Pinterest Nasıl Takipçi Kazanılır? Ücretsiz Hileler Güvenilir mi?

Her zaman daha popüler bir hesaba ulaşmanın yolu hedef kitleden geçer ve Pinterest nasıl takipçi kazanılır diyenler direkt olarak bunu hedefliyor demektir. Takipçi sayısını arttırmak, daha büyük bir kitleye erişebilmek, son derece etkin bir hedef kitleye ulaşmak sosyal medyada güce sahip olmak anlamına gelir.

Gerek reklamlar ve işbirlikleri gerekse sponsorluk ve temelinde yatan gelirle beraber herkesin buna yönelmesine şaşırmamak gerekiyor.   Dolayısıyla Pinterest takipçi nasıl kazanılır sorusuna farklı pek çok yöntemiyle değineceğiz.

Öncelikle sosyal ağların insanlar üzerinde çok ciddi bir etkisi vardır. Bu etki daha fazla ön plana çıkma, her gelişmeden haberdar olma, ilgi alanlarına dair detaylara ulaşma gibi amaçlar içerebilir.

Pinterest ise yapı itibariyle ilgi alanlarına, hedef kitleyi amaçlayan içeriklere ulaşmanın en kolay yoludur.   Zaten bu yüzden de Pinterest takipçi kasma aşamasında pek çok kişi zorlanmaz. Çünkü diğerlerine nazaran daha rafine bir kitleye daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Popülarite açısından bir adım geri planda gibi gözüküyor olsa da dünya genelinde yarım milyara yaklaşan kullanıcı sayısıyla global bir Pazar yerine dönüşmüş durumda. Yapmanız gereken şey ise takipçilerinizle etkileşime geçebileceğiniz ve onların ilgisini tek bir noktada toplayabileceğiniz panolar yaratmak.

Tüm pinlerinizi özenle seçmeli, kategorize ederek farklı panolarda toplamalı, açıklamalar ve yönlendirmelerle sonuca ulaşmalısınız.  

Pinterest Takipçi Kazanma

  Pinterest takipçi sayısını arttırma yolları arasında bazı metotlar kullanılsa da burada önemli olan faktörün süreklilik olduğunu belirtmek gerekiyor. Çünkü özellikle takipçi edinimi ile ilgili merak edilen unsurların başında kitleyle bağlantı kurmak yatıyor.

Kesintisiz bir bağlantı ise kullanıcı kitleleri arasında derin bir bağa sebep olur. Ayrıca içeriklerinizi sürekli olarak güncel tutmak ve diğer kullanıcılarla re-pin ile etkileşime geçmek sizin hesabınız açısından organik bir büyüme evresini başlatabilir.   Direkt olarak Pinterest takipçi kazanma taktikleri arasında gösterebileceğimiz somut unsurlar şu şekilde sıralanabilir.

 • İçeriklerinizin ilgi çekici olduğundan emin olun.
 • İçeriklerinizi mümkün mertebe özgün ve orijinal olarak sunun.
 • Sosyal medya ile Pinterest hesabını besleme noktasını es geçmeyin. Tüm bağlantıları insanların ulaşabileceği şekilde ayarlayın.
 • Web sitenizle koordineli bir biçimde paylaşım yapın.
 • Pinlemek tabii ki yapılan bir unsur ancak pin açıklamaları arama motorlarından gelen kullanıcılar için önemlidir. Açıklamalarla hedef kitlenize ulaşın.
 • Anahtar kelimelerinizi hedef kitlenize ve rekabet oranına göre belirleyip açıklamalarda kullanın.
 • Hashtag kullanımını asla es geçmeyin.
 • Pinterest reklam verme özelliğini kullanarak daha rafine bir kitleye hitap edin.
 • Farklı panolar ile kategorik bir yapı inşa edin.

  Tüm bunların sürekliliği ise ayrıca önemlidir. Kısa bir süre boyunca düzenli olmak ve sonrasında bunu tamamıyla boş vermek hesabınızın yerinde saymasına sebep olabilir. Oysa Pinterest hesabı nasıl büyütülür sorusunun yanıtı her zaman sürekliliği göstermekten geçiyor.  

Pinterest Takipçi Hilesi Ücretsiz

  Pinterest takipçi hilesi ise teknik olarak en çok tercih edilen kitle edinim metotları arasında bulunuyor. Fakat ne yazık ki geçerliliği, güvenilirliği ve sonrasındaki sonuçlar hüsran yaratabiliyor. En önemli faktör hesabınızın güvenilirliği olup bunu iki faktörlü olarak düşünebilirsiniz.

Bunların ilki algoritma yapısına göre hesabınızın konumunu içeriyor. Yani sosyal medya devinin hesabınıza yığılan botları tespit edememesi pek mümkün olmayacaktır. Size bot ve pasif hesaplar değil aktif ve etkileşim getirecek kullanıcılar gerekmektedir.  

Bunun bir diğer etkisi ise kullanıcı tarafında gözlemleniyor. Direkt olarak ücretsiz Pinterest takipçi hilesi kullananların hesabına yığılan botlar kullanıcıları negatif yönde etkiliyor.

Şimdiye kadar hem algoritma yönünden geri plana itilen hem de kullanıcı kitlesini kaybeden çok sayıda hesap gözlemledik. Kullanıcılara kendileri gibi etkileşime geçebilecek, doğru pano ve pinlerle buluşmuş aktif kullanıcılarla hitap etmeniz gerek.  

 

Pinterest Pano Takipçisi Satın Al 34.99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Pinterest Repin Satın Al 50 Repin Kaydetme 9.99 TL

Pinterest Takipçi Satın Al

  Elbette ki Pinterest takipçi satın al hizmeti bir noktada hile ile ayrışan bir yapıya sahip. Çünkü burada profesyonel olarak sunulan bir hizmetten söz edilebiliyor. Organik olarak bir hesabın büyüme süreci aylar veya yıllar sürerken, takipçi satışı ile bunu haftalar içerisinde başarmak mümkün.

Üstelik her zaman bu etkiyi satın alarak devam ettirmenize de gerek yok. Belirli bir kitle edindikten sonra organik olarak büyüme ivmesi çok üst düzeye çıkacaktır. Organik takipçiler direkt olarak sizin hesabınıza kendilerince erişeceği için sorun yaşamayacağınız garanti edilebilir.  

Tabii ki tercih edeceğiniz smm panelin bazı güvenceleri vermesi gerekiyor. Pinterest takipçi satışı ile ilgili dikkat edilmesi gereken temel kriterleri ise şu şekilde sıralayabilir.

 • Türk ya da global gerçek hesaplardan oluşması
 • Takipçi dışında pano takipçisi olarak gönderim sağlanabilmesi
 • Gönderimi sağlanan hesapların aktif hesaplar olması ve etkileşime girmesi
 • Uygun fiyatlarla hizmet verilmesi
 • Güvenilirliği kapsamında düşüş olması durumunda telafi hizmeti sunması
 • Destek birimine sahip olması ve 7/24 iletişime geçilebilmesi
 • Ödeme yaparken güvenilir altyapılarla finansal işlemleri yapma şansı tanıması.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Pinterest Nasıl Takipçi Kazanılır?

Pinterest takipçi kazanmak için öncelikle içerikleriniz özgün ve dikkat çekici olmalıdır. Farklı sosyal mecralarda paylaşın ama paylaşım yaptığınız gruplar içeriğinizle uyumlu olsun. Etiketleri ihmal etmeyin, ayrıca aranmada çıkmak için içeriğinizle ilgili aranma yapılan kelimeleri araştırın ve onları kullanın. Tabii, rekabetin çok yüksek olmamasına dikkat edin. Reklam vererek de Pinterest takipçi artırma işlemi yapılabilir. Satın alma da diğer ucuz ve önemli seçenektir.

Pinterest Takipçi Hilesi Ücretsiz Güvenilir mi?

Pinterest takipçi artırmak için çeşitli hileler yaparak para vermeden yükselttiğini söyleyenlere itibar etmeyin. Ücretsiz versiyonlarda hesabınızı kaptırabilirsiniz. Bunu anlamak için şikayet var mı yok mu kontrol edebilirsiniz ya da sahte bir hesapta hileli ve ücretsiz takipçi artıran yöntemi deneyerek test edin ve bir süre bekleyin. Hesap büyüdükten sonra da çalınma ihtimali olduğunu unutmayın. O yüzden bu yöntemi tavsiye etmiyoruz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim