı olacağı için bu konuda tereddüt yaşamanıza gerek yoktur.

Farklı Platformlarda hesabınız olsun her platformun kendine göre kitlesi bulunmaktadır. Her platformda bir kitle oluşturduğunuzda her platformda tanınabilirliğiniz arttığı için kendinize mavi tik alma ihtimaliniz daha da artacaktır.

Eğer daha fazla takipçiye ulaşmak istiyorsanız takipçileriniz ile iletişim halinde olmanız gerekmektedir. Onlara geri dönütlerde bulunun onlarla konuşun. Taleplerine karşılık verin. Paylaşım sıklığınız olmalı. Devamlı paylaşım yapmanız gerekiyor ki takipçileriniz sizlerin var olduğunu sizleri takip ettiklerini fark etmeli her seferinde.

Ne kadar aktif olursanız takipçilerinizin sizinle konuşmasını o kadar kolaylaştırmış olursunuz. Her zaman ilham verici içerikler paylaşmanız gerekmektedir. Kullanıcılarınıza kaliteli içerikler sunmanız son derece önemlidir. Takipçilerinizin ihtiyaçlarına cevap verecek içerikler üretmeniz gerekmektedir. Onları ancak bu şekilde etkileyebilirsiniz. Taklit edildiğinizi gösterin.

Eğer büyük bir firma iseniz ve hesabınızı taklit eden kullanıcılar var ise bunu instagrama bildirmeniz gerekmektedir. Bu yol ile de mavi tik alma oranınızı arttırabilirsiniz. Çünkü mavi tikin temel sebebi kullanıcıları taklitlerinden korumaktır.

İnstagram’da Nasıl Mavi Tik Alınır  

Mavi Tik Alma Şansınızı Nasıl Arttırabilirsiniz ?

Kaliteli ve harika görünen gönderiler biriktirin ve onları düzenli bir şekilde zamanlamasına dikkat ederek paylaşın instagram insght ‘ dan mutlaka edinin işletme hesapları için vazgeçilmez bir özelliktir. Her işletme hesabına verilen toleranslardır ve hesabın popülerliğini takip etmek ve analiz etmek açısından son derece hayati bir önem taşımaktadır.

İşletme hesabı olmanız sizlere mavi tik alımında çok fayda sağlayacaktır. Mavi tik onaylanmak anlamına geldiği için instagrama sizi neden onaylaması gerektiği konusunda kanıtlar sunun ve onaylanmaya değer olduğunuzu gösterin. Mutlaka işinize yarayacaktır.

Nasıl Mavi Tik Alınır , Yan hesaplarınızı instagram destek ekibine ileterek , ünlülerle çalışan ajanslarla iletişime geçerek haberlerinizin direk olarak olmasa dahi dolaylı bir şekilde yapılmasını sağlayarak bunu instagramdan talep edebilir ve sizlere mavi tik vermeleri konusunda ısrarda bulunabilirsiniz.

Facebook instagramı satın aldığı için facebook reklamları verin ve olabildiğince yüksek bütçelerle ve devamlı olarak reklamlar verin bu size instagramda mavi tik almanız için işinize yarayacak bir diğer kriterlerden biridir. Elbette instagram’da mavi tik almak çok yararlı ve çok fazla avantajı olan bir durumdur.

Saygınlık ve güvenilirlik kazanmanıza neden olacaktır herkes onaylanmak istediği için karşısındaki kişi , hesap , kurum onaylandığında büyük bir övgü , bir özenme ve bir saygı duyma içerisine girmektedir. Mavi tik için daha sayamadığımız kadar çok kriter bulunmaktadır.

Fakat aklıma sizin için en basit kolay yoldan , para harcamadan elde edebilecek ihtimalleri sıraladım. Umarım mavi tik almanızda yardımcı olur. Bu anlattığım yollar ile mavi tik alan kullanıcılar deneyimlerini bizlerle paylaşırsa okuyan diğer kullanıcılara ilham olabilir. Deneyip başarılı olan tüm kullanıcılarımızdan geri dönüş bekliyoruz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim