Profil Popülerliğinin Keşfet Üzerindeki Etkisi 2023

Profil Popülerliğinin Keşfet Üzerindeki Etkisi Nedir? Nasıl Popüler Olunur?

Hepimiz boş bir vakit yakaladığımızda, yeni uyandığımızda ya da uyumadan hemen önce instagramda vakit geçirmek için ilk yaptığımız şey keşfete girmek bazen farkında olmadan orada saatlerimizi harcıyoruz. Oradan yeni insanları , sayfaları takip edebiliyor paylaşılan gönderileri beğenebiliyoruz.

Keşfete düşmenin ne gibi yararları var ?

Profil Popülerliğinin Keşfet Üzerindeki Etkisi

Keşfete düştüğünüz zaman binlerce hatta milyonlarca insanın arasından sıyrılıp belli bir seviyeye çıkmış oluyorsunuz bu hem sizi mutlu eder, ego tatmini, beğenilme arzusunu yükseltir hem de profilinizin aktifliğinin kendi kendine organik bir şekilde popülerliğini arttırarak tanınırlığınızı arttırır.

Profil Popülerliğinin Keşfet Üzerindeki Etkisi , Bu şekilde belli bir takipçi, seven kitlesine kavuşmuş olursunuz. Aynı zamanda şunu kabul etmek gerekir ki  artık ünlü olmak kavramının anlamı sosyal medya ile değişti. Herkes potansiyel bir ünlü ve fenomen olma adayı.

Yeterli kitleye ulaşıldığı zaman popüler olup fenomen ya da ünlü olmak çok kolay. Fakat tabi ki bunların da belli basamakları bulunmakta. Ve bu basamağın ikinci adımı keşfete düşmek….

Peki ilk adımı ne ?

Profil Popülerliğinin Keşfet Üzerindeki Etkisi

şöyle düşünün ilk defa İnstagram hesabı açtınız ve fenomen olmak istiyorsunuz. Yapacağınız ilk şey etkili bir profil yaratmak ( ‘etkili bir profil yaratmak’ yazımızı okuyabilirsiniz) daha sonra profilinizin takipçi, beğeni ve yorumlarını orantılı bir şekilde yükseltmek…

Bunu ilk başta kendiniz organik bir şekilde yapamayabilirsiniz ya da yapmak uzun sürebilir. Hızlı bir yükseliş için her zaman işin uzmanından yardım almakta fayda var.

İlk etapta takipçi, beğeni, yorum satın alımında bulunabilirsiniz. Bu şekilde bulunduğunuz konumdan bir tık öne geçmiş olacaksınız. Keşfete düşüp yükselişe geçmek için izlenme takipçi, beğeni ve yorumlarınızın yüksek etkileşim sayısının, profil ziyaretlerinizin çok olması gerekmekte.

Satın almış olduğunuz takipçi, beğeni, yorum hizmetleri size organik takipçiler getirecektir. örneğin ayakkabı almak istediniz. Bir sayfa denk geldi ve profiline girdiniz.

Takipçisi düşük, beğenileri az , yorumu olmayan bir profil ile karşılatınız. İlk düşünceniz ne olabilir? Profil Popülerliğinin Keşfet Üzerindeki Etkisi , Tabiki alırsam dolandırılırım. Hemen güven problemi oluştu sizde.

Kimse beğenmemiş ,takipçisi düşük aynı zamanda yorum yapan yok bu yüzden memnun olan var mı yok mu bilmiyorum diyerek o profilden çıkıp başka bir sayfa ararsınız.

İşte sizin de profiliniz diğer kullanıcılar tarafından bu şekilde algılanırsa eksiye düşmüş ve instagram'da, keşfette kendinize yer edinememiş olursunuz. İnstagram'daki yerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz… :)

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim