Linkedin'de Şirket Hesabı Nasıl Açılır? ve Nasıl Yönetilir?

Linkedin'de Şirket Hesabı Açmanın Faydaları Nelerdir?

Likedin de firma hesabı açmak, Linkedin diğer sosyal ağlardan farklı bir platformdur, aynı şekilde hesap açıp arkadaş ekleyip gruplara katılabilirsiniz ama bu platformda tanıdığınız, bağlantı kurduğunuz kişiler ve sayfalar çoğunlukla bir iş yapan kariyer odaklı olan hesaplardır.

İnstagram’da herkesi ekleyebilirsiniz yan komşunuz ali amcayı bile ama linkedin’de eğer ali amca bir iş yapmıyorsa muhtemelen linkedin’deki bağlantılarınız arasında olmayacaktır. linkedin’de önemli olan bağlantılarınızın bağlantıda olduğu kişilerdir.

Bu yüzden eğer siz de bir iş yapıyorsanız ve sosyal medyada işiniz için bağlantılar, ağlar oluşturmak istiyorsanız sizin için en ideal platform linkedin’dir.

Bu yazımızda Linkedin'de şirket hesabı nasıl açılır? Ve nasıl yönetilir? Sorularına cevap arayacağız. Şirket hesabınız için bir sayfa oluşturabilmek için öncelikle bireysel bir linkedin hesabınızın olması gerekmektedir.

  1. Linkedin hesabınızın sağ üst köşesinde aşağı doğru ok şeklinde gösterilen ‘iş’ simgesine basınız. Ardından açılan küçük pencerede en aşağıda ‘sayfa oluştur’ butonuna tıklayınız.

Linkedin'de Şirket Hesabı Nasıl Açılır? ve Nasıl Yönetilir?

Linkedin'de Şirket Hesabı Nasıl Açılır? ve Nasıl Yönetilir?

  1. Daha sonra açılan sayfada şirket seçenekleri olacaktır. Şirketinizin genel özelliğini temsil eden seçeneğe tıklayınız

2. Şirket bilgilerinizi ve sayfanızın profilini eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Unutmayın profiliniz sizin vitrininizdir.

İsim seçerken linkedin daha önce kullanılmış olan isimlerin tekrar kullanımına izin vermez bu yüzden tekrar tekrar deneyerek en güzel sayfa ismini bulabilirsiniz Sayfa kimliği, şirket ayrıntıları, profil detayları şirket sayfanız için önemlidir. Doldururken iyice düşünmelisiniz.

  1. Profilinizdeki fotoğrafınız , kapağınız ve sloganınız son derece önemlidir. Profilinize girecek olan kullanıcıların ilgilerini ancak profiliniz ile çekebilirsiniz.

  1. Daha sonra hesabınızda paylaşımlar yapabilirsiniz. Takipçileriniz için yeni stratejiler geliştirerek paylaşımlar yaparsanız geri dönütler ile marka değerinizi yükseltir, prestij sahibi olursunuz
  2. Sayfanızda bulunan analizler yardımı ile içeriklerinizin takipçilerinize ulaşıp ulaşmadığı, hangi içeriğinizin daha çok ilgi gördüğünü analizler yardımı ile saptayarak kendinize bir ol haritası çizebilirsiniz

  1. Likedin reklam kampanyaları oluşturup reklam modellerinden yararlanabilirsiniz

  Artık Linkedin'de şirket hesabı nasıl açılır? Ve nasıl yönetilir? Sorusu aklınızı kurcalamıyor değil mi … bol şanslar…

Linkedin Beğeni Satın Al

Linkedin Takipçi Satın al

Linkedin Sayfa Takipçisi Satın Al paketlerimize de göz atabilirsiniz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim