My Pinterest Dorm Ne Demek?

My Pinterest Dorm ne demek derken muhtemelen sık gördüğünüz bir terimi merak ettiğinizi düşünebiliriz. Aslında global bir sosyal ağ olmasından dolayı pek çok ülkede kullanımının mümkün olmasından dolayı böyle sonuçlarla karşılaşılabiliyor.

Ki yurtdışında da çok yaygın bir terim olarak kullanılıyor. Teknik olarak Dorm kelime anlamına baktığımızda yurt, ev, yatakhane, koğuş, alan gibi tanımlarla karşı karşıya kalıyoruz. Bu şartlar altında da aslında terimin anlamı ortaya çıkabiliyor.

Yani My Pinterest Dorm nedir diye araştırdığımızda benim Pinterest alanım şeklinde bir tanımlama yapmak çok yanlış olmayacaktır. Kendi akışınızda yer alan, size ait fotoğraflar ve re-pin yaptığınız görsellerden oluşan bir skaladan söz edebiliriz.

Bunun yanı sıra pek çok kişide bunu başka insanlarla paylaşma ihtiyacı oluşabiliyor. Yani bu benim Pinterest alanım şeklinde diğer insanlarla etkileşime geçme ivmesini sık sık görebiliyoruz. İşte bu yüzden de globalde daha fazla kullanılıyor.

Ancak yavaş yavaş Türkiye’de de bunun bir hashtag olarak sık tercih edildiğine, insanların birbirine Pinterest profil paylaşımı yaparken bu şekilde ifadeler kullandığına şahit olmak mümkün olabiliyor. Teknik olarak kendi profilinizi geliştirip büyütürken tercih edebileceğiniz bir hashtag diyebiliriz.

Yine insanlarla bağlantıya geçtiğinizde kendi profilinize ilişkin detayları söylemeden evvel vereceğiniz bilgi için de popüler bir tanımlamadır. Günden güne popülerleşen bir sosyal mecra olarak literatürümüze yeni kattığı tanımlamaya şimdiden alıştık diyebiliriz.  

 

Pinterest Takipçi Satın Al 34.99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Pinterest Pano Takipçisi Satın Al 34.99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Pinterest Kategorileri Nasıl Canlandırılır?

  Türkiye’de oldukça yaygın olan popüler Pinterest panoları görebiliyoruz. Bunlar farklı sektörlere hitap ettiği gibi çok gelişmiş bir kişi yelpazesini de bir araya toplayabiliyor. Dekorasyon başta olmak üzere el ile yapılan, belli bir tasarıma sahip, hizmet veya ürün satışından bağımsız olarak tüm iş alanlarını kapsayan kategorilere rastlanabiliyor.

İşte bu yüzden de herkese hitap etmesi mümkün hale geliyor. Hele ki kendi oluşturduğunuz bir panoyu daha canlı hale getirmek istiyorsanız My Pinterest Dorm güzel bir başlangıç olabilir. Keza bu etiket yani hashtag çok uzun süredir global olarak kullanılıyor.

Böylece aramalarda global bir hedef kitleye ulaşabilir, yaygınlaştıkça ülkemizde de ciddi bir arama potansiyeline hitap edebilirsiniz. Üstelik pano ya da kategorinizin ne olduğunun burada bir önemi kalmıyor.

Aksine tüm iş kollarında, sektörlerde ve kategorilerde bu duruma rastlamaya başlayabiliyoruz. Pinterest popüler panolar arasında gezinirken de bunu fark etmemizi sağlayan pinler sık sık karşımıza çıkabiliyor.

Eğer kendinize ait bir kategoriyi canlı hale getirmek istiyorsanız sürdürülebilirlik bu platformda en önemli kıstastır. Belli bir kalite standardının üzerine çıkmak, tüm gönderilerinizi buna bağlı olarak sunmak, düzenli içerik paylaşımı ve içeriklerin düzenli bir biçimde diğer sosyal mecralarla etkileşime sokulması önemlidir. Dolayısıyla Pinterest hesabı nasıl büyütülür diyen birisinin ilk olarak bu entegrasyonu sağlaması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

My Pinterest Dorm Ne Demek?

My Pinterest Dorm yazısının tanımı kısa kendi alanınız anlamına gelir. Panonuza kaydettiğiniz görseller, pinler, bütün içerikler bu alanda yer almaktadır. Pinterest’te benim bölgem de diyebilirsiniz.

Pinterest Kategorileri Nasıl Canlandırılır?

Pinterest kategori, panoları canlandırmak için popüler içeriklere yönelmelisiniz. Özellikle gündeme dair konular işinizi görebilir. Anlık olarak hesabınızı takip edenler çoğalır ve hesabınızın tanınma, diğer anlamla canlanması sağlanır.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim