Pinterest Güncelleme Nasıl Yapılır? APK İndir

Her kullanıcının Pinterest güncelleme nasıl yapılır diyerek daha aktif ve stabil bir kullanım amaçlaması normaldir. Günümüz şartlarında aplikasyonlar geliştirme aşamasındayken çok sık güncelleme alabilirler

. Aynı zamanda sistem düzeltmeleri, daha akıcı bir arayüz, tasarım değişiklikleri, yeni özellikler, güvenlik standartları için belli aralıklarla iyileştirmeler yapılmaktadır. Dolayısıyla kullandığınız uygulamayı güncellemek en doğal hakkınız olarak tanımlanabilir.

Ki Android için Google Play Store, iOS içinse Apple Store bunu ücretsiz bir biçimde sürekli olarak sunmaktadır. Pinterest güncelleme işlemine başlarken Android kullanıcıları aynı zamanda Amazon Store seçeneğini de kullanabilirler. Pinterest nasıl güncellenir diyen birisinin kullandığı cihaza göre izleyeceği yollar standarttır. Eğer bir Android cihaz kullanıyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz.

  • Akıllı telefon ya da tabletinizden Google Play Store uygulamasını açın. Buna alternatif olarak Amazon Store kullanılabilmektedir.
  • Uygulamayı açtıktan sonra uygulamalarım sekmesinden yüklü, güncellemeler seçeneklerinden güncellemesi gelen aplikasyonları listeleyebilirsiniz.
  • Burada güncelle dediğinizde indirme ve yükleme işlemi hızlıca gerçekleşecektir.
  • Buna ek olarak uygulama üzerinden direkt olarak Pinterest araması Eğer bir güncelleme varsa aç yerine güncelle seçeneğinin aktif olduğunu göreceksiniz.

Bir iPhone ya da iPad kullanıcısıysanız bunun için de Apple Store üzerinden güncelleme işlemini hızlıca yapabilirsiniz.

  • Apple Store üzerinden uygulamalarım sekmesinde yer alan seçeneklerden Pinterest güncellemesini bulup yükleyebilirsiniz.
  • Arama yaparak yine güncellemeyi başlatabilirsiniz.

 

 

Pinterest Pano Takipçisi Satın Al 34.99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Pinterest Repin Satın Al 50 Repin Kaydetme 9.99 TL

Pinterest İndir

  Güncelleme haricinde ilk defa yüklemeyi düşünüyorsanız burada da güncellemeyle benzer bir çizgiden söz etmek mümkün. İlk olarak Android kullanıcıları için kullanılan resmi uygulama marketi Google Play Store olarak biliniyor.

Bunu iOS işletim sistemi yüklü cihazlar için Apple Store olarak görüyoruz. Her iki uygulama market üzerinden de resmi olarak yayınlanmış olan sürümü Pinterest indir seçeneğiyle yükleyebiliyoruz.

Tamamıyla ücretsiz olarak sunulan aplikasyon tüm özelliklere hızlı ve stabil bir biçimde erişmenizi sağlıyor. Pinterest güncelleme indir seçeneğini ise APK dosyası olarak almak isteyenler olabiliyor.

Bu çoğunlukla daha eski bir cihaza yükleme yapmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Çünkü direkt olarak sitesinde de Android 4.4 ve üzeri sürümlerde çalıştığını, iOS 9 ve üstü işletim sistemlerine uygun olduğu belirtiliyor.

Eğer bu işletim sistemlerinin sürümlerini baz aldığınızda daha düşük bir sisteminiz varsa APK dosyalarını alternatif sitelerden indirerek yüklemeyi başlatabilirsiniz.  

Pinterest Tarayıcı Sürümü

  Pinterest tarayıcı sürümü ile kullanılabilen bir sosyal mecra olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Zaten tüm sosyal ağlar için tarayıcı tabanlı giriş önemli bir alternatif olmaya devam ediyor.

Eğer hızlı bir biçimde sosyal ağlarda vakit geçirmek, bilgisayar konforunu yakalamak ve bunu değerlendirmek istiyorsanız bunu önemseyebilirsiniz. Tüm özelliklerin kullanılabildiği bir sürüm olmasının yanında hiçbir uyum sorunu olmadan da kullanıma devam edebilirsiniz.

Aynı zamanda Safari, Chrome, Firefox ya da Opera gibi çok kullanılan tarayıcılarda dilerseniz Pinterest tarayıcı ayarı yaparak bunu ana ekranınıza ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede de ana ekranda yer alan kısayol aracılığıyla tek tıkla ulaşım sağlamanız mümkün olabiliyor. Tıpkı aplikasyon gibi kolay bir kullanım yönü sunduğunu vurgulayabiliriz. Tabii ki işletim sistemi versiyonu uygunsa aplikasyon kullanımı daha avantajlı olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Pinterest Güncelleme Nasıl Yapılır?

Pinterest güncelleme için iOS’ta Apple Store bölümüne girerek uygulamalar alanına girip güncelleme gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Aynı şekilde Android uygulamalar bölümünden Pinterest’e güncelleme gelmiş mi bakabilirsiniz.

Pinterest İndir Nedir?

Pinterest bazen telefonlara Apple store ile indirilmeyebilir. Bu yüzden APK’ya ihtiyacınız olacaktır. Android’te güvenilir olmayan kaynaklara izin ver dedikten sonra APK indirip kurarak Pinterest indir işlemini tamamlayın ve kullanmaya başlayın.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim