İnstagram’da Para Kazanabileceğiniz 5 Konu

İnstagram’dan Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Para Kazanabileceğiniz 5 Konu , İçerisindekiler:

-Sağlık ve Fitness :

-Güzellik:

-Gezi:

-Kurumsal:

-Moda: İnstagram’dan gelir elde etmek basit gibi görünse de aslında instagram kitlesine hitap etmediğinizde ya da yeterince önemsemediğinizde , instagram hesabınız ile ilgilenmediğinizde ya da bir hesap açıp öylece bıraktığınızda bir verim elde edemezsiniz. Fakat ilgilendiğinizde büyük gelirler elde edebileceğiniz birkaç sektör bulunmaktadır. Bunları sizlere liste halinde anlatacağım. Eğer instagramdan gelir elde etmek istiyorsanız ve hangi sektör ile başlayacağınızı bilmiyorsanız tam yerindesiniz. İşte sizlere gelir elde edebileceğiniz sektörler :

Sağlık ve Fitness : Hiç bitmeyecek bir sektördür. İnsanlar doğal yaşam şartlarında beslenirler ve bu beslenme sonucunda kimi zaman düzensiz beslenmenin getirdiği bir kilo problemi ortaya çıkmaktadır. Bunun sonucunda sağlık problemleri ortaya çıktıkça insanlar sağlıklı beslenme ve spora yönelmektedirler.

Bu yüzden birçok kullanıcı sağlıklı yaşam için kendilerine bir yaşam koçu veya bir spor salonu veya bir danışman arayışına girmektedir. Sizler de kendinize bu tür bir sayfa açabilir , danışmanlığın yanı sıra ürün satışı da yaparak gelir elde edebilirsiniz.  

Hatta spor salonlarının reklamlarını yaparak ya da takipçi yönlendirmesi yaparak da gelir elde edebilirsiniz. Spor ürünleri satan ya da doğal , sağlıklı ürünler satan firmalar ile anlaşarak kullanıcıların onların ürünlerini satın almalarını sağlayarak pay elde edebilirsiniz. 

Tabi ki tüm bunları yaparken sizin de bu alan ile ilgileniyor olmanız gerekmektedir. Sizler sporu , sağlıklı yaşamı hayatınızın içerisine entegre ederseniz ya da zaten yıllardır bu alan ile ilgileniyorsanız tebrik ederim başarılı olma olasılığınız çok daha yüksektir.  

Güzellik: Güzelliğinize, bakımınıza , saçlarınıza , makyajınıza vs güzellik adına yapılan tüm işlemleri sizler zaten yapıyor musunuz ve bu konuda yetenekli olduğunuzu mu düşünüyorsunuz. Harika işte tam da size göre bir başlık güzellik…

Bu konuda eğer zaten yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız kendinize bu yönde bir hesap oluşturabilir ve takipçilerinize hem önerilerde bulunup hem de gelir elde edebilirsiniz.   Kadın kitlesinin hemen hemen tamamına hitap eden bu başlıkta yaş sınırlaması bulunmamaktadır.

Çocuk , genç , orta yaş , yaşlı kesimlerin hepsine hitap edebilirsiniz tabi ki kendinize bir konsept belirleyerek bu çerçeve içerisinde hareket edebilir kendinize esnek konular da katarak bir sohbet edasında kullanıcıları kendinize çekip güven sağladıktan sonra takipçileriniz aracılığı ile gelir elde edebilirsiniz.  

Hala Aradığınız Başlığı Bulamadınız Mı?

İnstagram’da Para Kazanabileceğiniz 5 Konu

İnstagram’da Para Kazanabileceğiniz 5 Konu[/caption]   Devam edelim o halde ....

Gezi: Gezi hemen hemen tüm instagram kullanıcılarının ilgi alanlarından biri olmaktadır. Özellikle geçmeyi seven kullanıcılar ki hemen hemen herkes mutlaka gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi seviyordur. Sizler de bir yerler gezmeyi , keşfetmeyi seviyorsanız hobinizi gerçekleştirirken aynı zamanda instagram’da da bu yol ile gelir elde edebilirsiniz. Gidip gezdiğiniz yerleri tanıtarak onların reklamlarını yaparak gelir elde edebileceğiniz gibi farklı birçok yol ile de para kazanabilirsiniz.  Gezip gördüğünüz yerleri güzel açıklamalar ve yaşadığınız olayları anlatarak süsleyebilirsiniz.  

Kurumsal: Yeni bir iş kurdunuz ve kendi işiniz ile ilgili insanları aydınlatmayı düşünüyorsunuz ya da herhangi bir işe ilgi duyuyorsunuz döviz olabilir ,  ekonomi olabilir , siyaset olabilir , güncel konular üzerine olabilir bu tür konularda konuşmayı seviyorsanız insanlara bir şeyler anlatma kabiliyetiniz var ise kendinize bu yönde bir hesap oluşturarak insanları bilgilendirme yoluna gidebilirsiniz.

Bu tür konulara ilgi duyan kullanıcı kitlesini yakaladığınız zaman sizlere fayda sağlayacak ve bu yol ile de gelir elde edebilirsiniz.   Diğer konulara oranla bu tür konuların sizlere saygınlık getirmesi de olası bir durumdur. Bir kişinin kurumsal anlamda danışmanı olduğunuzda o kişinin düşüncelerine, amaçlarına ulaşmasına yardımcı olursanız sizlere gelir sağlayacak ve tanınan biri olabilirsiniz.  

Moda: Modayı sık sık takip ediyorsanız ve stil konusunda yetkili olduğunuzu düşünüyor ve kendinize güveniyorsanız bu yönde bir hesap açabilir insanlara stil danışmanı olabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı kullanıcılar ile paylaşabilir ve bir moda ikonu olabilirsiniz.

Eğer influencer olma yolunda ilerlemek istiyorsanız ben her anlamda stil sahibiyim ve takip eden kullanıcıları da bu yönde geliştirebilir ve bu yönde onlarda olumlu etki yaratabilir stil danışmanı olurum diyorsanız sizin için en iadeal başlık moda olacaktır. sosyal medya ofisi olarak sizlere sunduğumuz bu başlıklar sosyal medyada özellikle instagramda en çok rağbet gören konular arasındadır. Sizler de bu konulardan size hitap edeni seçerek başarınızı kanıtlayabilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz etkilerini bizimle dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim