Instagram Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir? Ayarlara Dikkat!

Instagram Silinen Mesajlar Geri Gelir mi? Engellenen Kişinin Mesajları Nasıl Görünür?

Instagram silinen mesajları bulmak sandığınız kadar kolay değil. Özellikle engelli kişilerin mesajları geri gelir mi? En çok merak edilen ve araştırılan konudur. Bu hususta size resimli anlatımla yardımcı olmaya çalışacağız.

Instagram her ay milyonlarca yeni üye ile tanışıyor. Hal böyle olunca yanlışlıkla mesaj silme, engelli kişinin mesajını görememe gibi problemler artıyor. Birine kızarak sildiğimiz yazışma, sonradan bize lazım olunca kara kara düşünüyoruz.

Instagram’da bir kişiyi engellediğiniz zaman aslında mesajlaşmalar silinmez. Sadece görünmez olurlar. Muhatap olmak istemediğiniz kişinin gönderileri de sizi bağlamaz diyerek sistemi otomatikman bunları ortadan kaldırıyor. Geri getirmesi aslında çok kolaydır.

Instagram Silinen Mesajlara Çok İhtiyacım Var Nasıl Geri Gelir?

Instagram’da özel ya da iş hayatınızdaki yazışmaya yanlışlık silmiş olabilirsiniz. Silinen mesajlar için birçok aldatmaca mevcuttur. Biz bir program yazdık, anında şimdiye kadar sildiklerinin hepsi geri gelir derler.

Instagram Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Instagram İzlenme Satın Al 1000 Türk İzlenme 29.99 TL

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Takipçi Satın Al 250 Takipçi 19.99 TL

Instagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al 3000 Beğeni 114.99 TL

Instagram Haftalık Otomatik Beğeni Satın Al 1000 Beğeni 39.99 TL

Ama bu numaralara kanmayın, hesap çalma yöntemlerinden birisidir. Mesajları kurtaracağım derken bütün hesabınızı kaybedersiniz. Instagram ayarlar bölümüne girerek okus pokus silinen mesajları geri getir! Diyemezsiniz.

Hayati bir önem taşıyorsa, mahkemelik bir durum varsa bunu yetkili mercilere, yani Instagram yardım merkezine iletmeniz gerekiyor. Yardım merkezine mobil uygulama üzerinden ve e-mail yolu ile ulaşmanız mümkün. Uygulamadan mesaj atmak için önce görseldeki gibi ayarlar bölümüne giriş yapalım. Gelen sayfadan yardım bölümüne tıklayalım.

Yardım bölümün altında 3 farklı sekme mevcut. En üstteki sorun bildir seçeneğine tıkladıktan sonra karşımıza seçenekler gelecek. “Genel görüş” diyerek işlemlerimize devam edelim.

Genel görüşe tıkladıktan sonra mesaj yazmak için karşımıza bir alan gelecek. Ekran görüntüsü varsa işiniz daha kolay.

Silinen mesajlar hakkında sorunu bildirmek için kiminle mesajlaşma yaptığınız detaylı şekilde aktarmanız gerekiyor. Eğer bilginiz yoksa size yardımcı olma ihtimalleri düşük olacaktır ama yine de şansınızı deneyin.

Buradan sonuç alamazsanız [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Engelli Kişinin Silinen Mesajları Nasıl Geri Getirilir? Instagram üzerinden engellediğiniz kişilerin mesajları aslında görünmez hale gelir.

Silinen mesaj olarak değerlendirmemek gerekiyor. Bu yüzden geri getirme işlemi bu aşamada daha kolaydır. Öncelikle resimdeki gibi, Instagram hesabımızın “ayarlar” ve “gizlilik” bölümüne giriş yapalım.

Gizlilik bölmesinin aşağı kısımlarında “engellenen hesaplar” bölümü göreceksiniz. Bura tıkladığınız karşınıza engelli kişilerin listesi çıkacak. Resimdeki gibi “engeli kaldır” demeniz yeterlidir.

Engel kalktıktan sonra bu kişiye dair silinen mesajlar geri gelecektir. Buradaki yazışmaları kontrol edip, kaydedip dilerseniz tekrar engelleyebilirsiniz. Instagram silinen, kaybolan mesajları geri getirme, engelli takipçilerin DM mesajlarını geri getirme konularında sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Sorularınız varsa yorum üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim